Jak na věc


tři oříšky pro popelku muzikál obsazení dne 29.12.

Naši restauraci naleznete na trase dálničního přivaděče Jihlava - Havlíčkův Brod

    Rodinný hotel obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, na hlavním tahu mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod. Jedná se o netradiční komplex 4 budov – restaurace se salonkem, hotelové části s menšími salonky, přístavby hotelu s wellness a samostatné budovy bowlingu s kongresovými prostory.
    Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce.
    Cenné jsou i formace a seskupení, díky nimž se mu podařilo spolupracovat např. na projektech a mnohých turné se skupinou OLYMPIC, či symfonické a vokálové koncerty s Felixem Slováčkem a Leonou Machálkovou, americkou metalovou skupinou MANOVAR či poslední turné 2013 se zpěvačkou Tarja Turunen a bubeníkem Mike Terrana.


Hotel – Restaurant Tři Věžičky Jihlava- Váš partner pro školení, firemní akce a ubytování v Jihlavě

     Stylová restaurace s kapacitou až 100 míst, letní zahrádkou s 60 místy nabízí tradiční pochoutky z české kuchyně. Jsme schopni odbavit  i autobusové zájezdy (nutná rezervace). Připravíme pro Vás staročeskou svíčkovou na smetaně, protýkanou slaninou s domácími knedlíky, ale i cheeseburger nebo domácí tagliatele. V naší nabídce nechybí ani čerstvé ryby. Restaurace patří do kategorie slow food, veškeré pokrmy připravujeme z čerstvých a lokálních surovin, které odebíráme od místních dodavatelů. Nepoužíváme polotovary, používáme bylinky z naší zahrádky. Pro naše malé hosty máme přebalovací pult, pro děti máme nachystané pastelky a omalovánky, samozřejmostí je dětský jídelní lístek. K dispozici jsou i hračky a dětský koutek. Od pondělí do pátku připravujeme zvýhodněné polední menu.
    Tři na Tři band je tou správnou volbou pro pořádání vašich párty, večírků, plesů, oslav, rautů a současně je zárukou skvělé zábavy včetně vysoce kvalitní LIVE hudby. Široký a pestrý repertoár bandu je zárukou přizpůsobivosti charakteru jednotlivých pořádaných akcí. Členská formace, obsazená zkušenými hráči a skvělými pěvci, uspokojí jistě každého posluchače a pořadatele.
    Stránky, které právě sledujete, vám pravidelně nabízí aktuální informace o připravovaných vystoupeních a zprostředkovávají vám všechno, co se na jednotlivých akcích událo nového, včetně podrobné fotodokumentace. Sledujte proto pravidelně naše Novinky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00