Jak na věc


treehouse babí lom

TREEHOUSE SNĚŽNÍK – DOLNÍ MORAVA

    Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4-5 metrů, je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry nebo přátele. Tento posed je mezonetový a skládá se z vnitřní části o rozměrech 7,5 m², kde jsou 2 rozkládací křesla, kamínka a úložné prostory. Terasa o rozměru 7 m² je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. V patře, které má rozměr 6 m² jsou dvě kvalitní zdravotní matrace. Součástí je i ekologické WC. V případě zájmu o rezervaci napište na rezervace@lesymb.cz , tel.:541 231 101. Kalendář termínů na www.lesymb.cz
    Tento domeček na stromě nabízí krásný výhled na rybník a malebnou krajinu v okolí Kardašovy Řečice v Jižních Čechách. Domeček je pro 4 osoby s malebným interiérem, eko toaletou a příjemným zázemím pro pár nebo rodinu s dětmi. Pro ještě větší relaxaci můžete využít venkovní koupací sud s teplou vodou nebo venkovní saunu. Večery si můžete zpříjemnit například posezením u ohně a grilováním.
    V případě zájmu o rezervaci napište na mlyn@strnadovskymlyn.cz , tel.:+420 724 120 714. Další informace na http://www.strnadovskymlyn.cz/.


HEYE 1000 dílků - Jurevicius, Scarygirl - Treehouse - popis

    Treehouse pod Ještědem poskytne střechu nad hlavou dvěma osobám s možností dvou přistýlek, ve výšce 4m je ideální místem pro pár nebo rodinu s dětmi. Uvnitř najdete prostornou postel s nočními stolky, kuchyňský kout s plynovým vařičem a vybavením, stolek se stoličkami, malý rozkládací gauč a samostatnou místnost s toaletou. Domeček je osvětlen LED lampami, přitopit si můžete malými kamínky. K dispozici je vám také venkovní toaleta, sprcha a posezení s ohništěm. V případě zájmu pište na info@thpodjestedem.cz, tel: +420 777 879 066
    Treehouse pro 3 osoby, ve výšce 7 metrů, pro děti od 6-ti let, přístup točitým schodištěm. Tree house se skládá z vnitřní části o rozměrech 18 m2 a terasy o rozměru 7 m2. Terasa je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. Přístup je schodištěm. V domku je manželská postel a další samostatné lůžko. Dále jsou zde kamínka, ekologické WC. Navíc jsou zde zajímavé designové prvky.V případě zájmu o rezervaci napište na rezervace@lesymb.cz , tel.:541 231 101


BABÍ LOM- LELEKOVICE (BRNĚNSKÝ KRAJ)

    TREEHOUSE byl navržen tak, aby navozoval atmosféru připomínající dětskou hru: teplé, útulné, bezpečné a extrémně funkční. Jeho jednoduchá, ale sofistikovaná estetika tvořila základ pro linky a plochy, které jsme dokončili do nejmenších detailů. Široká škála tkanin a dva druhy dřeva umožňují našim zákazníkům navrhnout výrobek podle svých preferencí. Klíčovými vlastnostmi TREEHOUSE jsou její modularita a mobilita. Navzdory své velikosti lze tento nábytek snadno přesunout díky namontovaným kolečkům. Je určen především pro kancelářské práce. V závislosti na potřebách zákazníka poskytuje řadu řešení. Mohou být spojeny navzájem na improvizovaných setkáních, vytvářet pocit týmové práce nebo mohou být samostatné, aby poskytly uživateli pocit soukromí, který usnadňuje kontemplace a soustředění. Může být také použit jako velkolepý oddíl oddělující obrovské veřejné prostory. Celý koncept TREEHOUSE, jeho soudržnost a harmonie, nenechá nikoho lhostejným.
    Poznámka: Pokud si do Google zadáte klíčové slovo "propast macocha", nalezne se Vám mikroweb propast-macocha.cz, který vlastní affiliate baron Jan Kříž. Oficiální stránky naleznete na Správě jeskyní ČR, nebo na webu Moravského krasu. O tom jak WebMedea umí rozkrývat online majetek a aktivity affiliate baronů napíši v jednom z budoucích zápisků.
    Treehouse na 4 krásných bucích v lokalitě Železná studnička (pod Kačínom) pro 3 osoby, včetně dětí, ve výšce 6 metrů, přístup točitým schodištěm. Treehouse se skládá z vnitřní části o rozměrech 16 m2 a terasy o rozměru 9 m2. Terasa je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. V domku je manželská postel a další samostatné lůžko. Dále jsou zde kamínka, voda na umývání rukou k dispozici v menším zásobníku, ekologické WC v blízkosti pod domečkem. V případě zájmu o rezervaci napište na info@ba-lesy.sk.


TREEHOUSE SOJČÍ HNÍZDO - BABÍ LOM/LELEKOVICE (BRNĚNSKÝ KRAJ)

    V polovině naší dovolené jsme se s Káťou z Mikulova přesunuli do lesů města Brna, konkrétně na Babí lom. K našemu stromu jsme směrem od Kuřimi jeli tři kilometry lesem, stejně nás na místě příjemně překvapil všudypřítomný klid. Kolem nás se rozprostíralo hrobové ticho, semtam se ozval nějaký zvuk lesa, spadl list, zapraskala větev, zaťukal datel, nebo zazpíval ptáček. Zanedlouho dorazila paní z lesní stráže, předala nám klíče od domu na stromě a my se mohli jít ubytovat.
    Po probuzení jsme vyrazili na prohlídku Punkevních jeskyní, kam jsme od parkoviště sjeli lanovkou. Káťa zde ještě nebyla a já naposledy ve čtyřech letech, takže prohlídka jeskyně, propasti Macocha i následná jeskynní plavba po říčce Punkvě pro nás byly velkým zážitkem. Po prohlídce jsme pěšky pokračovali do blízké Kateřinské jeskyně a odtud zpět nahoru k parkovišti Macocha.
    Momentálně se v lokalitě Babí lom nacházejí tři stromové domy. Ten "náš" (TreeHouse č.1 - Babí lom) je nejvýše položený, je vystavěn kolem kmene statného buku ve výšce sedmi metrů. Na terasu domu vede točité schodiště se 40-ti schody. Z terasy je možné vstoupit do útulné obytné místnosti s manželskou postelí a válendou, nebo navštívit toaletu se suchým WC.


HEYE 1000 dílků - Jurevicius, Scarygirl - Treehouse na HLEDEJCENY.cz

    Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4 m, ideální pro rodiny s dětmi, jedna manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou. Přístup rovným schodištěm, terasa opatřena zábradlím a sítí. V domečku je suchá toaleta, sprcha a wc ve vzdálenosti 70m v samostatném hygienickém zázemí.V případě zájmu napište na kuklik@green-valley.cz nebo tel. 774718618.
    Poté, co jsme se na stromě rozkoukali, vydali jsme se na průzkum do nedalekého okolí. Postupně jsme nalezli dva zbylé stromové domy, které jsme si z dálky prohlédli, abychom nerušili jejich obyvatele. Cestou zpět jsme jedli všudypřítomné sladké ostružiny a sbírali suché dříví a šišky. Po našem návratu ke stromu jsme si na nedalekém ohništi rozdělali ohýnek, na kterém jsme si opekli dva buřty z Ivanovického Globusu :). Pak jsme společně seděli u ohniště poslouchali praskání dříví a pozorovali stmívání v lese. Když Slunce zašlo za obzor, uhasili jsme poslední žhavé uhlíky a vylezli jsme si do stromového domečku. První noc jsme nemohli usnout, nastražovali jsme uši a poslouchali jsme každé prasknutí v lese. Já zabral jako první, Káťa pak prý slyšela zvířata, která chodila pít k blízkému jezírku.
    Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HEYE 1000 dílků - Jurevicius, Scarygirl - Treehouse najdete u nás.


TREEHOUSE U JEZEVCE - BABÍ LOM/LELEKOVICE (BRNĚNSKÝ KRAJ)

    Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4m s velkorysou terasu a vysunutou vyhlídkou skýtající krásné výhledy a možnost pozorování často se vyskytujících srnek a divočáků. Domeček se skládá z vnitřní části o rozměrech 17 m2 a terasy o rozměru 13 m2. Terasa je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. V domku je manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou . Dále jsou zde kamínka, voda na umývání rukou k dispozici v menším zásobníku, ekologické WC. V případě zájmu o rezervaci pište na recepce@hotelbobik.eu , tel: +420 777 544 815, +420 398 990 909. Kalendář termínů na http://treehouses.mestovolary.cz/o-nas/
    Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4 m, ideální pro rodiny s dětmi, jedna manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou. Domeček je umístěn v koruně statného dubu v pastvině oveček. Přístup točitým schodištěm, terasa opatřena zábradlím a sítí. V domečku je suchá toaleta, klasické sociální zázemí v objektu penzionu (sprcha, umývárna, splachovací wc).
    V podvečer jsme se vydali na rozhlednu Babí lom. Už samotná cesta po skalní hřebenové stezce, která mi místy připomínala cestu do Mordoru, pro nás byla dobrodružstvím. Není divu, že se o babím Lomu traduje, že jej vytvořily ježibaby. Z rozhledny jsme pak obdivovali překrásný výhled na Brno. Zpět ke stromu jsme se vrátili již za soumraku, rozdělali jsme oheň, rozpekli si na něm housky a dojedli naše zásoby zeleniny a sýrů. Zavzpomínali jsme společně, jak jsme se přesně před 9-ti lety potkali. Za tmy jsme si vylezli do našeho stromového příbytku, abychom zde strávili druhou a poslední noc.


Příbuzné fráze k HEYE 1000 dílků - Jurevicius, Scarygirl - Treehouse

    Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4 m, ideální pro rodiny s dětmi, jedna manželská postel a dvě jednolůžka nad sebou. První dolnomoravský treehouse najdete v překrásném pohoří Králického Sněžníku, v jeho těsné blízkosti se nachází i zajímavý pevnostní srub. Domeček je vybaven kuchyňským koutem, suchá toaleta, ohniště a přírodní sprcha s teplou vodou je v těsné blízkosti domečku, který poskytuje komfort i pro několikadenní pobyty. V případě zájmu o rezervaci pište na zabrezskadevelop@seznam.cz, tel: +420 777 693 429, 608 811 664. Další informace najdete na http://treehouses-sneznik.cz/ Kalednář termínů na http://treehouses-sneznik.cz/rezervace/
    Po našem návratu na Babí lom, jsme si šli na chvilku zdřímnout na strom. Probudil nás až řev starší paní: "Lubošiíí, tady něco jée, pojď séeeem, děléeej", "No co to tady jéee, to je nějakáá chatka a je na stroměéé, no pojď séém k tomu, honééém", "Panebožééé, tak takto dneska lidi žijííí, jako nějací indiániíí, staví si takovéto domy a v tom pak bydlííí, to by člověk nevěřil", "A tady to mááá dvířká, otevři toó a vylezeme tááam". To už bylo na Káťu moc, seskočila z postele a zadupala. Pak už bylo slyšet jak se hlas vzdaluje, až se kolem rozhostilo opět příjemné ticho.


HEYE 1000 dílků - Jurevicius, Scarygirl - Treehouse

    Treehouse pro 4 osoby, ve výšce 4-5 metrů, přístup točitým schodištěm. Treehouse se skládá z vnitřní části o rozměrech 18 m2 a terasy o rozměru 10 m2. Terasa je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. V domku je manželská postel a dvojpatrové lůžko. Dále jsou zde kamínka, voda na umývání rukou v zásobníku na vodu, ekologické WC. V blízkosti se nachází naučná stezka. V případě zájmu o rezervaci napište na rezervace@lesymb.cz , tel.:541 231 101. Kalendář termínů na www.lesymb.cz

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00