Jak na věc


tři v háji

Zákulisí kriminálky

    Prožijte pět dní probouzejícího se jara a jeho tradiční svátky u nás. Vůně květin, gastronomické zážitky a historická atmosféra hotelu a města Vás okouzlí a příjemně překvapí.
    David Ziegelbauer, vedoucí projektu: „Seriál Labyrint je v našich končinách průkopníkem v žánru krimi thrilleru na pokračování. Bereme to jako výzvu a třetí sérii jsme konstruovali tak, aby jednotlivé části seriálu v divácích vyvolávaly až fyzicky bolestivou touhu po dalším dílu. Psaní scénářů Labyrintu je v podstatě skutečné bludiště. Všechny linky do sebe musí zapadat, nikde nesmí zůstat nezodpovězené otázky. Název vznikl, když jsme hledali cestu od jedné komplikované linky k další a uvázli jsme ve slepé uličce. Natáčení třetí řady probíhalo ve filmařsky nejméně oblíbeném a vlastně i nejméně vytěžovaném období - od listopadu do března. Příběh je ponuřejší, atmosféra mnohem strašidelnější.“


Elegance, luxus a tradice od roku 1793, v centru lázeňské zóny

    Na oltáři v kostele jedné moravské vesnice najde farář tělo brutálně zavražděného zemědělce Pánka. Ten se spolu s dospělým synem ztratil po cestě do práce. Tak začíná třetí série kriminálního seriálu Labyrint. Major Remeš (Jiří Langmajer) s novou kolegyní Ester (Lenka Vlasáková) rozjíždí vyšetřování tajemného případu, jehož rozuzlení čeká na diváky až v sedmém dílu. V Remešově týmu jsou i nováčci Viktor (Petr Stach) a Bára (Denisa Nesvačilová), kteří spolu s místním obvodním policistou Jonášem (David Švehlík) hledají možné pachatele. Hlavním motivem nové série je opět vyšetřování několika vražd, které spojuje jeden náboženský motiv - téma Ježíšových apoštolů.
    Nechte se očarovat kouzlem adventu a příjemnou atmosférou v předvánočním čase. Navštivte jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v České republice na chebském historickém náměstí.
    Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, LCD televizorem se satelitními programy, minibarem, trezorem, telefonem a připojením k internetu. Jedinečné je architektonické pojetí a vybavení koupelen, jež disponují vanou nebo sprchou (některé pokoje mají obě varianty), WC, bidetem (částečně), fénem a županem. Dle umístění pokoje je výhled na lázeňskou promenádu, pavilón Luisina pramene, Luisiny lázně, Společenský dům nebo do hotelového Átria.


Nechte se očarovat kouzlem Adventu a naberte sílu v předvánočním čase

    Jiřina Budíková, kreativní producentka: „U třetí série Labyrintu jsme se snažili maximálně zužitkovat zkušenosti z předchozích řad tak, abychom potěšili nejen fanoušky seriálu, ale i nové diváky. Přinášíme mimořádně propracovaný napínavý příběh, flotilu skvělých herců, ale také nové originální lokace. Právě tyto tři faktory, a navíc bravurní režie Jirky Stracha, Labyrint na poli televizních sérií povznáší."
    Dopřejte si krátký únik od starostí všedních dní. Přijeďte nás objevit a poznat jedinečnou atmosféru nejstaršího domu u Tří lilií. Bude nám potěšením se o Vás postarat.
    Nádherných 8 dní v našem Boutique & Spa hotelu ve Vás zanechá mnoho nezapomenutelných dojmů a přinese klid a relax pro Vaši duši i tělo. Bude nám ctí, udělat vše pro Vaše blaho.
    Zažijte týden dovolené a prázdnin plný odpočinku, výletů, zážitků a sportu v romantickém prostředí Boutique & Spa hotelu Tři lilie a jeho blízkém okolí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00