Jak na věc


technicky koberec černý

Technický dozor investora - TDI

    ENGIE Facility poskytuje komplexní servisní řešení ve více než 30 zemích světa a v současnosti má značné portfolio nadnárodních klientů s celkovým obratem € 1 miliardu.
    ENGIE zajišťuje servisní a odbornou revizní činnost jak v rámci celých projektů, tak i samostatně jako službu externím klientům z řad energetických, průmyslových a stavebních firem, architektonických kanceláří i koncových zákazníků. Díky zkušenostem napříč širokým spektrem projektů dodávaných od A do Z disponuje ENGIE týmem odborníků na silnoproudé a slaboproudé technologie, MaR, průmyslovou automatizaci, ovládací rozvaděče a řídící systémy.
    ENGIE nabízí komplexní technický a facility management nezbytný pro efektivní a hospodárné vedení průmyslových provozů i nemovitostí s ohledem na individuální potřeby klienta.
    Spektrum činností ENGIE Facility sahá od vypracování projektové dokumentace, analýzy a technických auditů, realizace dodávek technických zařízení, přes modernizace provozu budov až po komplexní správu nemovitostí včetně zajištění nonstop havarijní služby, dispečinku a CALL centra. Naše služby poskytujeme pro komerční, administrativní, logistické i průmyslové nemovitosti.


Technický a facility management

    Prostřednictvím jasného pochopení a analýzy provozních procesů a s využitím silného technického a profesního zázemí navrhujeme klientům integrované řešení celého životního cyklu budov a technologií pod jednou střechou. Od plánovaní přes realizaci až po samotný provoz, údržu a správu nemovitosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00