Jak na věc


systémy splachování wc combi

Proč si pořídit automatický závlahový systém

    Posuvné systémy se také uplatní při členění prostoru celoskleněnými stěnami. Je to způsob, jak měnit vzhled místnosti i její velikost. Sami se stáváme architekty bytového prostoru. Celoskleněné stěny můžeme využít v kancelářích, v restauracích a společenských prostorách. Dokonalé posuvné systémy jsou ve spojení se stavebním pouzdrem. Jde o hliníkový rám s plechovým pouzdrem, do něhož se posuvné dveře zasouvají. Při finální úpravě je pouzdro skryto pod malbou, takže dokonale splývá se zdí.
    Hledáte nějaké řešení, které by vám pomohlo získat větší prostor v menším bytě? Nebo chcete mít možnost snadno měnit velikost místností? Pak využijte posuvné systémy. Posuvné dveře jsou elegantní tím, žeuzavírají vstupy do místností či šatem, přitom nezaberou žádný prostor. Posuvné systémy vytvářejí klidnou pohodu interiéru. Neruší vás otevírání a zavírání otočných dveří. Kdysi to byly těžkopádné mechanismy, ale dnes jsou posuvné systémy velmi jednoduché. Při instalaci stavebního pouzdra se posuvné dveře zasouvají přímo do zdi.
    Cena závlahových systémů se velice liší případ od případu, záleží na mnoha okolnostech jako je zdroj vody a jeho vydatnost, stupeň znečištění vody, velikost a členitost zahrady atd. Obecně platí, že čím větší plocha, tím menší cena za 1m2, protože i malá zahrádka musí mít ovládací jednotku, čidlo srážek, šachtice pro ventily a.p.


Mohu si nainstalovat závlahový systém svépomocí?

    Ano můžete, je jen otázka s jakým výsledkem. Instalace profesionálního závlahového systému není jednoduchá záležitost, vše začíná již správným návrhem a projektem, který je základem bezchybného fungování systému. Naši zaměstnanci absolvují pravidelná školení týkající se pokládky potrubí, el. zapojení, spouštění systému apod. Jakákoliv chyba při instalaci se vymstí již proto, že celý systém je uložen pod zemí a případná oprava znamená narušení zahrady. Proto doporučujeme nepokoušet se o instalaci profesionálního automatického závlahového systému vlastními silami, ale svěřit se do péče odborníků.
    Co chceme od posuvných systémů? Aby byly tiché, nenápadné, a aby se dveře daly ovládat s minimálním úsilím. Posuvný mechanismus se skládá z vodicích lišt a jezdců. Vše je zakryto krycí lištou, takže si toho ani nevšimneme. Výjimkou je systém Rollo, kde je posunovací mechanismus na očích a je součástí designu interiéru. Posuvné systémy ovládají jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné dveře. Posunují se do stran nebo přes sebe. Instalujeme je na zeď nebo do stropu. Při kombinaci fixních a posuvných dveří lze vytvořit jednolitou stěnu. Při zasunutí dílů se nám okamžitě zvětší prostor.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00