Jak na věc


testr angel parfém

B) Alkohol testr  (alkoholmetr) s elektrochemickým čidlem

    K jakékoli jedné objednávce s celkovou hodnotou minimálně 180,- Kč vč. DPH obdržíte 1 ks testeru make-upu Mineral nebo lesku na rty Pearl Gloss nebo lak GR with protein nebo zdobící lak GR zdarma. Neplatí pro velkoobchodní odběratele. Výběr odstínu je na Vás. Vysoce kvalitní řada laků na nehty s rychloschnoucím účinkem. Díky obsahu hedvábného proteinu lak chrání a vyživuje nehty. Vysoce kvalitní štětec a velmi hustá konzistence usnadňuje aplikaci. Díky sytosti barev dosáhnou vaše nehty dokonalého vzhledu. Výrobek neobsahuje formaldehyd, toluen, DBP (Dibutylftalát) a kafr.
    Kompaktní, přesný, spolehlivý, elegantně vypadající a snadno ovladatelný, můžete použít všude, kde je potřeba provádět prevenci užívání alkoholu...
    Vypláchněte filtrační nádobku několikrát vodou, kterou chcete otestovat. Naplňte filtrační nádobku po značku 5 ml. Přidávejte po kapkách roztok a kroužete nádobkou, aby se roztok promíchal. Konce testování je dosaženo, když se červená barva roztoku změní na zelenou. Po použití vypláchněte nádobku čistou vodu.
    Alkohol testr ALTEON je možné jako jediný z naší nabídky dobíjet pomocí USB kabelu, dále má paměť na 10 měření. Výsledky testů jsou dlouhodobě stálé.
    Předchůdce AL7000. Osvědčený alkohol testr s řadou funkcí jak pro domácnost tak také již pro firmu. Kompaktní, přesný, spolehlivý, elegantně vypadající.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00