Jak na věc


tomáš zdechovský životopis

Kritika norského Barnevernetu zazní v Rakousku i na půdě Rady Evropy

    Od roku 2006 je členem KDU-ČSL, za kterou byl v roce 2014 zvolen do Evropského parlamentu. Působí ve výborech pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci, pro rozpočtovou kontrolu a jako náhradník také ve výboru pro rozpočet. Byl mediálním poradcem na několika ministerstvech.
    Tomáš Zdechovský má vášeň pro historii, navrhnul řadu vlajek a znaků pro města a obce. Je autorem tří básnických sbírek a prózy. A především je šťastným otcem tří krásných dětí - Tomáše, Anežky a Tobiáše.
    Informuje představitele krajů a zainteresované veřejné i privátní subjekty v kraji o politickém vývoji v EU, především se zaměřením na politiku regionálního rozvoje.
    Máte zájem seznámit se zblízka s prostředím Evropského parlamentu, zakusit vyjednávání o důležitých politických otázkách a poodhalit zákulisí každodenní práce poslance Evropského parlamentu? Přihlaste se do výběrového řízení na post stážisty/ky a doplňte od 29.8.2016 náš bruselský tým.
    Rád měním sny v realitu a neznám slova to nejde. Když se pro něco rozhodnu, dotáhnu to i do konce a nic mne od toho neodradí. Neúspěchy mne dokáží motivovat k tomu, abych ještě více zabral a posouval věci dopředu. Toto úsilí si s sebou přináším i do Evropského parlamentu a věřím, že dokážu prosadit mnohé změny.


V Bruselu budou řešit Čapí hnízdo i skandál Junckerovy pravé ruky Selmayera

    Tomáš Zdechovský (34) pochází z Vysočiny, ke které má velmi silný vztah. Studoval na gymnáziu v Ledči nad Sázavou a později dokončil tři magisterské obory na univerzitách v Českých Budějovicích a v Brně a jeden bakalářský v Římě (Bc. - Věda o sociální komunikaci se specializací na politickou komunikaci ,Mgr. - Pastoračně sociální asistent, Pedagog volného času, Mediální studia a žurnalistika se specializací na krizovou komunikaci). Byl zástupce Jihočeské univerzity ve Studentské Komoře Rady vysokých škol. Působil jako redaktor a šéfredaktor Magazínu na serveru ChristNet.cz a později se stal ředitelem portálu. Dále zastával funkci ředitele ve společnostech Commservis s.r.o. a WIFI Czech Republic. Od roku 2007 se zabývá neurotréninkem ve společnosti Brain2win.
    Své životopisy a motivační dopisy v českém i anglickém jazyce můžete zasílat do 30.6.2016 na emailovou adresu tomas.zdechovsky@ep.europa.eu. Nezapomeňte nám napsat, proč Vás stáž u nás zajímá a co od ní očekáváte.
    Pokud uspějete ve výběrovém řízení, můžete se těšit na dynamické prostředí jedné z nejdůležitějších evropských institucí, nabízející unikátní profesionální zkušenost na politické a legislativní úrovni. Vaším hlavním úkolem bude administrativní a organizační podpora pracovních aktivit poslance Evropského parlamentu a jeho týmu, sledování práce relevantních výborů či komunikace s médii a veřejností.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00