Jak na věc


text s akordy ptáci vesmíru dragoun

Text na svatební oznámení č. 139

    Najděte si další inspiraci ve skutečně použitých kombinacích svatebních textů a citátů postupným procházením stránek v následujícím rozcestníku. Můžete klikat buď na čísla stránek nebo za posledním svatebním textem na zlaté tlačítko:
    Chcete poslat e-mailem interaktivní elektronické novoročenky podkreslené hudbou? Do 21.12.2018 si je můžete objednat třeba zde. Všechny motivy, ze kterých si můžete vybrat, naleznete zde. A jak může elektronická novoročenka vypadat? Třeba takto:
    Web Do Pohádky.cz by chtěl být nápomocen vašemu online průniku do pohádek, hraček pro děti a kreativní zábavy, a tím především do světa dětské fantazie a dětských přání... ...do onoho světa za zrcadlem.
    DoPohádky.cz – online průnik do pohádky a animovaného filmu. Databáze krátkých filmů a pohádek. Průvodce po světě animovaného filmu a pohádek. Recenze na hračky a knihy - nákupní rádce pro rodiče. Návody, tipy a inspirace na tvoření s dětmi.
    Do textu uveďte jen to, co na oznámení chcete mít. Pokud tam např. nechcete adresu, tak ji nepište. Jedodušší, než texty opisovat, je kopírování a vkládání. Nezapomeňte si pak opravit případné chyby v pravopise.


Text na svatební oznámení č. 138

    Pro Vaši lepší orientaci a výběr textu na svatební oznámení jsou vzory textů na svatební oznámení označeny číslem. Nyní si můžete vybírat z více než dvou tisíc možností. Sto třicet šest základních formulací svatebních textů včetně textů do svatební pozvánky ke svatebnímu stolu je na této stránce a další stovky kombinací textů s citáty, které už někdo někdy zadal do našich objednávkových formulářů, najdete kliknutím na čísla v rozcestníku nebo na konci stránky na zlaté tlačítko Další. Možná vás budou inspirovat i v textech uvedená svatební místa.
    Pojďme s dětmi do pohádky! Jako Alenka v říši za zrcadlem, jako Harry Potter, který prochází do kouzelného světa zdí na nádraží. Jako ti, co chtějí proniknout do skály, aby si odnesli poklad. Konec konců jako Krteček, který svůj krtinec využívá jako portál pro vstup do podzemí... A jako v mnoha dalších pohádkách. Obyčejní lidé vstupují do kouzelných světů, do světů pohádkových bytostí. Nesmíme se bát fantazie, popusťme uzdu své představivosti. Učme se od dětí, vzpomeňte si na sama sebe v dětských letech. Račte vstoupit do Pohádky!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00