Jak na věc


tiskopis dohoda o vypořádání majetku po rozvodu zdarma

Dohoda o vypořádání společného jmění manželů

    Dobrý den. Prosím o radu , jsem osvč a vypořádávám se s problémy z minulosti. Splácím své závazky dle dohody, ale chtěl bych uchránit svou rodinu od případných problémů. Je možnost jak přepsat majetek ve společném vlastnictví na manželku. Děkuji
    2. Účastníci prohlašují, že touto dohodou došlo k úplnému vypořádání jejich majetkových vztahů plynoucích z jejich společného jmění manželů a vztahů týkajících se společného bydlení a vzájemné vyživovací povinnosti, jsou zcela vyrovnáni a nemají vůči sobě žádné nároky z titulu zaniklého společného jmění a společného bydlení.
    Dobrý den,vůbec si nevím rady.Manžel se hodlá odstěhovat ,ale rozvádět se zatím nechce a já se bojím že mě udělá nějaké dluhy,proto bych chtěla sepsat nějakou dohodu o tom co si kdo vezme a co si bude kdo platit a kolik mě bude dávat an syna. Děkuji moc za odpověd.
    to Anna: Pojem “nároky na společný majetek” je ponědku vágní a široký. Čitě po právní stránce si činit nároky nemůže. resp. s nimi nemůže uspět. Pokud vám ovšem např. v reálu vymění zámek od chalupy a nedá vám jeho kopii, tak vaše právo omezila a chalupu okupuje a dokud ji odtamtud nikdo nevykáže.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00