Jak na věc


traxxas summit

Lože telemetrie: Spartan [TRA6559]

    Potřebujete sehnat náhradní díly, rozbila se vám část oblíbeného RC modelu? Naše široká základna náhradních součástek z dílny Traxxas zcela jistě pokryje vaše potřeby. K dispozici jsou kompletní motory, převodovky, kola, karoserie i podvozek a další součástky do všech typů modelů. Díly Traxxas jsou zárukou spolehlivosti a vysoké odolnosti! Kvalitní RC modely si zaslouží také poctivý servis, vybavení pro dokonalou správu a údržbu vašeho modelu nezapomeňte připojit k objednávce!
    Firma Traxxas je americký výrobce a jejich model patří mezi TOP RC modely. Sami si tuto značku davážíme a tak Vám můžeme nabídnout nejen výborné ceny, ale i podporu v oblasti dílů, které máme z 99% skladem a samozřejmě poradenstí. Máme také v Jablonci nad Nisou kamennou prodejnu s rc modely, kde si můžete modely prohlédnout a poradit.


Traxxas - přijímač AM 2 kan. Bez BEC [TRA2019]

    RC modely přinášejí zábavu, nespoutanou radost a dobrodružství! Každý si určitě někdy přál mít auto či letadlo na dálkové ovládání! Každý si chtěl zkusit, jaké to je, dokonale ovládat letící vrtulník. My jsme výjimeční tím, že plníme mnohá dětská přání a sny přetváříme ve skutečnost. Naše RC modely aut, motocyklů a tanků, věrné RC modely letadel a vrtulníků i lodí, dokonale vtáhnou do světa fantazie každého. Opět se stanete dítětem ve světě zábavy a her s našimi RC modely! Radost ze hry maže věkové rozdíly, překonává hranice společenského postavení. Chcete udělat radost svému dítěti, partnerovi či sami sobě? Pořiďte si některý z našich RC modelů za příznivou cenu!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00