Jak na věc


terry pratchett seznam knih

NOVA slaví 25 let: Pojďte s námi na procházku její historií

    Využije Terry svůj sex-appeal, aby se dostala až do finále, nebo se její sen o první české Robinsonce promění v noční můru?
    Má největší slabost: Mou největší slabostí je láska, kvůli ní se někdy zbytečně moc otevřu a můžu se tak spálit.
    Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Fotka rodiny, talisman v podobě čtyřlístku a zápisník, abych si do něj mohla každý den zapisovat své zážitky.
    Vzkaz rodině a blízkým: Rodině bych vzkázala, že je mám moc ráda a těším se, až se spolu zase uvidíme.
    Dvaadvacetiletá Terry z Blevic u Kladna vstupuje do Robinsonova ostrova s jasným cílem. „Budu bojovat za ženy! V roce 2018 vyhraje první česká Robinsonka.“ K vítězství jí údajně pomůžou ambicióznost a empatie.
    Na show se připravovala především po fyzické stránce. „Od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že postupuji, jsem jedla jako prase.“ Terry je nezadaná, a když potřebuje, s muži to umí. „Nevím, zda budu hledat štěstí na ostrově, ale bylo by fajn si někoho najít.“ Láska je pro studentku VŠE zároveň tou největší slabostí. „Někdy se zbytečně moc otevřu a můžu se tak spálit.“


Nejtěžší zkouška na Robinsonově ostrově: Kdo vypadne těsně před branami finále?

    Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Připravovala jsem se především po fyzické stránce, a to tak, že od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že postupuji, jsem jedla jako prase.
    Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Jsem ambiciózní a empatická, což jsou vlastnosti, které mi doufám pomůžou dosáhnout svého.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00