Jak na věc


trhy ostrava

Havelský trh 10. 10. - 16. 10. 2019

    V nabídce trhů se nově objeví Perníčkovi, Avocado bistro, Indická restaurace, hovězí velkostatek Tetín, zmrzlina Rolls Bros a sojové produkty Soyka. V průběhu března budou na stáncích první bylinky, medvědí česnek, ale také jarní květiny – narcisy, tulipány a hyacinty do vázy i v květináčích.
    V sobotu 8. června 2019 od 8 do 18 hodin proběhne již čtvrtý ročník unikátního Festivalu ambasád FOOD AND CULTURE. Cílem organizátorů je rozšířit dosavadní spolupráci s desítkami velvyslanectví, z nichž většina sídlí právě v Praze 6.
    „Farmářské trhy na Kulaťáku už dávno nejsou jen místem, kde se prodává čerstvá zelenina, maso a pečivo z venkova. Vnímáme je jako společensko – kulturní akci, která v průběhu let získala velkou oblibu veřejnosti a vydobyla si u ní významný respekt,“ konstatuje místostarosta Prahy 6 Jan Lacina /STAN/, který má v radě městské části farmářské trhy na starosti.


Plzeňské trhy na náměstí Republiky

    Sortiment trhů je pečlivě vybírán a doplňován, o trhy se stará početný tým lidí, který oslovuje nové prodejce, sestavuje sortiment trhů, sleduje nové trendy, koncipuje doprovodný program a tematické akce, chod dětského koutku se vzdělávacími aktivitami a každý pátek trhy staví a v sobotu po trhu zase uklízí.
    „K desátému výročí zahájení prvních velkých farmářských trhů v Praze připravujeme refrešovaný koncept Farmářských trhů s důrazem na představení českých regionálních potravin a jejich dodavatelů, ekologii a vzdělávání dětských návštěvníků v našem projektu Malý farmář,“ říká jedna z organizátorek Andrea Vodňanská.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00