Jak na věc


test televizorů

Test UHD TV – 6 nejlepších

    Dobrý den, většina dnešních UHD televizorů je již zároveň SMART televizory. Doporučil bych vám model LG 49UH6507 (16 990 Kč), případně model LG 49UH668V (18 990 Kč). Také bych doporučil zvážit televize značky Samsung, které v testech vítězí nebo jsou na prvních příčkách žebříčků celkem pravidelně. V takovém případě model Samsung UE49KU6402 (18 989 Kč). Panasonic bych asi z tohoto výběru pro tentokrát vynechal.
    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href= title=> <abbr title=> <acronym title=> <b> <blockquote cite=> <cite> <code> <del datetime=> <em> <i> <q cite=> <s> <strike> <strong>
    SMART televizory jsou připojené na internet, a tak nabízí prakticky neomezené množství zábavy. K předinstalovaným aplikacím výrobce si můžete zdarma (anebo za nízký poplatek) stahovat aplikace nové, které obohatí váš domácí zábavní systém. Televizor můžete využívat nejen k pasivnímu sledování televizních programů, ale třeba na telefonické hovory přes Skype, komunikaci na Facebooku či sledování Twitteru. K takovému typu SMART TV se bude hodit bezdrátová myš a klávesnice.


Superstar - Martina Schindlerová 10

    Protože je na českém trhu několik velmi kvalitních výrobců, kteří nabízí rozličné technologie, výběr nové televize není vůbec jednoduchý. Neorientujte se jen na cenu, ale před koupí hledejte recenze a sledujte aktualizovaný test zaměřený na nejlepší televize. Konkrétně náš test televizorů je pravidelně aktualizovaný podle nejnovějších trendů a informací získaných od renomovaných testovacích společností, ověřených magazínů, blogerů i samotných spotřebitelů. Máte k dispozici žebříček nejlepších TV na základě kterého se lépe zorientujete při koupi vlastního televizoru.
    Jde o funkci, kdy vidíte soubory na svém smartphonu i v televizi současně. Můžete si tak pohodlně kdykoliv z telefonu pustit videa, zobrazit fotografie či hudbu bez připojení telefonu kabelem k TV.
    Druhů televizorů se dnes vyrábí celá řada: LCD televize, plazmové televize, dokonce jsou i televize, ve kterých můžete používat internet. Pokud kupujete televizor, tak vás určitě bude zajímat cena televizoru, kvalita obrazu a zvuku, spotřeba elektrické energie… Koupě televizoru je koupě jako každého jiného výrobku – drahá televize nemusí být vždy ta nejkvalitnější a naopak. Je zajímavé, že extratenké televizory mají nekvalitní zvuk. Více test televizorů…
    Pomohl vám náš test televizorů? Pokud ano, budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, recenzi, zkušenost či hodnocení vámi zakoupeného modelu, dole v komentářích na této stránce. Pomozte i ostatním s výběrem kvalitní televize a povězte nám svého vítěze. Možná právě váš názor bude tím rozhodujícím faktorem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00