Jak na věc


toulcův dvůr praha 10 hostivař vánoční akce

Pronájem prostor - Poptávkový formulář

    Součástí Semínka je členitá přírodní zahrada o rozloze více jak 1000 m2 (certifikát Přírodní zahrada získala v roce 2015, probíhá projekt Malý zahradník)
     Informace ohledně ubytování získáte pouze na tomto čísle, pracovníci na ostatních telefonech vám bohužel na vaše dotazy týkající se ubytování nejsou schopni odpovědět. Děkujeme
    üJsme akreditovanou školkou zapsanou v rejstříku MŠMT a je tudíž vzdělávací institucí, ve které pracujeme pod kontrolou České školní inspekce podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.
    Děti v Semínku jsou v pravidelném a přímém kontaktu se zvířaty a to buď ve školce (pakobylky, rybičky či canisterapeutický pes bordercolie Dora) nebo na farmě Toulcova dvora
    Sídlíme v ekologickém centru Toulcův dvůr s farmou hospodářských zvířat. Rozloha členitého a přírodně hodnotného terénu příslušejícího k areálu činí 8 hektarů.
    üV Semínku je badatelna, kde jsou soustředěny všechny pomůcky vhodné pro objevování krás přírody. Pozorování dětem usnadní i lupy, dalekohledy, vábničky, mikroskopy a další pomůcky.


Pronájem prostor - Poptávkový formulář

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. Je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.
    Na farmě probíhá projekt Noemova archa, při kterém pomáháme zachovat agrobiodiverzitu a zachránit původní česká plemena hospodářských zvířat. Naše zvířata jsou zařazena do programu zachování genových zdrojů. Každoročně odchováváme mláďata, většina z nich je zařazena do dalšího chovu.
    V Semínku je badatelna, kde jsou soustředěny všechny pomůcky vhodné pro objevování krás přírody. Pozorování dětem usnadní i lupy, dalekohledy, vábničky, mikroskopy a další pomůcky.
    Veškeré informace a rezervace termínů - Martina Reislová: 603 806 362 (v pracovní dny od 08.00 do 15.00), v případě, že s Vámi momentálně z nějakého důvodu nemůžeme hovořit, napište prosím SMS, nebo nás kontaktujte e-mailem. Velmi rádi se Vám ozveme zpět.
    S dětmi pracují kvalifikovaní učitelé podle zákona o pedagogických pracovnících. Celý týden mají děti stejného učitele, kterého dobře znají a on zná je.


Pronájem prostor - Poptávkový formulář

    Jsme akreditovanou školkou zapsanou v rejstříku MŠMT a jsme tudíž vzdělávací institucí, ve které pracujeme pod kontrolou České školní inspekce a podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00