Jak na věc


thajské masáže smrková plzeň doubravka smrková

5 dobrých důvodů, proč zvolit thajské masáže

    Nabízíme věrnostní karty pro naše stálé klienty - při objednání do 1 měsíce SLEVA na další masáž 30%. Každá 10. masáž ZDARMA. Platnost 1 rok. více
    Kvalitní thajská spa péče obsahuje balíčky procedur, ve kterých si host může vybrat různé kombinace terapií pečujících o kůži, jako jsou masáže pomocí přírodní směsi jasmínové rýže, jogurtu a ananasu, celotělové zábaly z léčivých bylin, ovoce a koření, či aromaterapii – masáž vonnými přírodními oleji. Součástí některých balíčků je teplá koupel pro aktivaci pokožky, nebo kompletní thajská regenerační masáž obličeje. Do dobré thajské spa péče patří také kompletní péče o nohy. V duchu celostního přístupu k lidskému zdraví jsou thajské lázně tradiční součástí východních praktik zlepšování kvality života člověka. Thajská spa péče obsahuje komplexní procedury typu ‘dobře se cítit a dobře vypadat‘, avšak jde dále než povrchní relaxační služby.


Co si představit pod názvem "thajské masáže"

    Originální thajské masáže jsou tím pravým a ideálním prostředkem, jak nechat odpočinout své tělo a zároveň mu dopřát tolik potřebné léčebné terapie (zejména léčba svalových potíží). Thajské masáže jsou vynikající léčebnou metodou, která má velmi pozitivní vliv na celý organismus člověka. Thajská masáž přináší nabuzení energie, osvěžení a celkovou tělesnou stimulaci.
    je prastaré léčitelské umění, jehož kořeny sahají až do roku 2500 př.n.l. , její účinky byly roky ověřované a zdokonalované. Thajská masáž je součástí tradiční thajské medicíny, která je oficiálně uznávaným systémem zdravotní péče v Thajsku. V současnosti je thajská masáž i v Evropě považována za medicínskou disciplínu používanou při léčení různých problémů. Thajské masáže se staly vyhledávaným typem masáží i u nás.
    Regenerační masáž čerstvou směsí rýže, jogurtu a ananasu, revitalizace celotělovým zábalem, thajská aroma masáž a kompletní thajská regenerační masáž obličeje
    Pro naše stálé zákazníky nabízíme permanentky na 10 hodin masáží v ceně 6.000,- Kč (sleva 30% z původní ceny masáží). Permanentka je přenosná, takže ji může využít i blízký okruh vaší rodiny nebo známých. více
    Chcete potěšit své přátele a blízké dárkem? Nabízíme Vám dárkový poukaz pro každou příležitost. Poukazy můžete zakoupit u nás na recepci, kde Vám recepční ráda pomůže s výběrem vhodné masáže. více


5 dobrých důvodů, proč vyzkoušet mé thajské masáže

    Uvolňující hydroterapie, relaxační masáž osvěžujícím krémem, omlazující celotělový zábal, thajská aroma masáž pro celkovou regeneraci a kompletní thajská regenerační masáž obličeje.
    V našem asijsky stylově zařízeném centru tradičních thajských masáží v Českých Budějovicích zažijete skutečné Thajsko prostřednictvím vůní pravých thajských bylin a dotyků profesionálních thajských terapeutek. Poznejte pravé umění relaxace při nezaměnitelné thajské hudbě a vůni esenciálních olejů tropických květin.
    Svým komplexním přístupem k lidskému organismu se thajská spa péče obrací k původní thajské lidové moudrosti a k tradičním asijským léčebným technikám, aby nabídla řešení proti stresu a podobným obtížím. Výsledkem je pak zážitek z našeho spa přinášející hlubokou očistu těla a ducha. Prožitek pocitu ‘opravdového bytí‘ a Váš čas uvolnit se, zpomalit, obnovovat se a radovat se.


Kdy Vám mohou thajské masáže pomoci

    je jedinečný typ masírování těla a svalů, které je charakteristické natahováním těla a intenzivní hloubkovou bodovou masáží. Tradiční thajská masáž není jen pouhé masírování svalů a kloubů, ale představuje také pracování s akupresurními body podél neviditelných drah, nazývaných “deset thajských masážních drah a nebo „energetické dráhy“. Všechny se nacházejí asi dva centimetry pod pokožkou a procházejí celým tělem. Stlačování bodů na těchto drahách stimuluje proudění vnitřní energie (elementu vzduchu) v těle, přímo léčí nemocné orgány a žlázy a odstraňuje toxiny z tkání těla.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00