Jak na věc


tlak v zimních pneumatikách yaris

Levné pneumatiky letní, zimní, Alu kola Racing Line

    Průvodce nákupem pneumatik Rezulteo Vám doporučuje vybírat letní a zimní pneumatiky pro TOYOTA Yaris III Hybridní. Motor Vašeho vozidla TOYOTA Yaris III Hybridní 1.5 Hybridní 100 Vám poskytne různé informace ohledně doporučeného tlaku v pneumatikách, stejně tak dostupné rozměry (šířka, výška, průměr v palcích, index zatížení a rychlosti) pro pneumatiky TOYOTA Yaris III Hybridní 1.5 Hybridní 100. Nalezněte pneumatiky pro TOYOTA Yaris III Hybridní 1.5 Hybridní 100. Kliknutím na tlačítko "Zobrazit pneumatiky" se Vám zobrazí seznam dostupných pneumatik pro tyto rozměry, stejně tak jako cena, testy, prodejci a názory odborníků.
    Průvodce nákupem pneumatik Rezulteo Vám doporučuje vybírat letní a zimní pneumatiky pro TOYOTA Yaris Verso. Motor Vašeho vozidla TOYOTA Yaris Verso 1.3 L 86 Vám poskytne různé informace ohledně doporučeného tlaku v pneumatikách, stejně tak dostupné rozměry (šířka, výška, průměr v palcích, index zatížení a rychlosti) pro pneumatiky TOYOTA Yaris Verso 1.3 L 86. Nalezněte pneumatiky pro TOYOTA Yaris Verso 1.3 L 86. Kliknutím na tlačítko "Zobrazit pneumatiky" se Vám zobrazí seznam dostupných pneumatik pro tyto rozměry, stejně tak jako cena, testy, prodejci a názory odborníků.


Pneumatiky pro TOYOTA Yaris II 1.3 VVT-i 99

    Alu kola Racing Line CZ s.r.o. je firma, která se pyšní statusem výhradního dovozce pro alu kola značky Racing Line do České republiky. Nabízí litá kola vysoké kvality za velmi atraktivní ceny. Jejich špičkové provedení a unikátní design oslovuje stále více zákazníků po celé ČR.V nabídce figurují také levné pneumatiky letní, zimní, a to pro osobní, dodávková i nákladní vozidla. Záruku té nejvyšší kvality garantují renomovaní čeští i zahraniční výrobci.Výhodami nákupu právě u naší společnosti je rovněž fakt, že nabídka zboží, neustále doplňovaná o nejrůznější slevové akce, plně uspokojí poptávku majitelů vozidel všech typů. Hliníková kola Racing Line díky svému nápaditému designu dokážou i běžnému vozidlu dodat nádech exkluzivity a jedinečnosti.Díky letitým zkušenostem v oblasti internetového prodeje se nám podařilo skloubit takové atributy jako široký sortiment, bezkonkurenčně nízké ceny, moderní styl a vysokou kvalitu provedení.
    Vážení zákazníci, v návaznosti na aktuální situaci a nařízení vlády ČR jsme nuceni přistoupit k následujícím opatřením, které budou platné minimálně do 24.3.2020. Pro osobní odběr již objednaného zboží (prostřednictvím e-shopu) volejte na jedno z následujících tel. čísel (734 215 055, 734 215 058, 777 946 948, 775 133 171). Výběr zboží na této provozovně v tuto chvíli možný není. V případě, nových objednávek prosím volte platbu převodem nebo online kartou. Pokud zvolíte dodání na dobírku je možná platba kurýrovi jen kartou. Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.


Pneumatiky pro TOYOTA Yaris Verso 1.3 L 86

    Průvodce nákupem pneumatik Rezulteo Vám doporučuje vybírat letní a zimní pneumatiky pro TOYOTA Yaris II. Motor Vašeho vozidla TOYOTA Yaris II 1.3 VVT-i 99 Vám poskytne různé informace ohledně doporučeného tlaku v pneumatikách, stejně tak dostupné rozměry (šířka, výška, průměr v palcích, index zatížení a rychlosti) pro pneumatiky TOYOTA Yaris II 1.3 VVT-i 99. Nalezněte pneumatiky pro TOYOTA Yaris II 1.3 VVT-i 99. Kliknutím na tlačítko "Zobrazit pneumatiky" se Vám zobrazí seznam dostupných pneumatik pro tyto rozměry, stejně tak jako cena, testy, prodejci a názory odborníků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00