Jak na věc


toulky českou minulostí

Babia horakrálovna Oravských Beskyd

    Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.
    Vašek Matějovský se s kamerou vydal do krásné přírody v obci Skryje, asi hodinku autem od Prahy. Ve druhém díle Toulek Českem vám ukáže nádherná Skryjská jezírka a vydá se také na zámek Zbiroh, kde mimo jiné vznikala Muchova Slovanská epopej.
    S Vaškem Matějovským nikdy není nuda. Českou republiku už poznal ze všech možných úhlů, tentokrát tedy opět vyrazil za hranice a užívá si krás Slovenska. Společnost mu k tomu dělá pravý bača i hradní stráž.
    V současných vedrech je téměř nadlidský úkol najít v okolí Prahy místo vhodné ke koupání, kde se nebudete prodírat davy lidí. Ale Vašek Matějovský to v dalším díle série Toulky Českem dokázal.
    Vašek Matějovský je zpět! Tentokrát se bude toulat především po lázeňském městě Bojnice, které se nachází v Trenčínském kraji. Během svého putování navštíví zoo, zámek i netradiční ubytování v korunách stromů.


pomezímNovoměstska a Bystřickana běžkách

    Vašek Matějovský vám během několika málo minut ukáže, co můžete podniknout v okolí Hluboké nad Vltavou. Tohle bude pořádná jízda! Podíváte se i na místo jeho první dovolené s maminkou.
    Vašek Matějovský se vydal do Nitry ozkoušet místní dobroty. Maková zmrzlina se slivovicí? Žádný problém! Navíc ji servírovala fešná dívka, do které se oblíbený herec z Ulice okamžitě zamiloval. Na neobvyklé zážitky ze Slovenska se podívejte v dalším díle Toulek Slovenskem s Vaškem Matějovským!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00