Jak na věc


třída pyrotechniky

Jakou zábavní pyrotechniku si můžete u Pyro Růžička pořídit

    Na dodržování výše zmíněných omezení dohlíží jak příslušníci městské policie, tak pracovníci určených odborů magistrátu. Porušení tohoto zákazu je považováno za přestupek, za který je možné udělit pokutu až do výše 20 000 Kč, přičemž v některých případech (například při ublížení na zdraví nebo poškození cizího majetku) může jít i o trestný čin.
    Pokud jste již naším stávajícím zákazníkem, můžete se přihlásit, jste-li zde poprvé, můžete si zaregistrovat nový účet nebo nakoupit zboží a Vaše registrace proběhne automaticky při procesu odeslání objednávky.
    Mega petardy jsou standardními petardami s velice silným a výrazným výbuchem. Ideálně se jich používá k výrobě různých airsoft granátů a jiné zábavní pyrotechniky. mega petardu si mohou koupit pouze osoby nad 18 let. Skvělé mega petardy nesmí chybět u žádné oslavy. Překvapte své známé na oslavě petardami 3. třídy a mega petardou. Ohňostroj petard potěší všechny milovníky neobyčejných zážitků.
    Profesionální firma zabývající se realizací speciálních efektů a veškerých typů ohňostrojů. Kromě tradičních výrobků a služeb v oblasti zábavné a profesionální pyrotechniky, nabízíme taktéž širokou škálu pyrotechniky určenou pro Airsoft


Báječné mega petardy a petardy 3. třídy

    Kulové pumy-> (7)Kompakty-> (176)Petardy (6)Římské svíce (12)Fontány (21)Rakety (7)Létající lampiony (8)Dětská pyrotechnika (14)Dýmovnice (10)Prskavky (4)Konfety (6)Zahradní ohňostroje (5)Pomocný materiál (1)Doporučujeme (4)
    Obecně platí zákaz používat předměty druhé, třetí a čtvrté třídy v uzavřených místnostech a v blízkosti kostelů, nemocnic, dětských zařízení, domovů důchodců, škol, ozdravoven a při sportovních akcích. Do první třídy pyrotechnických předmětů, tedy mezi takzvané pyrotechnické hračky, patří zejména prskavky, pistolové kapsle, třaskavé bonbony a proužky, malé tyčinky s barevnými plameny, blikavky, malá ohnivá kola a fontány, létající motýli, bouchací kuličky a vystřelovací konfety. Do druhé třídy řadíme například římské svíce, fontány, gejzíry, petardy, minivýbušky, vystřelovací pouzdra, rakety s náplní barevných světlic, barevné dýmy a bengálské ohně. Třetí třída zahrnuje malé italské pumy, dělové rány, různé druhy raket a vystřelovacích efektů nebo velké japonské slunce, čtvrtá třída pak například létavice, dělové rány ohňostrojné, italské pumy a kulové pumy.


Velkolepé ohňostroje od firmy Petr Růžička

    Petardy 3. třídy13. 9. 2012, 12:05Petardy se řadí k jedné z nepopulárnějších a také nejznámějších zábavních pyrotechnik. Skoro každý zná malou která nadělá tolik rámusu a hluku. Zábavní pyrotechnika se řadí do několika základních tříd. Petardy 3. třídy a druhé jsou nejznámější.
    Město Most vytipovalo oblasti, kde by používání zábavné pyrotechniky první a druhé třídy bylo nebezpečnější a rušivější než na jiných místech. Jde konkrétně o třídu Budovatelů, 1. náměstí, Radniční ulici, náměstí Velké mostecké stávky a 2. náměstí, kde je používání této pyrotechniky zakázáno.
    Pyrotechnika vhodná pro oslavy nového roku nebo pro jiné významné příležitosti. Široký výběr pyrotechniky od malých petard až po víceranné kompakty a kulové pumy. Neváhejte a nakupujte zábavná pyrotechnika nesmí chybět na žádné oslavě příchodu nového roku!


Zábavní pyrotechnika petardy na prodej

    Co se týče zábavné pyrotechniky třetí a čtvrté třídy, tu je možné použít pouze po předchozím ohlášení na přesně stanovených místech (můžete je vidět na protější straně), tedy na třídě Budovatelů, na 1. a 2. náměstí, na náměstí Velké mostecké stávky, v Radniční ulici, na vrších Hněvín, Ressl, Širák, Šibeník a Lajsník, na autodromu, v lesoparku Hrabák a v rekreačních areálech Benedikt a Matylda (jednotlivá místa jsou zanesena v mapě umístěné pod článkem). Použití těchto druhů pyrotechniky přímo na hradě Hněvín navíc musí předem schválit rada města.
    Žádná významná oslava nebo oslava výročí se neobejde bez různých ohňostrojů a petard. Petarda 3. třídy la bomba je velice silná zapalovací petarda, která výrazně dokreslí každou oslavu s nezapomenutelnými zážitky. Bez petard 3. třídy není oslava tou pravou a nejkrásnější oslavou.
    Zábavné pyrotechnické předměty se podle své nebezpečnosti dělí do čtyř tříd. Zatímco předměty řazené do první a druhé třídy jsou volně prodejné, v případě třetí třídy je třeba mít průkaz odpalovače ohňostrojů. Předměty ze čtvrté třídy nejsou volně prodejné a lze je prodávat pouze se souhlasem Českého báňského úřadu.
    Volně prodejnou zábavní pyrotechniku třídy I. a II. Vám doručíme na dobírku až do Vašeho domu. Zábavná pyrotechnika v našem eshopu je zasílána celoročně. Zajistíme vám ohňostroj, který vám sami profesionálně odpálíme, nebo jej přípravíme k jednoduchému odpálení vámi samými, více zde.


Bezpečnostní třídy zábavní pyrotechniky

    Spolupracujeme z největšími dovozci v České republice. Převážná většina pyrotechniky je dovážena z Číny, která je největším výrobcem zábavní pyrotechniky na světě. Veškerá zábavná pyrotechnika nabízená naší firmou je atestována Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva.
    Ohlášení podané magistrátu musí v případě pyrotechniky III. a IV. třídy obsahovat kopii kvalifikace odpalovače ohňostrojů (v případě použití výbušných předmětů čtvrté třídy i kopii povolení Českého báňského úřadu), jméno a příjmení nebo název, trvalý pobyt nebo sídlo pořadatele akce, IČ, místo konání, označení druhu akce, datum konání, počátek a konec akce, předpokládaný počet zúčastněných osob, počet členů pořadatelské služby (člen pořadatelské akce musí být přítomen v průběhu konání celé akce a označen viditelným nápisem Pořadatelská služba).
    Plánujete oslavu s výraznými efekty? Náš trh nabízí celou plejádu nejrůznější zábavní pyrotechniky. Petardy se řadí mezi nejprodávanější zábavní pyrotechniku. Petardy 3. třídy vyžadují manipulaci osob nad 21 let s platným průkazem odpalovače ohňostrojů. Osoba musí splňovat kritéria profesionálního proškolení. Při nákupu petard 3. třídy se musí prokázat tímto platným průkazem.


Oslava s petardami 3. třídy, s petardou la bomba

    Používat zábavnou pyrotechniku třetí a čtvrté třídy ve výše vymezených oblastech je bez předchozího ohlášení zakázáno po celý rok s výjimkou 31. prosince a 1. ledna, tedy oslav příchodu nového roku. Ohlásit použití těchto prostředků magistrátu je nutné nejpozději patnáct dní před konáním akce, přičemž použití pyrotechniky je i v těchto případech možné pouze do 23 hodin.
    Zábavní pyrotechnika to nejsou pouze petardy, ale celá paleta jiných a známých fontán a vulkánů. Rakety jsou také jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších pyrotechnik. Petardy 3. třídy vždy skvělá zábava při každé oslavě.
    Petardy 2. třídy se prodávají osobám starším dvaceti let. Petardy 3. třídy si mohou koupit osoby nad 21 let. Petardy se rozlišují podle intenzity detonace a také podle počtu detonací. Petardy jsou především spojovány s nejrůznějšími oslavami, kde se využívá jejich nejrůznějších efektů k zpestření různých programů. Petardy na prodej cesta ke skvělé a báječné zábavě.


Petardy 3. třídy a jiná zábavní pyrotechnika

    Výše zmíněná omezení se řídí zejména obecně závaznou vyhláškou č. 1/2009, ze dne 30. dubna 2009, k zabezpečení místních záležitostí veřejného pořádku na veřejných prostranstvích, kterou se reguluje používání zábavné pyrotechniky. Rozdělení zábavných pyrotechnických předmětů do jednotlivých tříd se řídí přílohou k vyhlášce č. 174/1992 Sb., o pyrotechnických výrobcích a zacházení s nimi, povinnost dokládat povolení Českého báňského úřadu pak § 27 zákona č. 61/1988 Sb., o hornické činnosti, výbušninách a státní báňské správě. Pokuta za porušení obecně závazné vyhlášky se vyměřuje a uděluje na základě § 47, odstavce 1, písm. d a odstavce 2 zákona č. 200/1990, o přestupcích. (dun)
    Profesionální slavnostní ohňostroje komponované s hudbou v exteriéru i interiéru. Ohňostroje pro oslavy měst a obcí, pro sportovní a kulturní akce, svatební ohňostroje, narozeninové ohňostroje, ohňostroje pro firemní a reklamní akce. Netradiční ohňostroje, barokní ohňostroje, Mexické ohňostroje. Zvláštní efekty pro film a divadlo. Velkoobchodní a maloobchodní prodej zábavné pyrotechniky třídy I., II. a III. Prodej sestavených ohňostrojů, které si můžete sami snadno odpálit. Náš internetový obchod se zábavnou pyrotechnikou naleznete na: www.pyrotechnika-online.cz Stáhněte si ohňostrojové představení Piráti z Karibiku V nabídce máme celoročně přes 300 druhů kvalitních pyrotechnických výrobků za nízké ceny, nabízíme také pomůcky a doplňky pro realizaci ohňostrojů a pyrotechnické výrobky pro airsoft.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00