Jak na věc


trenér john grisham

Pravidelné cvičení Vám zaručí výsledky

    Bývalá ligová hráčka, v mládežnických kategoriích hráčka české špičky, přes 20 let praxe jako speciální pedagožka, pořadatelka historicky 1. minitenisového turnaje v České republice (2004), trenérka TC Brno od jeho založení.
    Díky dlouholeté praxi, přemýšlení a studiu osobní trenér umí vyřešit řadu Vašich specifických požadavků. Osobní trenér Vám pomůže rehabilitovat po úrazech, nabírat svalovou hmotu pro dobrý pocit, bojovat s obezitou, ale i zvyšovat výkon ve Vašich primárních sportech.
    Využití služeb kvalitního osobního trenéra výsledky zajistí stoprocentně. Je velmi důležité aby Váš osobní fitness trenér měl dostatečné vzdělání a dlouholeté zkušenosti. V řadě fitcenter trénují s klienty lidé bez dostatečné praxe. Vysoká efektivita cvičení, zaručuje dosažení kýžených výsledků v kratším časovém horizontu. 
    Nikdo se asi za svoje peníze nebude chtít stát vědomě pokusným objektem nezkušených „trenérů“. Značka BODYHEALTH proto sdružuje pouze profesionální trenéry. Každý náš trenér má absolvovanou trenérskou školu Petra Stacha s více jak 17 letou zkušeností v oboru fitness. Je tedy zajištěna nejvyšší erudovanost.


Profesionální coaching v oblasti fitness – to je služba osobní trenér

    Bývalý fotbalista, později volejbalista, nyní student magisterského studia na FSpS MU obor kondiční trenér. Dosavadní trenérská činnost: MC atletika Brno, VK KP Brno (družstvo U15), Florbal Židenice, spoluúčast na kondiční přípravě individuálních sportovců pod vedením Davida Neruda, kondiční trenér TC Brno od roku 2017.
    Vítejte na stránkách profesionálních trenérů fitness sdružených pod značkou BODYHEALTH. Již 10 let Vám nabízíme služby profesionálních trenérů určené pro širokou veřejnost. Řešíme Vaše problémy po úrazech, pomáháme s cvičením při rehabilitaci, odstraňujeme bolesti páteře a pomáháme Vám hubnout a formovat postavu.
    Bývalý prvoligový hráč, lektor školení trenérů 1., 2. a 3. třídy, zakladatel klubu a majitel areálu, autor projektu Minitenis – babytenis, podle kterého je koncipován předžákovský tenis v České republice, před rokem 2002 šéftrenér a sportovní ředitel německého klubu TC Passau-Neustift.
    Víme, že moderní hi-tech fitness centrum ještě nezaručí nejlepší výsledky a trenéři v něm zaměstnaní často nemají dostatečné znalosti a zkušenosti zaručující nejvyšší efektivitu tréninku a co je zásadnější vaší bezpečnost spojenou s procesem cvičení.


Úspěšný trenér staví na zkušenostech a vzdělání

    Ve fitness centru RELAX LA FABRIQUE můžete využít služeb osobních trenérů fitness pro sestavení tréninkového plánu, konzultace výživových plánů i vlastní vedení tréninku.
    Bývalý prvoligový hráč, držitel několika medailí z dorosteneckých mistrovství ČR, trenér s dvacetiletou praxí a mnoha mezinárodními zkušenostmi, trenér TC Brno od roku 2008.
    Mnoholetý Daviscupový reprezentant České republiky, reprezentant České republiky na Olympijských hrách v Sydney v roce 2000, nejlepší umístění na žebříčku ATP – 26., od roku 1993 do roku 2001 hráč první světové stovky bez přerušení, čtvrtfinalista US Open, osmifinalista Australian Open a Roland Garros, v minulosti osobní trenér tehdy 26. hráče světa Lukáše Rosola, trenér TC Brno od roku 2008.
    Prvoligový hráč TC Brno, v mládežnických kategoriích hráč české špičky, trenér 3. třídy, student lékařské fakulty Masarykovy univerzity, trenér TC Brno od roku 2018.


Navštívili jste mé stránky s vidinou zlepšení stavu své postavy?

    Bývalý atlet, běžec na střední tratě. Od roku 2009 se plně věnuje kondičnímu tréninku. Pod rukama mu prošlo mnoho reprezentantů ČR. V současné době kondiční trenér Václava Šafránka, Pavla Nejedlého, mládežnických volejbalových reprezentačních družstev a jiných reprezentantů v dalších sportech, kondiční trenér TC Brno od roku 2016.
    Pravidelné cvičení Vám pomůže vyřešit řadu problémů a civilizačních nemocí. Málokdo z nás se přinutí pravidelně navštěvovat fitness centrum a motivovat svůj výkon v něm. Při využití služeb osobního trenéra je cvičení podle programu samozřejmostí, výsledky tréninku jsou viditelné již po několika hodinách.
    Nejvhodnější individuální tréninková dávka záleží na mnoha faktorech, jako je věk cvičící osoby, celková kondice, zděděné předpoklady, časové možnosti a stanovené cíle. Trenér umí přizpůsobit průběh tréninku Vašim potřebám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00