Jak na věc


test kombinovaných ledniček 2018

Češi jsou závislí na sociálních sítích. Otestujte si, zda jste i vy!

    Tuto otázku si jistě položil nejeden zaměstnanec i zaměstnavatel. Možnost „odpočinout si“ v pracovní době vyřízením soukromých emailů, surfováním po webech nebo projížděním obsahu na sociálních sítích je lákavá. Může být ale zaměstnanec při těchto ak...
    Pokud chcete, aby výsledky měření rychlosti internetu byly co nejpřesnější, nepracujte s internetem v době testu a ani nijak nezatežujte svůj počítač. Test může být z důvodu použité technologie v určitém ohledu nepřesný.
    Přes milion lidí v Česku pije víc, než je zdrávo. Češi se podle Světové zdravotnické organizace (WHO) řadí ve spotřebě čistého lihu na osobu na třetí místo. Víc pijí už jen v Litvě a Moldavsku. Nadměrné pití alkoholu přitom vede k celé řadě zdravotních problémů.
    Více než polovina Čechů tráví čas na sociálních sítích, jedná se tak o 4,5 milionu lidí starších 16 let. Vzrostl také počet českých domácností připojených k internetu nebo lidí používající tablety a chytré telefony, vyplývá ze statistiky Českého statistického úřadu (ČSÚ). Nejste také závislý na sociálních sítích či technologiích? Krátký test vám vyhodnotí, jak jste na tom.


Test kuchyňských utěrek: Mohou znehodnotit jídlo a zatěžují přírodu

    Pokud máte k těmto stránkám nějaké připomínky, nápady, návrhy, nevahejte je sdělit přes kontaktní formulář. Případně zanechat dotaz ve fóru v příslušné kategorii. Použitím testu souhlasíte se statistikým zpracováním výsledku.
    Rakovina plic je největším zabijákem v celé Evropě - na svědomí má 20 % ze všech případů úmrtí na rakovinu. Většina karcinomů je totiž diagnostikována v pozdním stadium, kdy je míra přežití velmi nízká. Nová mobilní aplikace vám může pomoci odhalit rakovinu včas.
    Asi 1,6 milionu má problémy s alkoholem a hrozí, že spadnou do závislosti, ze které už se nedostanou. Denně si dá skleničku 600 tisíc lidí, asi 100 tisíc pak pije víc, než je zdrávo. Češi toho vypijí dokonce víc než průměrní Evropani.
    Potřebujete spolehlivou síť, která bude pokrývat celou plochu domu včetně dílny, garáže nebo verandy a dvora? Pomocí dvou propojených routerů to snadno zvládnete, bezdrátové řešení je navíc značně jednodušší a umístění routerů můžete měnit bez nové i...
    Lidí, kteří trpí duševními poruchami, v Česku stále přibývá. Vyplývá to z dat České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP), jejíž náklady na léčbu duševních poruch vzrostly od roku 2015 o 111 milionů. Nejčastěji jde o deprese a úzkostné poruchy.


Bílí kůň 123(Kpop fans :3 CZ, SK)

    Tento server automaticky generuje množství statistik měřených rychlostí připojení, které samostatně zobrazuje. Například lze získat přehled o DSL, 4G, Wifi či ADSL.
    Sluch je jedním z nejdůležitějších lidských smyslů. Bez něj si svůj život umí představit jen málokdo. Postupem času sluch slábne, abyste si ho udrželi zdravý co nejdéle, je důležité umět poznat první příznaky.
    Most v Bubenské ulici, který byl kvůli havarijnímu stavu v říjnu uzavřen pro veškerou dopravu, bude po podepření alespoň částečně otevřen. Vrátit by se na něj měly osobní automobily do 3,5 tuny. Předtím, než na něj budou moci znovu najet tramvaje, bude muset být most ještě podepřen.
    Papírové kuchyňské utěrky se v poslední době objevují v mnoha domácnostech. Jejich zastánci argumentují větší hygieničností v porovnání s látkovými utěrkami. Nemusí tomu tak být vždy, výroba navíc zatěžuje životní prostředí.
    Práce na demontáži severokorejské raketové střelnice Sohae se od začátku srpna nepohnuly i přes slib severokorejského vůdce Kim Čong-una, že střelnici zcela zlikviduje. Informovala o tom organizace 38 North, která dění v KLDR monitoruje.


Problémy s pitím má přes milion a půl Čechů! Patříte mezi ně? TEST

    Ptáte se, jaký smysl má mezi sebou propojovat dva routery? Jejich spojení může být velmi přínosné a má hned několik možností využití. Chcete si vytvořit síť, která spolehlivě pokryje celý dům? Potom spojené routery jsou optimálním řešením. Potřebujet...
    MOHLA BYCH SE ZEPTAT KDE SE JAKO TY TESTY DĚLAJÍ? VŠIMLA JSEM SI ŽE JEDEN KLUK BY CHTĚLA TEST O RODINĚ PRŮMĚRŇÁKOVI A TAK MĚ NAPADLO ŽE BYCH HO UDĚLALA JÁ. JEN MI PLS NAPIŠTE JAK SE DĚLÁ DÍK
    Opravná maturita z angličtiny velmi nepříjemně překvapila studenty, kteří test tento týden skládali. Stěžují si hlavně na poslechovou část. Neúspěšní maturanti chystají proti výsledkům zkoušky hromadný protest.
    Vyzkoušej si skvělé testy na HryProDivky.cz. Připravili jsme pro tebe celou řadu osobnostních testů, kde poznáš sama sebe, ale také vědomostní testy z tvých oblíbených filmů, seriálů, o zvířátkách nebo oblíbených celebritách.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00