Jak na věc


tesařské spoje

Zaujala Vás nabídka našich služeb ?

    Nabízíme také k prodeji zateplovací systémy, fasádní a interiérové barvy, dekorativní omítkoviny, nátěrové hmoty, lepící a stěrkové hmoty a penetrační nátěry firmy Ekolak.
    Zabýváme se i  konstrukcemi  střech od krovů po realizace kompletních střech na klíč. Dále Vám můžeme nabídnout zakázkovou výrobu menších zahradních staveb a dalších tesařských konstrukcí,  jako např. pergoly, altány, garážová stání, terasy a jiných, a to včetně návrhů.
    Ceník tesařských prací bez materiálu je opět neslučitelná informace pro dnešní dobu, kdy je vše atipické a vyžaduje to více práce či úsilí. Vždy je lepší neohlížet se jen na cenu, ale nechat si poradit od profesionála - jak co a z jakých materiálů udělat. Pak následně poptat tesaře který se vším vyjde vstříc a zbyde Vám pak balík peněz třeba na zateplení střech.
    Krovy stavíme s přesností na 1mm. Nabízíme i plynování a deratizaci proti dřevomorce a ostatním parazitům. Pokud máte něco na srdci, obraťte se na nás, rádi Vám vyhovíme.


Dřevostavby, konstruce střech, tesařské práce

    Veškeré tesařské práce provádějí naši zkušení a vyučení tesaři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Zajišťujeme ošetření dřeva proti plísním, houbám a škůdcům. Nabídneme a v případě zájmu provedeme estetické řešení přesahů tesařských prvků. Zabýváme se stavbou krovů, dále pak výrobou pergol, zahradních domků, altánů, říms a palubkových obkladů. V neposlední řadě provádíme také montáže střešních oken VELUX, podlah a zateplování podkroví včetně dodávek materiálů. Mezi naše činnosti dále patří rekonstrukce a opravy. V rámci našich prací jsme schopni zajistit jeřáb, přepravu materiálu a další pomocné stavební práce (demontáž, betonování, barevné nátěry).
    Dřevostavby stavíme osvědčeným systémem two by four, což je ve světě nejrozšířenější způsob výstavby dřevěných domů, kdy konstrukce je tvořena z  fošen stejného profilu montovaných přímo na místě stavby. Používáme konstrukční KVH řezivo, které je už z výroby vysušené a ohoblované, případně i lepené dřevo
    Tesařské práce, statný tesař, vlasy plné pilin, hoblinek a ta krásná vůdě dřeva a smůly. Pod tímhle pojmem si představíme velké i malé konstrukce krovů všech tvarů a na tomto základu stojí celá střecha. Teasřské práce jsou milimetrové záležitosti, kdy se nesmí tesař splést. Tato díla ať už starodávné nebo novodobé obdivuje celý svět.
    Provádíme tesařské práce - stavby a opravy všech druhů střech, pergoly, altány, garážová stání, terasy, dřevěné ploty, montáže střešních vikýřů a další.
    V naší nabídce naleznete střešní krytiny a klempířské výrobky. Střešní systémy Vedag. Den Braven lepidla, tmely, silikony apod. Fasádní a interiérové byrvy Ekolak.


Prohlédněte si jaké další služby Vám můžeme nabídnout

    Specializujeme se na montáž nových střech, rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb. Našim zákazníkům vždy poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a sádrakrtonářských prací. Naše nabídka zahrnuje stavební práce v oblasti rekonstrukce střech nebo realizace střech na klíč.
    Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpisů a pravidel zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu. Provádíme dodávku a montáž nových krovů (klasické i z vazníkové). Taktéž jsme schopni vyměnit vadné části - sloupky, kleštiny, pozednice, pásky atd. Montujeme podbití z palubek a hoblovaných prken. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky. Zajišťujeme dodávku kompletních tesařských prací, jedná se zejména o zhotovování nových vazních soustav krovů a opravy stávajících tesařských konstrukcí, dále pak drobné tesařské konstrukce.
    Ceník tesařských prací nelze moc rozebírat, dnes je vše velice individuální a složitější. Materiálu nespočet, možností taktéž a každý má jinou představu jak o díle tak o ceně. Nejlepší je vždy cenu individuelně sestavit se šikovným tesařem.


Tesařství Petr Číža - dřevostavby na klíč

    Postavíme Vám dřevostavbu atypickou, podle individuálního projektu nebo dům, který si vyberete z jakéhokoli katalogu rodinných domů, od malých ekonomických domků po dřevostavby v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu, navrhneme Vám stavební systém i složení stěn tak aby maximálně vyhovovaly Vašim požadavkům i požárním předpisům
    Tesařství je obsáhlý pojem plný spojů které byste na dvou dlaních nespočítali, trámů o kterých jste neslyšeli a něvěděli, že tohle všechno musí být součástí krovu, aby stál a fungoval jak má. Rovina a úhly hrají velkou roli a od nich se odvíjí následná kvalita, ale to klíčové od čeho to začíná je mistr Tesař. Při konstrukci krovu je třeba myslet předem na to jaký typ střechy budete chtít, také jakou krytinu zvolit a především zateplení střech.
    Jsme tesařská stavební firma z Hradce Králové a zabýváme se montážemi dřevěných konstrukcí. Realizujeme především dřevostavby, a to jak kompletní domy, tak i  přístavby, nástavby a podobně. Stavíme domy od ekonomických přes nízkoenergetické až po pasivní, od dřevěné konstrukce přes hrubou stavbu až po dům na klíč. Působíme v celém Královéhradeckém kraji a okolí.


Ceník tesařských prací bez materiálu

    Tesař je náš základní kámen pro střechy. Od jeho díla se odvíjí další, které nesmí skončit pochybením a tak svou práci musí odvádět velice kvalitně a přesně. Né každý může být tesař a né každý mistr. Sbírá spousty zkušeností, má představivost o které málo kdo ví, ale hlavně musí umět skvěle počítat, každá chyba je drahá zkušenost a dřina. Reference našeho tesaře najdete po celé ČR. Nejvíce se však podepsal pod střechy tábor.
    Náš tesař používá jak techniky starých mistrů, tak nové postupy a spoje. Stále využíváme pevnosti dubových kolíků, ať už pro pevnost nebo okrasu. Kvalitní dřevo je základem.
    Vélké firmy, stavebniny Vám doporučí materiály správné skladby a výhodnou cenu. ALE!!! Pokud nejste tesař nevíte co všechno na práci potřebujete a na tom Vás obchodník ošidí. Udělá nižší cenu než Váš tesař, ale už Vám neřekne co všechno v nabídce chybí a pak se nestačíte divit, že ve finále jsou stavebniny dražší než tesař.
    Proč stavět s námi ?Preferujeme individuální přístup k zákazníkovi, stavíme domy typové i atypické. Používáme kvalitní přírodní materiály. Dodržujeme dohodnuté ceny a klademe důraz na kvalitu provedených prací.
    Prodáváme stavební tmely, silikony, lepidla a polyuretanové pěny této světoznámé holandské firmy Den Braven. Skladem je široký výběr jejich rozsáhlého sortimentu za velmi příznivé ceny.


Tesařství ŠTŮSEKStřecha, ze které budete mít radost.

    Rozhodli jste se postavit nový krov, rekonstruovat nebo jen vyztužit? Vše je možné a rádi Vám vyhovíme. Možnost nechat si postavit pergolu je tu také, snad Vás naše fotogalerie referencí inspiruje a nakopne tím správným směrem.
    Z tesařských prací Vám můžeme nabídnout stavbu krovů, dřevěných přístřešků, zahradních domečků, zahradních altánků, garážových přístřešků a stavbu pergol. Veškeré tesařské práce provádějí naši zkušení a vyučení tesaři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Zajišťujeme ošetření dřeva proti plísním, houbám a škůdcům
    Neváhejte se nás obrátit s jakoukoli poptávkou v tesařském oboru. Jsme schopni zajistit prakticky vše od návrhu zpracování, přes dodávku materiálu, až po realizaci. Nabídky Vám rádi vypracujeme zdarma.
    Veškeré dodávané dřevo je impregnované proti škůdcům, houbám a plísním. Impregnace probíhá buď máčením na pile, nebo hloubkově. Je možno impregnovat i na stavbě. Materiál dodáváme dle zadání projektu nebo přání investora. Vyrábíme na základě zakázek, ale i sériově.Zajišťujeme veškeré tesařské práce po celé sevení Moravě. Cenové kalkulace tesařských prací jsou prováděny individuálně dle jednotlivých zakázek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00