Jak na věc


tip na pečená vepřová žebra recept

Jsme přesvědčeni, že nenajdeš férovější servis

    ”Zkusil jsem uz spoustu stránek, ale většinou jsem naletěl. Dnešní doba je plná podvodniků! CZ-tip je ale jiný. Opravdu záruka kvality! Kluci nezaručí výhru, ale dokáží zjistit s předstihem důležité informace jako např. sestavy, na jakém povrchu se bude hrát a někdy i jaký přijede rozhodčí. Se službami jsem naprosto spokojen a mohu jen doporučit!”
    “Kluci mají perfektní přehled o českých fotbalových soutěžích. Mají informace, které běžný sázkař nemůže nikde sehnat. Nikdy neřeknou nic o stoprocentním tipu - každý ví, že nic takového neexistuje. S takovým přístupem jsem se zatím nesetkal a doufám, v co nejdelší spolupráci.”
    ”CZ tip je jedinečná služba. Kluci neopisují tipy z nějakých fór, ale tipují zápasy, o kterých mají zjištěno spoustu informací. Každý tip doprovází opravdu podrobný rozbor. Za první 3 měsíce jsem vydělal několik tisíc korun i přes relativně menší vsazené částky (jednotky stokorun). Spolupráci mohu jen doporučit.”
    ”Web a všechno co děláte je super. Sázím od 9/2014 a CZ-TIP je opravdu jedinečná služba. Všem kdo si chtějí přivydělat a zažít nějaký adrenalin tuto službu doporučuji.”

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00