Jak na věc


text písně kolo je kolo a kolem zůstane

Vánoční přání na míru můžeme složit i pro Vás!

    Obsah přání (o čem má báseň kromě základního přání k Vánocům být) * zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by přání mělo být, co chcete aby v něm zaznělo (záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby, co mu nebo jí přejete apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji
    Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o nějaké kratší přání, ideálně tak do pěti slok, které budeme s dětmi z družiny psát do vlastnoručně vyrobeného přání a na Vánoce s ním potěšíme seniory v našem městě. Představovala bych si něco třeba o sněhu, nebo o mrazu a bílých Vánocích.
    Stačí jen popsat pro koho vánoční přání potřebujete a stručně jej nebo ji popsat. Samozřejmě uvíteme i základní informace o Vás (abychom se do Vás mohli vžít a vánoční přání ve formě básně mohlo být osobnější.
    Nechci nic o dárcích a stromečku, ráda bych něco spíše filozofického, hezkého a jemného, nějak to směřovat na to, že po zimě a mrazivém období zase přijde jaro. Ale pozor na ten rozsah prosím, přání nesmí být moc dlouhé nebo se nám tam nevejde, děkuji Řeháková.
    Osoba(y), pro kterou(é) je přání určeno * např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. maminka, tatínek, babička, dědeček, kamarád/ka apod.)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00