Jak na věc


tesco aktuální leták na příští týden

Letáky a informace o prodejci TESCO

    Sortiment zboží v Tescu se odvíjí od toho, do jaké konkrétní prodejny míříte. Potraviny, drogerii a další základní spotřební zboží najdete ve všech obchodech. Pro výhodnější nákup přihlédněte k akčním nabídkám z letáku Tesco. Nezapomínejte však na různorodost provozoven a vždy se inspirujte letákem určeným právě pro obchod, do kterého máte namířeno. Sortiment v Tescu Vám svou rozmanitostí bude vyhovovat. Chcete-li nakupovat kvalitní potraviny a další výrobky za příznivou cenu, zaměřte se přímo na výrobky Tesco. Najdete je mezi mléčnými výrobky, lahůdkami, pečivem, ovocem a zeleninou, suchými potravinami, alkoholickými a nealkoholickými nápoji a drogerií.
    Kromě Tesco značky má pro Vás obchod ještě značky TESCO Finest, TESCO Organic, TESCO Pravá chuť, TESCO Healthy Living, TESCO Light Choices a TESCO Value.
    Britská společnost Tesco vstoupila na náš trh roku 1996. Chystáte se do některé z prodejen Tesco? Prostudujte předtím aktuální leták. Seznámí Vás v pohodlí Vašeho domova s akční nabídkou. Nový leták Tesco vychází vždy ve středu. Už víte, co levně koupíte tento týden?
    V České republice provozuje Tesco obchodní domy, hypermarkety, malé hypermarkety, supermarkety, prodejny expres a čerpací stanice. Jejich seznam naleznete na webu www.itesco.cz. Prolistujte si tematické letáky Tesco, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00