Jak na věc


symboly údržby oděvů

Dekorativní sada - Peříčka + Peace-Mír

    Květ života - posvátný symbol, který sjednocuje naši mysl, srdce i duši. Květ života může sloužit jako zrcadlo, ve kterém můžete nalézat svůj potenciál, je v něm zobrazený celý život. Má schopnost ukazovat, jak je vše propleteno. Pochopíte provázanost života a vše se začne spojovat. Začnete vidět jednotu, které jsme všichni součástí a začnou se tak hojit rány z odloučení a posílí se vztahy. Život začne být volnější a jasnější, začnete si ho naplno užívat.
    Symbol Atlantis (bájné Atlantidy) je vysoce ochranný, s vysokou energií a zářením, boží láska.Atlantský znak obsahuje geometrické tvary, které mají svůj význam a symboliku.
    Sémiotika – nauka o znakových systémech, objevuje a popisuje stále nové symboly a znaky, které v nás probouzejí různé asociace. Předávají nám informace o tom, jak předešlé generace fungovaly. Znaky se postupně zrodily v symboly, protože začaly svým univerzálním způsobem označovat situace a věci, které byly vlastní lidstvu kdekoliv na světě. Symboly se staly nástrojem komunikace, léčení a zdrojem informací. Staly se snadným způsobem, jak poukázat na ideologii, vyjádřit abstraktní myšlení, označit komunitu, místo. Symboly mají vliv nejen na člověka a jeho život, ale také na svět okolo nás.
    Symbolů v tarotu je opravdu mnoho. Chcete se v nich konečně vyznat a pochopit je jako celek? Vstupte tedy do programu samostudia a pořiďte si pracovní sešit


Henna - moderní stylový ornament

    “Krásný poslední den se symboly, bylo to fajn, objevila jsem svůj symbol…před měsícem jsem si na jednom moc prima kurzu cínování vyrobila malého andílka ze sklíček…A přišlo mi během těchto 21 dnů, že právě on je mým symbolem. Moooc díky Moni, těším se na další 5ti minutovky s Tebou. Měj krásné dny.” Z.
    Přívěšky s grafickým motivem posvátného symbolu s vysokou energií - znakem Atlantidy, vytvořené ve speciálním programu je zalitý do křišťálové čiré, tvrdé a vysoce lesklé pryskyřice. Nejen že bude dodávat energii, ale bude i krásně zdobit každou ženu
    Tajemství symbolů je soubor 21 on-line přednášek, které jsou postaveny na mnoha letech praxe a studia symbolů. Monika Urbanová vás provede systémem a pradávnou moudrostí symbolů. Celý program je rozdělen do tří tématických okruhů po sedmi dnech:
    Než člověk použil slovo a písmo, kreslil různé kresby a obrázky, a tak komunikoval se svým okolím. Byly to příběhy a vyprávění o něm a jiných lidech. O světě, hojnosti, léčení, smutku i radosti. Dnes nazýváme tyto obrázky symboly, které náš mozek považuje za důvěrné a známé písmo. Myslíme a tvoříme v symbolech, ty nás ovlivňují od pradávných časů.


Nejprodávanější zboží v této kategorii

    Hrady a zámky jsou často postaveny na ochranu svých obyvatel. Tak také často ukazují na defenzivní a obranný postoj, který zaujímáme. Určují také stanovené struktury a zavedené postupy, jak věci dělat.  Představují také  to, že je třeba vytvořit pevný základ pro naše nápady a myšlenky, aby z nich mohlo vzniknout něco většího.
    Trojúhelník zobrazuje pohyb, světlo, plamen, život, rovnováhu, plodnost země, nekonečno. Přes trojúhelník plyne moudrost, boží sila a krása. Má ochranný význam, symbolizuje moudrost, sílu a harmonii. Jeho tři stěny představuji i tři spektra života - minulost, přítomnost, budoucnost, stejně jako nebe, zemi a svět či narození, život, smrt nebo tělo, mysl a duše.Dalším prvkem v symbolice Atlantského znaku jsou obdelníky. Tři větší a šest menších, symetricky uložených. Obdelník je znakem moci a stability, symbolizují božský rozum, dokonalost, objevování, materiální svět. Představují celistvost, pořádek a rovnováhu, spravedlnost, stálost, pravdu a věrnost.
    Tarot je hodně o symbolech, je to vlastně jeden velký balík symbolů, které představují to, či ono. Abychom se v nich vyznali, uvádím alespoň některé z nich, abyste si mohli udělat obrázek o výpovědi symboliky na kartách.


Co je to on-line program 21 dní Tajemství symbolů

    Mraky také naznačují určitou zprávu o čase a to na základě ročních obdobích. Temné mraky  ukazují na zimu,  zatímco lehké mraky nebo nebe bez mráčku ukazují na léto.
    “Krásný den, moje první reakce na vytvoření si vlastního osobního symbolu bylo „usmívající se sluníčko“. Stále jsem však čekala, že mne ještě napadne něco „lepšího“ (i když dobře vím, že nejlepší je okamžitá, první reakce), něco sofistikovanějšího. A ono pořád ne a ne. Samozřejmě. Taky co jsem čekala, že jo. Teď ho zkusím alespoň nějak „umělecky“ ztvárnit a budu se na něj, čili na sebe stále usmívat. A bude mi dobře. Děkuji.” Drahomíra
    “Děkuji za krásné vyprávění o nekonečnu! Tenhle znak mám vytetovaný na rameni, je to pro mě symbol osmičky, což je moje životní číslo i nekonečna. Zvláštní bylo, že když jsem si nechala vytetovat, jakobych ho nemohla pár dní „unést“, nebylo mi sním dobře, ale za pár dní se stal mojí dokonalou součástí. Do ležaté osmičky si dávám svůj nový pracovní projekt a posílám ho do proudu! Děkujiii!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00