Jak na věc


toulky českou minulostí

Golf, ZOO i koupák. Podívejte se na Hlubokou z jiné perspektivy

    Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.
    S Vaškem Matějovským nikdy není nuda. Českou republiku už poznal ze všech možných úhlů, tentokrát tedy opět vyrazil za hranice a užívá si krás Slovenska. Společnost mu k tomu dělá pravý bača i hradní stráž.
    V současných vedrech je téměř nadlidský úkol najít v okolí Prahy místo vhodné ke koupání, kde se nebudete prodírat davy lidí. Ale Vašek Matějovský to v dalším díle série Toulky Českem dokázal.
    Vašek Matějovský se vydal do Nitry ozkoušet místní dobroty. Maková zmrzlina se slivovicí? Žádný problém! Navíc ji servírovala fešná dívka, do které se oblíbený herec z Ulice okamžitě zamiloval. Na neobvyklé zážitky ze Slovenska se podívejte v dalším díle Toulek Slovenskem s Vaškem Matějovským!
    Vašek Matějovský je zpět! Tentokrát se bude toulat především po lázeňském městě Bojnice, které se nachází v Trenčínském kraji. Během svého putování navštíví zoo, zámek i netradiční ubytování v korunách stromů.


pomezímNovoměstska a Bystřickana běžkách

    Vašek Matějovský vám během několika málo minut ukáže, co můžete podniknout v okolí Hluboké nad Vltavou. Tohle bude pořádná jízda! Podíváte se i na místo jeho první dovolené s maminkou.
    Vašek Matějovský se s kamerou vydal do krásné přírody v obci Skryje, asi hodinku autem od Prahy. Ve druhém díle Toulek Českem vám ukáže nádherná Skryjská jezírka a vydá se také na zámek Zbiroh, kde mimo jiné vznikala Muchova Slovanská epopej.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00