Jak na věc


svatojansky věneček natáčeci místa

Letní slunovrat - oslavy podle Keltů

    Výpravná filmová pohádka o věnečku, který umí přinést lásku, podle scénáře Marka Epsteina v režii Jiřího Stracha.Jedině sňatek princezny Verunky může zachránit království, které zchudlo kvůli bláznivým vynálezům svého krále. Na zámek se sjíždějí nápadníci – podivínský Sir Tomas Klever se zájmem o vědu, potrhlý bohatýr a básník Alexandr Alexandrovič, baron Wajsman – vojevůdce i hudební skladatel v jednom těle – a poslední nápadník Markýz, kterého ale nikdo nezval, vládne temnými kouzly. Může jim být Ondra, obyčejný kuchař toužící se stát plavcem na divoké vodě, důstojným soupeřem?
    Když si devatero kvítí natrhají - musí jít potichu domů, nesmí mluvit, nesmí se smát se, nesmí se ohlížet a doma ať si vloží toto devatero kvítí do své postele pod polštář.
    Když vaří Jiřina Bohdalová, je to záruka dobrého jídla. A když své recepty navíc křtí v nové knize, je to i záruka dobré společnosti. Nejinak tomu bylo 12. prosince 2018 v odpoledních hodinách na Kavčích horách. Jiřina Bohdalová vydala před několika dny v Edici České televize kuchařku Když hvězdy vaří. Kniha vychází z pořadu Hobby naší doby, kam si paní Jiřina zve kolegy a různé osobnosti, které ji a diváky seznámí se svým oblíbeným receptem. Z nich herečka vybrala více než osmdesát postupů na dobrá jídla od bezmála padesáti kolegů z umělecké branže.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00