Jak na věc


t-mobile mobil za korunu

T-Mobile naštval věrné zákazníky! Co operátor provedl?

    Zvýhodnění Pevná+ si mohou pořídit všichni zákazníci, kteří využívají některý ze současně nabízených i vybraných starších tarifů (včetně jejich variant HIT). Tarifní zvýhodnění Pevná+ si zákazník může aktivovat v období od 1. 2. 2005 do 31. 5. 2005. Aktivace i deaktivace je bezplatná a lze ji provést hned několika jednoduchými způsoby: na Infolince T-Mobile, prostřednictvím služby Můj T-Mobile nebo stačí odeslat SMS zprávu na číslo 4603 ve tvaru: PEP A. Noví zákazníci si mohou o toto zvýhodnění požádat přímo v prodejně při aktivaci nově pořízené SIM karty.
    První tuzemský operátor přistoupil k razantní změně tarifů zaměřené na větší nabídku volných dat. T-Mobile v úterý představil šestici nových tarifů, které postupně nahradí stávající pětici. Zákazníci se budou moci využít více dat, za nejběžnější tarif si ale připlatí 50 korun.
    "Mobil přináší možnosti, které pevná linka nabídnout nemůže - především opravdovou mobilitu. Na důležitý telefon, fax či e-mail už nemusíte čekat doma nebo v kanceláři," uvádí Jiří Hájek, tiskový mluvčí T-Mobile, a dodává: "Naše tarifní novinky teď podtrhují výhodnost mobilního telefonu i v oblasti ceny za volání." Mobilní telefon zpřístupňuje i takové služby, které pevná linka vůbec nenabízí: zákazník se tak může nechat informovat o dění u nás a ve světě pomocí SMS Info, může spravovat svůj účet přes GMS Banking, posílat multimediální zprávy nebo třeba uvítat volajícího Uvítacím tónem.


T-mobile upravil ceny dat a volání. Takhle reagují Vodafone a O2

    Zelené voláníV dubnu loňského roku nabídl T-Mobile svým zákazníkům možnost zřídit si tzv. Zelené volání, tedy bezplatnou linku, jejíž provoz platí volaný. Nyní T-Mobile přichází s další variantou tohoto programu, která obsahuje dvě novinky. První z nich je sjednocení ceny za příchozí hovor bez ohledu na to, v jaké síti vznikl, na 3,99 Kč/min (4,75 Kč vč. DPH), druhou pak zrušení zpoplatnění za přesměrování hovorů. Nová generace služby může tedy zřizovateli přinést velké úspory na provozu Zeleného volání.
    Vedle zmíněných tří tarifů najdeme nově v nabídce operátora ještě tři další tarify. U Tarifu Mobil L za 999 Kč získají 8 GB dat, u tarifu Mobil XL za 1 499 Kč 16 GB dat a nejdražší tarif nabízí za 2 499 korun až 60 GB dat! Ceny platí při podpisu smlouvy na dva roky. Pokud chce zákazník smlouvu bez úvazku, připlatí si 150 korun měsíčně.
    T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.


Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

    Největší rozdíl je pak v tarifu Mobil XL, který T-Mobile nabízí za 1 499 korun, podle sdružení Telefonující.cz ale v ostatních zemích EU stojí v průměru o více jak 400 korun méně! U tarifu Mobil S zase sdružení upozorňuje, že obdobný tarif, který sice má jen 400 MB dat, ale za to SMS zdarma, už nyní neoficiálně nabízí operátor na prodejnách.
    K nové nabídce mobilního operátora se vyjádřilo také spotřebitelské sdružení Telefonující.cz. Provedlo bleskovou analýzu a srovnání s obdobnými cenami tarifů v zemích Evropské unie. Tarif Mobil M stojí dle analýzy sdružení v ostatních zemích EU v průměru 676 korun, tarif Mobil L pak 812 korun.
    Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 
    Nové tarify potěší hlavně zákazníky, kteří hodně využívají mobilní internet. T-Mobile jim nabízí v porovnání s dalšími dvěma velkými operátory, O2 a Vodafonem, výrazně více dat u nejobvyklejšího tarifu.


Chcete volat na pevnou za korunu? Volejte z mobilu!

    Profi 100Další novinkou od 1. února 2005, tentokrát pro firemní zákazníky, je tarif Profi 100, obsahující 100 volných minut. Za měsíční paušál zákazník zaplatí 549 Kč (653,30 Kč vč. DPH), přičemž minuta volání do sítě T-Mobile vyjde na výhodných 2,80 Kč (3,33 Kč s DPH) a SMS na 1 Kč (1,19 Kč s DPH).
    Při podpisu smlouvy na dva roky získají zákazníci nejnižších tarifů příspěvek 1 000 korun na nový telefon. U tarifu Mobil M přispěje T-Mobile zákazníkům na nový přístroj 2 000 korun, u tří dražších tarifů pak 4 000 korun.
    Stávající zákazníci budou moci nadále využívat dosavadní tarify a to do konce smluvního období. V případě zájmu ale mohou operátora požádat o převedení na nový tarif.
    Stále více zákazníků si patrně uvědomuje, že platit dva měsíční paušály je nevýhodné - zatímco penetrace mobilními telefony na začátku tohoto roku přesáhla 100 procent, počet pevných telefonních linek v domácnostech se rok od roku snižuje (na stávajících 60 procent). Pro "mobilní volbu" hovoří nejenom fakt, že zákazník dostává pouze jednu fakturu, ale u mobilního operátora má také jistotu velmi kvalitní péče.


Náklady na stavbu bytu klesly za deset let o třetinu. ...

    T-Mobile na úterní tiskové konferenci uvedl, že plánuje v následujících týdnech představit ještě dva levnější tarify. Ten nejlevnější v nové nabídce, Mobil S, totiž stojí 499 korun. Zákazníci za tuto cenu získají neomezené volání a 500 MB dat. Za každou SMS zprávu ale zaplatí 1,50 Kč. Za stejnou cenu nabízí T-Mobile také tarif Mobil DATA. Musí sice platit 3,50 Kč za každou minutu volání a 1,50 za SMS zprávu, ale mohou prosurfovat až 10 GB.
    “Ceníme si snahy T-mobile o zlepšení své nabídky, ale pořád platí, že i nové tarify jsou dražší cca o 20 až 45 %, než srovnatelné běžně dostupné ceny v Evropské unii. Nezmizely ani obrovské rozdíly v cenách ve prospěch úřadů a korporátních klientů. Jsme zvědaví, jak zareaguje O2 a Vodafone a zda půjde o konkurenční chování, nebo - jako dosud vždy - jen o cenové dorovnání bez snahy o cenovou konkurenci,” uvedl předseda spolku Telefonující.cz Svatopluk Bartík v prohlášení na facebookovém profilu sdružení.
    Sazba 1 Kč/min (1,19 vč. DPH) se uplatňuje po provolání tarifních volných minut. Služba je účtována principem 120+60, tzn. účtují se dvě minuty celé, poté je doba spojení účtována po minutách, podobně jako u fixních operátorů v případě místních hovorů. Tento princip platí pro všechny hovory do pevné sítě, včetně hovorů uskutečněných v rámci volných minut. Na SMS se zvýhodnění Pevná+ nevztahuje.


Mobilní revoluce: T-Mobile razantně mění tarify. Tohle nabízí

    Praha 25. ledna 2005 - T-Mobile nabízí všem zákazníkům další příležitost, jak výrazně snížit účty za telefon. Od 1. února připravil nové tarifní zvýhodnění Pevná+, díky němuž lze volat na pevnou linku v rámci České republiky za 1 Kč (1,19 vč. DPH) za minutu. Zákazník si může sám propočítat, zda platit měsíční paušály dvěma operátorům se opravdu vyplatí. Další dvě novinky jsou určeny firemním zákazníkům - nový tarif Profi 100 rozšiřuje nabídku pro podnikatele, nová varianta Zelených volání sjednocuje sazby za volání a přestává účtovat směrování příchozího hovoru.
    Pevná+Každý, kdo se rozhodne využívat tarifní zvýhodnění Pevná+, zaplatí ke svému základnímu paušálu měsíčně příplatek ve výši 49 Kč (58,31 vč. DPH); minuta hovoru do fixní sítě v ČR jej pak vyjde na pouhou jednu korunu (1,19 vč. DPH). Další výhodou je fakt, že sazba platí po celý den a v rámci celé České republiky, bez rozlišení časových a tarifních pásem. Na stránkách www.t-mobile.cz bude počátkem února umístěna kalkulačka, díky níž si zákazník bude sám moci snadno spočítat, kolik s Pevnou+ ušetří.


Teherán se propadá do země. Okolo města vznikají pukliny a ...

    Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.
    T-Mobile bude vedle nového tarifu nabízet i tarif stávající, a každý zákazník si tak může vybrat ten, který lépe odráží jeho požadavky na provoz Zeleného volání. Ceníky obou variant Zeleného volání lze najít na www.t-mobile.cz.
    T-Mobile fandí české florbalové reprezentaci. Fanoušci se na souhrn toho nejzajímavějšího z nadcházejícího mistrovství světa mohou opět těšit v aplikaci Český florbal.
    Stávající neomezený tarif S námi síť nesíť nahradil nový tarif Mobil M, který za 799 korun nabídne neomezené volání a 4 GB dat. Konkurenční operátoři nabízejí neomezené tarify za 749 Kč, zákazník ale může využívat jen 1,5 GB dat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00