Jak na věc


trhání osmiček video

Trhání zubů moudrosti aneb na co se připravit

    Byla vydána verze 1.36.0 programovacího jazyka Rust (Wikipedie). Podrobnosti v poznámkách k vydání. Vyzkoušet Rust lze například na stránce Rust by Example.
    Byla vydána nová verze 1.36 editoru zdrojových kódů Visual Studio Code (Wikipedie). Přehled novinek i s náhledy a animovanými gify v poznámkách k vydání. Aktualizováno bylo také rozšíření pro Python.
    Dvě jsem zvládl bez prášků, u třetí (to byla ta se zahnutým kořenem) to bylo horší, takže jsem vyměkl a vzal si Ibuprofen. Za chvíli jsem usnul a probudil se po pár hodinách; sice mne nic nebolelo, ale protože ve spánku jsem neledoval, měl jsem na tváři bouli jako křeček. :-)
    Ve čtvrtek, 11. července od 17:00 do 20:00, se uskuteční čtvrtý Avast C++ Meetup. Přednášet bude Bryce Adelstein Lelbach (NVIDIA, předseda studijní skupiny pro tooling v ISO C++ komisi) na téma „Modules are Coming“ a Eric Niebler (Facebook, autor knihovny range-v3, člen ISO C++ komise) na téma „A Unifying Abstraction for Async in C++“. Registrace zdarma na meetup.com.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00