Jak na věc


svatby v kostele svatého petra a pavla brno

Svatební ceník - pronájem mlýna

    První krok na cestě k manželství po zásnubách bývá výběr termínu svatby a místa, kde se bude svatební obřad a následná veselka konat. Zavedou-li Vás cesty a zájem na náš Martinský Mlýn, vězte, že se nemusíte již strachovat, co vše Vás v přípravách na velký den čeká. Mnoho svateb jsme již na našem mlýně zažili a zrealizovali, budoucí manžele vším potřebným provedli, proto věřte, že provedeme hravě přípravami i samotným dnem i Vás. 
    Zavolejte pro domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 
    Jediné, co musíte naši milí svatebčané udělat je, že se nám rok od vašeho kouzelného svatebního dne u nás na mlýně, emailem, telefonicky nebo poštovní holubicí ozvete. Že se máte stále rádi nám čestným slovem stvrdíte a pak možná od nás, když vám vaše slova uvěříme, dárkový poukaz dostanete. 
    Vážení novomanželé, Svatební apartmán pro Vaši noc bude pro Vás ZDARMA připraven jako pozornost hotelu Fontána! Zatímco Vy budete celý život vzpomínat na obřad, Vaši hosté dlouho nezapomenou na Vaši svatební hostinu!


Váš svatební den v Brně

    Je-li pro Vás cena nájmu akceptovatelná a líbí se Vám náš mlýn, musíte se přijet minimálně jedenkrát podívat osobně. Na vlastní oči poznáte kouzlo našeho mlýna. Zavolejte do domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 
    Svatba - kouzelné slovo, šest písmen měnících váš život. Snad každá žena touží po princi, který by žil jen pro ni, snad každý muž hledá svoji princeznu, která by patřila jen jemu. Svatba, to je ten den, kdy ve skutečnost se mění sen.
    - Mlýnice z roku 1859 v krásném zemitém stylu s dominantou staročeské pece, s výhledem na mlýnské kolo a mlýnským ochozem, jejíž kapacita je maximáně 45 osob.
    Svatební hostinu připravujeme a koordinujeme. S nastávajícími novomanželi si upřesníme výzdobu a svatební tabuli, následně mohou pustit starosti s těmito přípravami z hlavy a soustředit se na jiné důležité věci, které je s přípravou na životní den čekají.
    Rozhodnout se kdy, kde a s kým spojíte svůj život, to je jen Vaše volba. Nemůžeme Vám poradit ani kdy, ani s kým, ale můžeme vám poradit KDE -


Svatba v Brně - svatební hostina

    Svatební hostina, večeře formou rautu i konečná snídaně není součástí pronájmu prostor Martinského mlýna, ale je součástí svatebního balíčku, jehož přesnou specifikaci procházíme s každým zájemcem o prostory našeho mlýna.
    Pokud toužíte po příjemně stráveném svatebním dni v Brně v malebném koutku přírody, navštivte nás. Hotel Brno Fontána na břehu Brněnské přehrady je to pravé místo pro nezapomenutelný zážitek. Romantické prostředí a naše profesionální služby Vás určitě uspokojí.
    Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním a koordinací svateb. Kdo si vybere náš mlýn, vybírá se tím také téměř bezstarostný průběh příprav. Svatebčany od počátku provázíme přípravami. Seznámíme Vás se vším, co je třeba zařídit, co zařídíme za Vás. Seznam věcí, které musí budoucí ženich s nevěstou neopomenout je dlouhý, ale tím, že svateb za život mnoho neabsolvujete, tak Vás některé položky mohou v průběhu překvapit. U nás Vás žádné překvapení nečeká, protože Vás se vším, co je třeba do svatby zařídit, seznámíme první den naší společné cesty. Povedeme Vás až k datu svatbu, dál již půjdete sami a my budeme rádi, když Vás cesta zavede často zpět k nám a společně zavzpomínáme.


Svatby v Brně - Svatba na Brněnské přehradě - Svatba Brno

    Váš jedinečný den zahájíte svatebním obřadem pod slavobránou na svěžím, upraveném trávníku. K místu Vašeho prvního manželského polibku dojdete po slavnostním koberci a celou cestu se budete moci kochat romantickým výhledem na brněnskou přehradu. Pro pořízení svatebních fotografií můžete využít jak prostory našeho hotelu a jeho romantické okolí, tak i nedaleký hrad Veveří, který je od hotelu vzdálen jen 17 minut autem.
    Svatba - toto slovo obsahuje mnoho - nádherný obřad, výbornou hostinu, zajímavou zábavu, čarovnou novomanželskou noc. A vše by mělo být pokud možno dokonalé. Pokud si nechcete kazit tento den spoustou nepříjemných starostí, nechte to na nás, rádi se o Vás postaráme!
    Svatební den. Tento den je jedinečný, je to den, kdy se všechno změní a ze slečny se stává mladá paní. Vzpomínka na tento den zůstává v paměti po celý život, je to jeden z těch dní, kdy kanou slzy štěstí. Je to den, který si budete připomínat po celý zbytek života. Je jedno, jak moc byl ten prsten, který od tohoto dne budete na levém prsteníčku nosit, drahý. Ať stál kolik chtěl, bude už navždy tím nejdražším, co budete mít. Jeho symbolická hodnota je nevyčíslitelná, stejně tak jako láska, kterou stvrzuje.
    Přejděte na náš formulář určený přímo k poptávce volného termínu na svatbu, vyplňte datum, na které plánujete svůj svatební den a my Vám v co nejkratší době odpovíme, zda je Vámi poptávaný termín volný.


Videoprezentace stylových pokojů

    Svatební agentura Nejkrásnější svatba pro Vás zajistí komplexní realizaci větších i menších oslav.
    Areál si lze jako celek pronajmout i včetně kuchyně a baru, tedy připravený pro jiný catering než mlýnský. Cena pronájmu kuchyně a baru je za příplatek 49.000,- k ceně. Úklid prostor provádí pronajímatel. Nájemce pak nad rámec této částky zodpovídá za veškeré zařízení mlýna, které mu bylo svěřeno. K vyrovnání případných ztrát je složena jinak vratná kauce 50.000,- .K dispozici po celou dobu tohoto typu nájmu je správce objektu.
    4 týdny před akcí - bez poplatků3 týdny před akcí - 25 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky2 týdny před akcí - 50 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky1 týden před akcí - 75 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky 1 den před akcí a v den akce - 100 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky


Svatební obřad na Martinském Mlýně

    Každá svatba na našem mlýně je vždy výjímečná a nádherná. Rozhodnete-li se konat svatbu na našem mlýně svěřujete většinu starostí s přípravou svatby do našich rukou. Náš mlýn je jedinečný svým vzhledem a lokalitou. Zodpovídáme za to, že každá svatba konaná u nás bude pohádková od začátku až do konce, proto v pronájmu našeho mlýna na svatbu je obsažena většina potřebných věcí, které víme, že by jste museli zajišťovat jinde.
    Našim hostům a svatebčanům přinášíme vysokou exkluzivutu, nádherné prostředí i samotné zázemí, které neustále zdokonalujeme. Termínů v roce, kdy se u nás může konat svatba není mnoho, proto máme ceny pevně dané a soustředíme se, aby naši hosté, kteří se rozhodli využít našich služeb a zázemí měli dokonalý servis. 
    Kompletní svatební plán a ceník, jehož základy jsou pevně dány, stejně jako jsou pevné kamenné základy našeho mlýna, si detailně prostudujeme společně u mlýnské pece. 
    Každý svatební pár, od léta páně 2017, od nás dostane rok od svatby na Martinském mlýně Dárkový manželský poukaz. Manžel s manželkou si budou moci naplánovat opět cestu k nám a znovu v myšlenkách prožít jejich nejkrásnější den na místě, kde byla zpečetěna jejich společná cesta životem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00