Jak na věc


tantra video

Tantra - umění spirituální sexuality

     Miroslav Horníček ve svém krásném vyznání se z obdivu ke své ženě v „Dobře utajených houslích“ napsal -parafrázuji: Moje žena rozhoduje o takových podružných maličkostech jako je například „Co budeme v neděli obědvat, jak si zařídíme byt, kam pojedeme na dovolenou, či jak vychováme své děti a mně ponechala řešení tak důležitých věcí jakými je například zahraniční politika našeho státu k Taiwanu!“
    Tantra Vás nezavede na žádné určité místo, jde však o cestu k cíli k nalezení radostného života, je to dobrodružství a umění přijímat, odhalit magická zákoutí svého vědomí, srdce a celého těla.
    děkujeme Vám za Váš zájem o Tantru i za Vaši důvěru. Právě v těchto dnech (srpen 2015) uplynou již tři roky od doby, kdy Tantra masáže Pardubice spatřily světlo světa a já jsem za to opravdu vděčná. Přemýšlela jsem, jak Vám poděkovat za přízeň i podporu, kterou od Vás dostáváme a které si moc vážíme!
    Vyberte si kouzelné masáže tantra využívající techniku vyvinutou fyzioterapeutem a zakladatelem masážního studia „Milé masáže s úsměvem“ Josefem Hejnákem a prožijte magické chvíle, při kterých zažijete sama sebe úplně jinak.
    doporučujeme si zvolit Kouzelnou tantra masáž – Na poprvé, kde s vámi masérka/masér zdarma pohovoří o průběhu masáže a uklidní jakékoliv zbytečné obavy.


Tantrická masáž pro moderní ženu

    Každý muž i žena se všech takovýchto vnitřních bolestí mohou zbavit pouhou změnou úhlu pohledu na svůj život. Často vidíme pouze negativní stránku bytí, aniž bychom si uvědomovali, že vše má svůj smysl.
    Tantra masáže se zpravidla provádějí pomocí olejíčků, jenž jsou nanášeny na tělo speciálními pomalými pohyby, které mají za cíl uvolnit energetická centra ve Vašem těle a zlepšit tak Vaší duševní kondici. Výsledkem kouzelné tantrické masáže je nejen nezaměnitelný erotický zážitek a zlepšení fyzického a psychického stavu, ale také lepší poznání vlastního těla, o které se tak naučíte sami pečovat. Zvolte z naší nabídky masáže pro jednotlivce, jakými může být například medová či růžová terapie nebo tantra metody zaměřené na záda, prostatu, srdce a jiné části těla. Zavítat k nám kdykoliv můžete také se svým partnerem, se kterým se lépe poznáte při černé tantra masáži prováděné po tmě nebo při objímající a hladící terapii. A proč si vybrat zrovna centrum pro unikátní kouzelnou tantra masáž?
    Zbavíte se tíživých a neprostupných vrstev, uzavírajících Vaši osobnost a najdete lásku, kterou nosíte v srdci a k níž jsme byli stvořeni.


Kouzelné masáže I – Exotické a orientální masáže

    Hospicové občanské sdružení Cesta domů (http://www.cestadomu.cz/), které v Praze pomáhá rodinám, pečujícím doma o své umírající blízké. Od roku 2012 se účastníme akce: "Masážní den pro Cestu domů" a společně s Vámi jsme tak již mohli přispět částkou 16.000,- Kč.
    Kouzelnou tantra masáž nabízíme celkem ve více jak 20 varinatách. Dopředu si lze vybrat pánové masérku dle fotek. Pro dámy máme jak maséry tak masérky. Dále již stačí telefonicky anebo emailem rezervovat termín masáže.
    Sedmým rokem nabízí masážní studio MMUS (milé masáže s úsměvem) nekrásnější masáž na celém světě Kouzelnou tantra masáž, která dokáže splnit vaše sny. Nazýváme jí kouzelnou, protože je to kouzlo, které s lidským tělem dokáže. Zbaví vás veškerého stresu a vám je naprosto nádherně.
    Zapojujeme prvky různých masáží - sportovní masáže, olejové masáže, nuru masáže (tělo na tělo), relaxační masáže, tantra masáže, erotické masáže, prvky autoerotiky, prvky BDSM - Vaše fantazie může být vyslovena a proudit... Dále využíváme práci s dechem, energetickým tělem, posvátnou sexualitou - vrcholící masáž intim partií joni a lignamu.


Jak nezpůsobit nevěru své partnerky aneb Co dělat, aby vám byla věrná

    U sexu, který je s Tantrou velmi často spojován, se velmi často stává, že člověk není s milovanou osobou propojen a myslí na něco jiného. Ego si s ním hraje, mnohdy promlouvá i spousta bloků spojených s přijetím, denní starosti a problémy. Možná to znáte taky. Ženy, ale i muži, u sexu mnohdy myslí na spoustu jiných věcí (práce, děti, probíhající fotbal v TV, apod.) Ve skutečnosti, i když jen jeden z páru myslí u sexu na něco jiného, tak aniž si je toho vědom, ochuzuje vzájemný prožitek intimity. Výsledkem „oboustranného snažení“, jehož cílem je jen orgasmus, je citové prázdno. Ano, dosáhneme-li v tomto stavu orgasmu, chvíli se nám možná může motat hlava z vyššího okysličení (tedy pokud se vůbec zadýcháme) a pocítíme příjemné uvolnění, ale nezdá se Vám, že je to málo? My totiž mnohdy ani nevíme, neznalí svého těla, co by nám sex mohl poskytnout a co je k tomu potřeba.
    V tantře slovo lingam označuje mužský pohlavní úd. Lingam je nejen mužský pohlavní úd, ale také symbol vyjadřující božskou tvořivou přítomnost. Je to mužský pohlavní úd tělesně, proto se tohoto slova používá při popisu různých párových technik. Je to rovněž mužský pohlavní úd symbolicky. Symbol vyjadřuje přítomnost plodivých sil. Je to zastoupení přírody a jejího tajemství.
    Život je příliš krátký na to, abyste chodili do práce, která vás nebaví, žili ve vztahu, který Vás nenaplňuje, odkládali zážitky, po kterých Vaše srdce touží. Je také moc krátký na to, abyste se báli budoucnosti a kvůli strachu nežili přítomnosti. Tantra má potenciál Vám dodat sílu vydat se po šťastnější cestě.


Tantra a tantra masáž v časopise ELLE

    Tantra pro muže představuje menší projekt v celém pojetí tantry. Muži mají možnost nahlédnout do mužské duše skrze ostatní muže a tak se vzájemně posílit a vybudovat pevné společenství mužů. Muži se navzájem posilují mužskou, přátelskou energií a tak mohou později na ženy působit opravdu mužským a mužným dojmem. Tantra pro muže posiluje vnitřního muže v každém muži a tak mu pomáhá překlenout a čelit všem nástrahám mužského světa. Muž se učí prolnout mužský a ženský svět, porozumět ženským pocitům, skrze porozumění ženě objevuje svoji mužnost a mužnou sílu, která přináší ženě jistotu a ochranu. Tantra pro muže je uměním ženě se odevzdat aby ji mohl vládnout. Tantra pro muže nás učí nedělat rozdíl mezi odevzdáním a vládnutím. Tantra pro muže otevírá muži cestu k tantrickému milování, k tantrickému prožívání milování a k tantrickému orgasmu. Tantra pro muže dělá z muže opravdové Muže a posiluje je na cestě životem. Tantra pro muže zbavuje muže chorobné závislosti na tělesném kontaktu se ž
    Tantra je komplexní naukou o životě lidské bytosti v celé její podstatě. Častokrát bývá spojována pouze s formou sexuality, bez jakéhokoliv dalšího vysvětlení.
    Cítíte se nejistí ohledně tantrické masáže a stydíte se přijít k nám do studia? Nebojte se obrátit se na nás o radu. Kromě masáže nabízíme také vstupní konzultace, díky kterým Vám můžeme poradit, jaké techniky jsou pro Vás vhodné. Nevybírejte naslepo a zvolte díky nám tantra terapii, při které se budete cítit skvěle od začátku až do konce. Důvěřujte profesionalitě a diskrétnosti!
    Šiva je vtělením mužské tvořivé síly. Na seminářích považujeme každého muže za vtělení mužské tvořivé síly. Je to úcta ke každému mužskému účastníkovi, neboť se má za to, že každý člověk je boží dílo. V každém člověku se zobrazuje jak lidská úroveň, tak božská úroveň.


Tantra a potřeby moderního člověka

    Připravila jsem pro Vás blog, ve kterém budu postupně sdílet svůj osobní příběh. Kromě něho se můžete těšit i na inspirativní texty k zamyšlení, které mi v začátcích hodně pomohly. Kdoví, třeba v nich najdete právě to, co v danou chvíli potřebujete slyšet, pomohou Vám dodat odvahu něco změnit, někam se posunout, připomenou Vám Vaše začátky, nebo rozzáří Váš úsměv :-)
    Pro každodenní spěch, starosti, práci, často i „neřešitelné“ citové potíže, soupeření s okolím, obavy a řadu jiných rušivých vlivů, které nás odcizují našemu vlastnímu srdci, mnohdy zapomínáme na skrytou sílu naší duše.
    Tantra umí člověka pobídnout k osvobození od všech pout a psychických i citových těžkostí, najít sebe sama ve svém niterném já a pomůže vidět pravdivěji vlastní osobnost bez stínu ega.


Tantra a tantrické masáže v časopise Sedmička

    Trápí Vás stres a neschopnost vychutnat si i příjemné okamžiky? Cítíte se málo sebevědomí a máte proto problémy v práci? Neschopnost vnímat plně vlastní tělo dokáže ovlivnit více životních faktorů, než jste si možná mysleli. Tantra přitom může být tou nejúčinnější medicínou, jak pozvednout Vaši fyzickou i psychickou kondici, a to metodami, které jsou nejen účinné, ale i velmi příjemné. Tantrická masáž není prováděna za účelem povrchního sexuálního uspokojení, ale především se jedná o energetické masáže, při kterých se uvolní veškerý Váš duchovní i tělesný potenciál, jenž pak můžete lépe využívat. Vyberte si kouzelné masáže tantra, využívající techniku vyvinutou fyzioterapeutem a zakladatelem masážního studia „Milé masáže s úsměvem“ Josefem Hejnákem, a prožijte magické chvíle, při kterých zažijete sama sebe úplně jinak. Poznejte se lépe s partnerem nebo přijďte na sezení jako solitér!
    Nový cyklus opět zahájíme 1. setkáním, které se uskuteční v neděli 24. 2. 2019. POZOR ZMĚNA! Z důvodu nemoci většiny účastníků se termín 1. setkání uskuteční v SOBOTU 23. 3. 2019!
    Nabízet ty nejkrásnější masáže na světě. Tantra masáže jsou pro nás prostředkem pro práci s lidským tělem a nad nimi pak provozujeme školu Vyšší sexuality a intimity, kde vyučujeme jak zvládat vztahy založené na lásce a vyhnout se neustálým zbytečným rozchodům.
    v uplynulých dnech zaznamenáváme Vaši poptávku po novém cyklu našich Tantrických setkání, ve kterém vysvětlujeme základní principy a v praktických cvičeních si postupnými kroky vyzkoušíte působení Tantrické energie a osvojíte dovednosti vědomého doteku.
    Vibračně má muž a žena stejné tělo. Působíme-li vibrací do intimní oblasti, tak efekt je podobný jak u ženy, tak u muže. Přesto je možné zaměřit program na muže tak, aby narostla jeho přirozená agresivita, a tato agresivita aby byla transformována v životodárnou energii.


Poznejte ráj na zemi, zasloužíte si tu péči...

    Projekt Prostě krásná! Projekt, za kterým stojí skvělá žena - Radka Wernerová pomohl 32 mentálně i zdravotně postiženým ženám z domova Pramen v Mnichově u Mariánských lázní splnit jejich sen. Hlavním cílem celého projektu bylo získat finance a podpořit rehabilitační a zájmové aktivity pro všechny klienty tohoto Domova. Jsou to lidé, kteří mají daleko těžší život než já a já je obdivuju za to, jak ho zvládají. A proto je opravdu ráda podpořím částkou 5.500,- Kč, kterou jsem dostala od svých klientů za masáže.
    Všichni maséři a masérky mají kurz sportovní i tantrické masáže, zdravotní průkaz, živnost, nebo dohodu o provedení práce. Nabízíme kvalitní pravou tantrickou masáž v prostředí k tomu určenému, splňující veškerá kritéria! Veškeré certifikace a povolení k výkonu práce k dispozici k nahlédnutí.
    Dle potřeb našich klientek jsme rozšířili naši nabídku o pravidelná setkávání "Probuzení Šakti".
    Odpočinkové, meditační a vzdělávací centrum Sklenářka - v rámci benefičních masáží jsme zatím přispěli částkou 6.277,- Kč. Sklenářce přejeme, ať se jí daří a ať se naplní její vize. http://www.sklenarka.cz/?page_id=403


Tantra a vztahy nového tisíciletí

    Tantra je cvičení a učení pomocí osobní zkušenosti. Učí nás nabývat energie a povznést duši, pozorovat dění a chápat, prožívat život a být šťastný. Tato cesta pro člověka topícího se v širém moři života může znamenat hozený záchranný kruh. Pro spokojené a vnímavé lidi znamená Tantra rozšíření a prohloubení jejich citového a intimního prožívání. Jedním z návodů pro společné sdílení a prostředek k hlubokému poznání vlastního těla je Tantra masáž (podrobněji na záložce Tantra masáž).
    Část našich klientů projevila zájem zkusit a naučit se pracovat s energií na straně "dávající" a přenést pak toto umění do vztahu s vlastní partnerkou. Připravili jsme individuální seminář, ve kterém se muži naučí vzdát hold a otevřít srdce své partnerky.
    Po osprchování Vás vítáme svůdným tantra rituálem ve stoje, v leže se Vás pak něžně dotýkáme, provádíme masáž každé části Vašeho těla od hlavy až po prstíky, přikládáme horké, nebo osvěžující ručníčky, jemné předměty - peříčka a kožešinky, používáme především své prstíky... následuje olejová část - masáž celého těla, lávové kameny, sportovní masáž, prokládaná dotekem svůdné ženy, masér - masérka jsou při masáži nazí spolu s Vámi, nebo užijí sarongu (šátku kolem boků), masérky pracují nejen rukama, ale celým tělem a masáž si užívají spolu s Vámi...


Způsob, jak být v životě štastný!

    Stejně jako se nestydíme zajít do kina anebo ke kadeřníkovi, je naprosto normální pravidelně chodit na Kouzelnou tantra masáž. Nic na tom není. Kouzelná tantra masáž je jenom příjemná záležitost.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00