Jak na věc


terry moda pardubice

Terry z nové řady Robinsona a její bizarní příprava na soutěž: Jedla jsem jako prase! VIDEO

    Na show se připravovala především po fyzické stránce. „Od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že postupuji, jsem jedla jako prase.“ Terry je nezadaná, a když potřebuje, s muži to umí. „Nevím, zda budu hledat štěstí na ostrově, ale bylo by fajn si někoho najít.“ Láska je pro studentku VŠE zároveň tou největší slabostí. „Někdy se zbytečně moc otevřu a můžu se tak spálit.“
    Vzkaz rodině a blízkým: Rodině bych vzkázala, že je mám moc ráda a těším se, až se spolu zase uvidíme.
    Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Fotka rodiny, talisman v podobě čtyřlístku a zápisník, abych si do něj mohla každý den zapisovat své zážitky.
    Dvaadvacetiletá Terry z Blevic u Kladna vstupuje do Robinsonova ostrova s jasným cílem. „Budu bojovat za ženy! V roce 2018 vyhraje první česká Robinsonka.“ K vítězství jí údajně pomůžou ambicióznost a empatie.
    Využije Terry svůj sex-appeal, aby se dostala až do finále, nebo se její sen o první české Robinsonce promění v noční můru?
    Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Připravovala jsem se především po fyzické stránce, a to tak, že od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že postupuji, jsem jedla jako prase.
    Má největší slabost: Mou největší slabostí je láska, kvůli ní se někdy zbytečně moc otevřu a můžu se tak spálit.


Velké překvapení! Čím David vyrazí dech Tereze?

    Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Jsem ambiciózní a empatická, což jsou vlastnosti, které mi doufám pomůžou dosáhnout svého.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00