Jak na věc


svatojánský věneček místa

Letní slunovrat - oslavy podle Keltů

    Výpravná filmová pohádka o věnečku, který umí přinést lásku, podle scénáře Marka Epsteina v režii Jiřího Stracha.Jedině sňatek princezny Verunky může zachránit království, které zchudlo kvůli bláznivým vynálezům svého krále. Na zámek se sjíždějí nápadníci – podivínský Sir Tomas Klever se zájmem o vědu, potrhlý bohatýr a básník Alexandr Alexandrovič, baron Wajsman – vojevůdce i hudební skladatel v jednom těle – a poslední nápadník Markýz, kterého ale nikdo nezval, vládne temnými kouzly. Může jim být Ondra, obyčejný kuchař toužící se stát plavcem na divoké vodě, důstojným soupeřem?
    Když vaří Jiřina Bohdalová, je to záruka dobrého jídla. A když své recepty navíc křtí v nové knize, je to i záruka dobré společnosti. Nejinak tomu bylo 12. prosince 2018 v odpoledních hodinách na Kavčích horách. Jiřina Bohdalová vydala před několika dny v Edici České televize kuchařku Když hvězdy vaří. Kniha vychází z pořadu Hobby naší doby, kam si paní Jiřina zve kolegy a různé osobnosti, které ji a diváky seznámí se svým oblíbeným receptem. Z nich herečka vybrala více než osmdesát postupů na dobrá jídla od bezmála padesáti kolegů z umělecké branže.
    Když si devatero kvítí natrhají - musí jít potichu domů, nesmí mluvit, nesmí se smát se, nesmí se ohlížet a doma ať si vloží toto devatero kvítí do své postele pod polštář.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00