Jak na věc


tipsport největší komunita sázkařů

Kontrola tiketu Tipsport online

    Sázková kancelář Tipsport je poskytovatelem kurzových sázek v České republice a na Slovensku. Byla založena v roce 1991 skupinou českých podnikatelů, v jejich čele stál Ing. Vratislav Randa. Pan Randa je v současnosti předsedou představenstva společnosti Tipsport.
    V roce 1994, o tři roky později, již bylo otevřeno více než 50 poboček po celé České republice. V současné době má sázková kancelář Tipsport více než 1000 poboček. Většina sázek je přijímána prostřednictvím internetu – velké oblibě se těší sázky Live, v rámci kterých si zájemci mohou vsázet i v průběhu rozehraných zápasů.
    Tipsport patří mezi jedinečné sázkové kanceláře, spojuje také sázkařskou komunitu – sázkaři mohou sdílet informace mezi sebou. Společnost Tipsport působí nejen na českém, ale také na slovenském trhu. Byla založena roku 1991 v Berouně jako jedna jediná pobočka. Už o tři roky později má poboček více než 50. Společnost dále roste, takže v roce 1996 už se sázky přijímají i telefonicky.
    Společnost i nadále roste a v roce 2002 už je otevřeno více než 500 poboček. S rozvojem internetu dochází k rozšiřování služeb Tipsportu, brzy se začne sázet online. Také kontrola tiketu Tipsport bude brzy probíhat také prostřednictvím internetu.


V Berouně v roce 1991 byla představena první pobočka, která si rychle získala oblibu.

    Sázková společnost Tipsport se, jak už název napovídá, zaměřuje na sportovní výsledky. Hráči zde vsází na velký počet sportů – od těch běžných, ke kterým patří fotbal, hokej, nebo dnes již také biatlon, až po ty méně známé a oblíbené, jako jsou šipky, snooker nebo třeba šachy. Hráči si vsází na sportovní výsledky, a to z velké většiny online. Kontrola tiketu Tipsport tak probíhá prostřednictvím mobilní aplikace, online (zadáte číslo tiketu = 8 čísel a kód pobočky = 3 čísla) nebo na kterémkoli kamenném prodejním místě Tipsportu.
    Na rozdíl od ostatních poskytovatelů kurzových sázek obsahuje sázková kancelář Tipsport vlastní komunitu sázkařů – lidé zde mohou sdílet nejrůznější informace a názory. Kromě České republiky působí Tipsport také na Slovensku.
    Kontrola tiketu Tipsport probíhá online, prostřednictvím mobilní aplikace a také na kamenných pobočkách Tipsport. Zápasy lze sledovat samozřejmě také v televizi – na TV Tipsport jsou k dispozici všechny zápasy hokejové extraligy, na které lze vsadit. Jedná se o extraligy české i zahraniční a o nejrůznější sporty – fotbal, hokej, ale i ty méně známé (snooker, šipky, rugby).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00