Jak na věc


sychrovnet,sledování tv

O2 spouští 5G připojení – v nové sítí nabízí internet pro domácnosti

    Služba je zatím zdarma, lidé, kteří za mobilní televizí stojí, dostávají příspěvky od spokojených uživatelů. Příznivci nakousnutého jablíčka prý dovedou službu ocenit a hojně používají tlačítko „Donate“ (darovat), komunita Androidu má službu zdarma na zkoušku a do budoucna se uvidí, jak bude štědrá.
    Dále je třeba mít nainstalovaný přehrávač, který umí přehrávat streamované video. Doporučený je BSPlayer, ostatní něco umí, něco ne VPlayer (nezvládá streamy z AntikTV), MX Video Player (není schopen přehrát stream pouhým kliknutím).
    Sledovat můžete (pomocí internetu) následující české a slovenské televizní kanály (celkem 18 programů): ČT1, ČT2, ČT4 Sport, ČT24, Nova, Nova Cinema, Prima Family, Prima Cool, Prima Love, TV Barrandov, STV1, STV2, Markíza, TV Joj, TV Joj Plus, Doma a TA3. Mobilní televize je nyní dostupná i pro Android, primárně je ale cílena na zařízení s iOS.


O2 zdvojnásobí novým i stávajícím zákazníkům datové limity

    No problém je v tom, že je to streamovaný od jedné společnosti o které vím, už dlouho sám to poměrně hojně využívám i na 3G se dá poměrně dobře koukat bez větších záškubů, ale problém je v tom, že předchozí verze přestala fungovat, protože jí hodně lidí začalo využívat (dle vyjádření společnosti) a protože je v podstatě toto co dělají nelegální (dle českých zákonů) je jen otázka času než to zase zakážou a dají to jen pro lokální síť (a né pro celý internet) jako to udělali s předešlou verzí… Prosím tedy autory tohoto článku, aby ho smazali a nechali si případně pro svojí potřebu…
    Ahoj, nejdřív jsem chtěl napsat, že nefunugjí ty slovenské streamy, ale ty fungují také, ovšem pouze za pomoci BS Playeru – v tom VPlayeru a MX Video Playeru nefungují. Jinak dobrá práce – pěkný obraz a kvalitní přenos!
    Tak jsem se spletl, že to vydrží ještě týden. A chodilo to snad půl roku
    poraďte prosím proč když si chci pustit online tv na tabletu mi to ukáže okýnko a v něm napsané xinlux…nevím si rady a dost mě to trápí. Tablet je od ServaTech a model Symfony. Děkuji
    Chtěl bych si koupit nějaký android tv box k televizi, ale koukal jsem, že jsou levné i drahé. Tady http://androidtelevize.cz/android-4-tv-smart-box-full-hd-1080p-3d-procesor-hdmi-wifi-6/ mají docela pěkný čtyřkový. Co si o tom myslíte? Není to nějaký shit?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00