Jak na věc


toi toi

UCI řešila diskvalifikaci Emila Hekeleho

    (7) Buď ohleduplný k přírodě a snaž se ušetřit ji znečištění. Při vstupu do kempu obdržíš pytel na odpadky za vratnou zálohu 50,- kč, kterou dostaneš zpět při odevzdání odpadků v den tvého odjezdu.
    Letošní cyklokrosové mistrovství republiky v Holých Vrších zanechalo v očích sportovní veřejnosti hluboký a nezapomenutelný dojem. Nejen sportovními výkony závodníků, ale i diskvalifikací Emila Hekeleho a jeho následujícího nařčení na adresu cyklokrosového svazu. Jeho fanoušci nemohou překousnout jeho vyloučení a dokonce jeden z nich požádal o přezkoumání incidentu mezinárodní cyklistickou federaci UCI.
    Ačkoli se v některých zemích odjely mistrovské závody už v prosinci, tak v převážné většině států je hlavním termínem druhý víkend v lednu. Účelem tohoto článku není úplný výčet všech výsledků v jednotlivých kategoriích, ale spíš se zaměříme na to, co nás především zaujalo ve vybraných elitních.
    Pokud si chcete připomenout nejdůležitější cyklokrosové okamžiky letošní sezony v Čechách, sledujte v televizi čtvrthodinový pořad „Ohlédnutí za sezonou v Česku“.


Národní šampionáty v ostatních zemích

    Lze tedy očekávat účast české závodnické špičky. Dále očekáváme i velký zájem u všech mládežnických kategorií. Dle předběžných odhadů je reálná účast okolo 250 závodníků v celém dni.
    Cyklokrosařka KC Kooperativy Jablonec nad Nisou Pavla Havlíková suverénně vybojovala v Holých Vrších svůj šestý mistrovský titul a stala se nejúspěšnější závodnicí v historii.
    (4) Nerozdělávej oheň, nepoužívej plynový vařič ani nijak nemanipuluj s otevřeným ohněm, v celém areálu je to z bezpečnostních důvodů přísně zakázáno, stejně tak jako používání zábavné pyrotechniky.
    Dne 12.1.2019 proběhly závody Mistrovství České republiky v cyklokrosu pro rok 2019. Rozpis závodu byl schválen Komisí cyklokrosu dne 4.7.2018, za Komisi cyklokrosu je podepsán Jiří Šťastný – člen Komise cyklokrosu.


P. Havlíková:„Nekončím. Určitě naskočím do další sezony“

    Již pátým rokem budou moci návštěvníci festivalu Benátská noc využít ubytování v nejmodernějším velkokapacitním stanovém městečku, který na českých festivalech nemá obdoby - v TOI TOI Campu. Samozřejmostí jsou čisté a vybavené toalety, sprchy s teplou vodou, ale také například osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní nebo víceúčelové hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste velkokapacitní restaurace a kavárna. Většina služeb kempu bude v provozu non-stop. Důležitou informací také je, že celý areál TOI TOI Campu bude uzavřen pouze pro jeho návštěvníky, oplocen a trvale chráněn bezpečností agenturou.
    Disciplinární komise Českého svazu cyklistiky řešila případ cyklokrosaře Emila Hekeleho, který na mistrovství České republiky v Holých Vrších v televizním rozhovoru poškodil dobré jméno Českého svazu cyklistiky a cyklistického sportu.
    Mezinárodní cyklokrosová sezona má za sezonu již první závody včetně úvodního podniku Světového poháru. Ta domácí odstartuje úvodním závodem TOI TOI Cupu v pátek 28. září v Uničově. Jubilejní 50. ročník Českého poháru, podvanácté pod názvem TOI TOI Cup vyvrcholí sedmým dějstvím v půlce prosince v Mladé Boleslavi. Domácí šampionát se uskuteční 12. ledna na Holých Vrších.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00