Jak na věc


sychrovnet,sledování tv

Nabídka je platná do 31. 8. 2014 nebo do vyčerpání zásob

    poraďte prosím proč když si chci pustit online tv na tabletu mi to ukáže okýnko a v něm napsané xinlux…nevím si rady a dost mě to trápí. Tablet je od ServaTech a model Symfony. Děkuji
    Ahoj, nejdřív jsem chtěl napsat, že nefunugjí ty slovenské streamy, ale ty fungují také, ovšem pouze za pomoci BS Playeru – v tom VPlayeru a MX Video Playeru nefungují. Jinak dobrá práce – pěkný obraz a kvalitní přenos!
    No problém je v tom, že je to streamovaný od jedné společnosti o které vím, už dlouho sám to poměrně hojně využívám i na 3G se dá poměrně dobře koukat bez větších záškubů, ale problém je v tom, že předchozí verze přestala fungovat, protože jí hodně lidí začalo využívat (dle vyjádření společnosti) a protože je v podstatě toto co dělají nelegální (dle českých zákonů) je jen otázka času než to zase zakážou a dají to jen pro lokální síť (a né pro celý internet) jako to udělali s předešlou verzí… Prosím tedy autory tohoto článku, aby ho smazali a nechali si případně pro svojí potřebu…


O2 zdvojnásobí novým i stávajícím zákazníkům datové limity

    Chtěl bych si koupit nějaký android tv box k televizi, ale koukal jsem, že jsou levné i drahé. Tady http://androidtelevize.cz/android-4-tv-smart-box-full-hd-1080p-3d-procesor-hdmi-wifi-6/ mají docela pěkný čtyřkový. Co si o tom myslíte? Není to nějaký shit?
    Sledovat můžete (pomocí internetu) následující české a slovenské televizní kanály (celkem 18 programů): ČT1, ČT2, ČT4 Sport, ČT24, Nova, Nova Cinema, Prima Family, Prima Cool, Prima Love, TV Barrandov, STV1, STV2, Markíza, TV Joj, TV Joj Plus, Doma a TA3. Mobilní televize je nyní dostupná i pro Android, primárně je ale cílena na zařízení s iOS.
    Tak jsem se spletl, že to vydrží ještě týden. A chodilo to snad půl roku
    Dále je třeba mít nainstalovaný přehrávač, který umí přehrávat streamované video. Doporučený je BSPlayer, ostatní něco umí, něco ne VPlayer (nezvládá streamy z AntikTV), MX Video Player (není schopen přehrát stream pouhým kliknutím).
    Služba je zatím zdarma, lidé, kteří za mobilní televizí stojí, dostávají příspěvky od spokojených uživatelů. Příznivci nakousnutého jablíčka prý dovedou službu ocenit a hojně používají tlačítko „Donate“ (darovat), komunita Androidu má službu zdarma na zkoušku a do budoucna se uvidí, jak bude štědrá.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00