Jak na věc


terry pratchett seznam knih

ROBINSONI JEN ZÍRAJÍ: Zina s Martinou se do sebe drsně pustí! Nenápadná operátorka překvapí

    Využije Terry svůj sex-appeal, aby se dostala až do finále, nebo se její sen o první české Robinsonce promění v noční můru?
    Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Připravovala jsem se především po fyzické stránce, a to tak, že od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že postupuji, jsem jedla jako prase.
    Na show se připravovala především po fyzické stránce. „Od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že postupuji, jsem jedla jako prase.“ Terry je nezadaná, a když potřebuje, s muži to umí. „Nevím, zda budu hledat štěstí na ostrově, ale bylo by fajn si někoho najít.“ Láska je pro studentku VŠE zároveň tou největší slabostí. „Někdy se zbytečně moc otevřu a můžu se tak spálit.“
    Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Fotka rodiny, talisman v podobě čtyřlístku a zápisník, abych si do něj mohla každý den zapisovat své zážitky.
    Vzkaz rodině a blízkým: Rodině bych vzkázala, že je mám moc ráda a těším se, až se spolu zase uvidíme.
    Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Jsem ambiciózní a empatická, což jsou vlastnosti, které mi doufám pomůžou dosáhnout svého.


VIDEO: Je to mrcha! Bára s Dominikem se ostře pustili do Terry. Je něco, co jí už nikdy neodpustí

    Dvaadvacetiletá Terry z Blevic u Kladna vstupuje do Robinsonova ostrova s jasným cílem. „Budu bojovat za ženy! V roce 2018 vyhraje první česká Robinsonka.“ K vítězství jí údajně pomůžou ambicióznost a empatie.
    Má největší slabost: Mou největší slabostí je láska, kvůli ní se někdy zbytečně moc otevřu a můžu se tak spálit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00