Jak na věc


taneční podložka pro děti

Taneční boty Stacey/C stříbrné holografické

    Vítejte v našem eshopu! Specializujeme se na prodej taneční obuvi a oblečení britské značky Roch Valley. Šetříme váš čas - všechny zobrazené produkty, kromě kategorie "Na objednávku", máme skladem a během 1 - 2 pracovních dnů je můžete mít doma. Navíc u nás máte výměnu velikosti zdarma - i když se náhodou hned netrefíte, znovu poštovné již neplatíte.
     Látkové piškoty na balet či tanec se stahovací šňůrkou a gumičkami přes nárt, rozdělená podrážka je kožená. Piškoty jsou úzké a menší než normální boty - objednávejte o 1 číslo větší, než je vaše velikost. Tabulku rozměrů najdete po rozkliknutí produktu níže.
    Roch Valley je lídrem na trhu s tanečním vybavením v Anglii. Vyrábí kvalitní taneční boty, taneční oblečení a doplňky pro mnoho různých tanečních stylů od klasického baletu, přes břišní tance, jazz, klasické tance až po moderní street dance. My vám nyní postupně přinášíme stále větší část úžasného sortimentu této firmy!
     Velmi pohodlné, měkké a ohebné sandály s malým podpatkem v tělově růžové barvě, vhodné např. pro orientální tanec, výrazový tanec, jazz, jako tréninkové boty do tanečních nebo pro učitele baletu. Téčkové uchycení s gumičkou na nártu a kolem kotníku zajišťuje, že bota nepadá, ale perfektně se přizpůsobí veškerému pohybu. Díky neutrální barvě sedí téměř ke...


Závěrečný Květinový ples kurzů pro mládež IV.

    Supadance nabité těmi nejlepšími vlastnostmi, jako je vynikající měkkost, ohebnost, kvalitně tvarované stélky podpírající klenbu nohy a výborné usazení podpatku vám umožní naplno ukázat vaše taneční schopnosti.
    V neděli 27. ledna se od 16.00 do 19.00 a poté od 19.30 do 22.30 hodin koná první maškarních bálů kurzů pro mládež. Více informací k programu a předprodeji vstupenek již brzy zde.
     Páskové taneční boty s hladkým saténovým povrchem s holografickými puntíky, téčkovým páskem, 1,2" (3 cm) španělským podpatkem a koženým prošitím zevnitř.
     Stacey jsou taneční boty s širokým nízkým kubánským podpatkem a téčkovým páskem, skvělé pro začátečníky a do tanečních. Díky kulatějšímu tvaru špičky a většímu otvoru pro prsty jsou velmi pohodlné. Jsou vhodné i pro širokou nohu. Nedoporučujeme, pokud máte nízký nárt.
    Najdete u nás dámské i dětské taneční boty na standard, latinu i společenské tance, dále řecké sandály pro orientální tanečnice i baletní piškoty na jazz, výrazový tanec, pro mažoretky a další. Z oblečení nabízíme především baletní dresy a trikoty a sukně. Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat!


Taneční boty Evie bílo-stříbrné holografické

     Jemná umělá květina s peříčky, kterou krásně doplníte své šaty na jakoukoliv společenskou událost či do tanečních. Dostupná v černé, bílé, červené a krémové barvě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00