Jak na věc


tesco aktuální leták na příští týden

Letáky a informace o prodejci TESCO

    V České republice provozuje Tesco obchodní domy, hypermarkety, malé hypermarkety, supermarkety, prodejny expres a čerpací stanice. Jejich seznam naleznete na webu www.itesco.cz. Prolistujte si tematické letáky Tesco, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.
    Britská společnost Tesco vstoupila na náš trh roku 1996. Chystáte se do některé z prodejen Tesco? Prostudujte předtím aktuální leták. Seznámí Vás v pohodlí Vašeho domova s akční nabídkou. Nový leták Tesco vychází vždy ve středu. Už víte, co levně koupíte tento týden?
    Ať už se plánujete malý či velký nákup, mějte při sestavování nákupního seznamu po ruce aktuální leták Tesco. Vždy v něm najdete něco, co si rádi na svůj seznam připíšete. Akční leták Vám předkládá Kompas Slev ve vysoké kvalitě pro snadnou čitelnost. Nenechte si ujít potraviny a další zboží za příznivé ceny.
    Kromě Tesco značky má pro Vás obchod ještě značky TESCO Finest, TESCO Organic, TESCO Pravá chuť, TESCO Healthy Living, TESCO Light Choices a TESCO Value.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00