Jak na věc


trhy plzeň

Další akva trhy pořádané v Plzni a okolí

    Každou druhou a čtvrtou sobotu v měsíci se v areálu Střední průmyslové školy dopravní v Plzni konají Akvaristické trhy, na kterých můžete koupit, prodat či vyměnit
    Nepomucká 915/208, PlzeňGPS: 49.6931278N, 13.4272936ERádi uvítáme prodejce jak motoristického sortimentu, tak i prodejce různého zboží.Přejeme si, aby každý kupující, ale i prodávající byl maximálně spokojený.Občerstvení zajištěno a toalety v areálu jsou také k dispozici. Cena pro prodejce je 60 Kč. a pro kupující 20 Kč. Děti do 10 let zdarma. Prodejci mohou přijíždět již od pěti hodin ráno.V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat na tel: 606 026 707 Těšíme se na vás.


Slavnostní zahájení Vánočních trhů 2017

    Čeští spotřebitelé si začínají uvědomovat, že potraviny nelze vybírat jen na základě ceny. Stále více se zajímají o to, kdo je vyrábí, za jakých podmínek a s jakou environmentální náročností. Proto se častěji přiklánějí k potravinám místního charakteru s dohledatelným původem. Farmářské trhy jsou proto ideálním místem, kde lze nakoupit široký sortiment potravin přímo od farmářů, kteří je vyrábějí, co nejblíže místa prodeje. „Na Plzeňských farmářských trzích se může veřejnost těšit na prodej sezónní zeleniny a ovoce, mléčných i masných výrobků, výtečného pečiva i rukodělných výrobků místního a tuzemského původu“, dodává Tomáš Popp koordinátor projektu z o.s. ENVIC. Sortiment se bude měnit v závislosti na ročním období a momentální nabídce konkrétních farmářů.
    Můžete zde nakoupit či prodat nové i použité zboží (totální výprodeje, elektronika, potřeby pro domácnost, nábytek, oblečení, náhradní díly, pneu, pěstitelské přebytky, starožitnosti atd.).
    Jako na každých trzích, i zde si nesmíte nechat ujít ukázky z lidových tradic a řemesel se zaměřením na Vánoce a vánoční tématiku. Načerpejte inspiraci na vánoční dárky nebo je na trzích rovnou nakupte! Děti jistě potěší oslík s ovečkami v živém betlémě nebo program plný vánočních koled.
    Naše společnost PROSTR SERVIS s.r.o. byla založena v roce 2012. V oblasti zajišťování kulturních akcí, jarmarků, poutí a trhů máme však předchozí dlouholeté zkušenosti. Svoje znalosti, zkušenosti a zázemí jsme se rozhodli spojit a poskytovat trhovcům komplexní servis, včetně zajištění stánků, techniky a dalších služeb.


Vyhledat výstavu, akci, burzu, trh

    V lednu 2013 jsme uspěli ve výběrovém řízení města Plzně na provozování trhů na náměstí Republiky. Na plzeňském náměstí jsou trhy již dlouholetou tradicí, svoji oblibu si získávají hlavně díky jedinečné atmosféře a zajímavým výrobkům, které řemeslníci nabízejí. Každoročně se pořádá celá řada tradičních trhů a my pevně věříme, že s jejich realizací budete maximálně spokojeni.
    Poplatek se platí na bráně při vjezdu do areálu. Označená (v sobotu očíslovaná, v neděli „zakřížovaná“) místa jsou do 7 h rezervována pro majitele permanentek (viz níže), ostatní místa lze libovolně obsadit. Pokud budete potřebovat, pořadatelé Vám poradí. Při prodeji použitého zboží není třeba mít živnostenský list. Prodejci s novým zbožím jsou povinni mít ŽL a označit si stánek potřebnými údaji (firma, IČ, odpovědná osoba). Pro prodávající je k dispozici dostatek prodejních stolů (2,5 x 0,5 m), parkování je přímo u prodejního místa. Informace k EET najdete ZDE…
    Můžete se těšit na pravou Velikonoční atmosféru. Ochutnejte trdelník, velikonoční nádivku, medovinu nebo nějaký kousek z širokého výběru sýrů a klobás. Náměstí obklopí malované kraslice a ručně pletené pomlázky plné pentlí, to si nesmíte nechat ujít.


Farmářské trhy – fenomén současného spotřebního chování

    Historicky první Plzeňské farmářské trhy se uskuteční v sobotu 29. května 2010 na nádvoří hotelu Gondola (Pallova 12, u Mlýnské strouhy, Plzeň) od 8 do 13 hodin. Pořádá je občanské sdružení ENVIC ve spolupráci s hotelem Gondola za finanční podpory Nadačního fondu Zelený poklad. Farmářské trhy se budou konat na stejném místě až do října 2010 vždy poslední sobotu v měsíci (26.6., 28.8., 25.9., 30.10. – vyjma měsíce července). Plzeňské farmářské trhy jsou součástí projektu Plzeň 2015 (www.plzen2015.cz).
    Potraviny a jídlo jednak přímo udržují lidské tělo při životě, ale také působí na naše životy. Formují příbuzenské vazby a ovlivňují život komunit, ekonomické a ekologické systémy. Výroba a spotřeba potravin ovlivňuje tedy nejen lidské zdraví, ale i životní prostředí a formuje sociální vazby. „Plzeňské farmářské trhy by měly přispět ke zvýšenému zájmu o místní potraviny, které nejsou převážené tisíce kilometrů, mají vyšší kvalitu a jsou alternativou k anonymním produktům ze supermarketů. Jde nám o to konkrétním potravinám vtisknout tvář a spotřebitele propojit s lidmi, kteří pro ně s láskou a péčí pěstují a zpracovávají ty nejkvalitnější potraviny“, dodává Popp. Dle údajů Českého statistického úřadu bylo například v prvním čtvrtletí roku 2010 do České republiky dovezeno zhruba 59 000 tun mléčných výrobků a naopak vyvezeno necelých 182 500 tun. Podobné přesuny potravin jsou zcela zbytečné a samozřejmě významně zatěžují životní prostředí.


Slavnostní zahájení Vánočních trhů 2017

    Místa se předem (telefonicky ani e-mailem) nerezervují, v případě zájmu je možno si konkrétní místo předplatit = zakoupit permanentku (vždy na kalendářní měsíc dopředu), prodejní prostor pak máte rezervován na každou akci do 7 hodin (další informace a prodej permanentek vždy na akci u pořadatele).
    Každým rokem se na náměstí Republiky konají Vánoční trhy. Letos, v roce 2018, budou trhy v termínu 24. 11. - 23. 12. Náměstí obklopí vánoční atmosféra, vůně svařeného vína, staročeského trdla a perníčků.
    Velikonoční trhy doplní tradiční řemesla a lidové tradice. Podívejte se, jak se plete pomlázka nebo malují kraslice, jak se vyrábí svíčky nebo jak kovář tvoří umělecká díla.
    b) být zaregistrovaný/á u Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) nebo u místně příslušné Krajské veterinární správy v případě potravin živočišného původu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00