Jak na věc


svatby v kostele svatého petra a pavla brno

Svatební ceník - pronájem mlýna

    - Mlýnice z roku 1859 v krásném zemitém stylu s dominantou staročeské pece, s výhledem na mlýnské kolo a mlýnským ochozem, jejíž kapacita je maximáně 45 osob.
    Rozhodnout se kdy, kde a s kým spojíte svůj život, to je jen Vaše volba. Nemůžeme Vám poradit ani kdy, ani s kým, ale můžeme vám poradit KDE -
    Našim hostům a svatebčanům přinášíme vysokou exkluzivutu, nádherné prostředí i samotné zázemí, které neustále zdokonalujeme. Termínů v roce, kdy se u nás může konat svatba není mnoho, proto máme ceny pevně dané a soustředíme se, aby naši hosté, kteří se rozhodli využít našich služeb a zázemí měli dokonalý servis. 
    Svatební den. Tento den je jedinečný, je to den, kdy se všechno změní a ze slečny se stává mladá paní. Vzpomínka na tento den zůstává v paměti po celý život, je to jeden z těch dní, kdy kanou slzy štěstí. Je to den, který si budete připomínat po celý zbytek života. Je jedno, jak moc byl ten prsten, který od tohoto dne budete na levém prsteníčku nosit, drahý. Ať stál kolik chtěl, bude už navždy tím nejdražším, co budete mít. Jeho symbolická hodnota je nevyčíslitelná, stejně tak jako láska, kterou stvrzuje.


Svatební obřad na Martinském Mlýně

    Jediné, co musíte naši milí svatebčané udělat je, že se nám rok od vašeho kouzelného svatebního dne u nás na mlýně, emailem, telefonicky nebo poštovní holubicí ozvete. Že se máte stále rádi nám čestným slovem stvrdíte a pak možná od nás, když vám vaše slova uvěříme, dárkový poukaz dostanete. 
    Věřte nám, že svatební fotky z prostředí našeho mlýna Vám vždy vyvolají silné emoce a krásné vzpomínky na Váš životní den. V našem balíčku máte obsaženého fotografa, který Vám nafotí fotky s mlýnem a jeho krásami, protože mlýn velmi dobře zná a ví jak základní balíček fotek Vás na mlýně (25-30 fotografií) nafotit. Na další fotografie můžete využít fotografa svého pokud nebudete chtít využít služby našeho fotografa nejen na základní balíček fotek, ale i na celý svatební den. 
    Zavolejte pro domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 
    Budoucí nevěsto a ženichu, chystáte se do roka a do dne udělat jeden z největších životních kroků, a to vstoupit do společné cesty životem a oddat se jeden druhému ve svazku manželském.


Svatby v Brně - Svatba na Brněnské přehradě - Svatba Brno

    Svatební hostinu připravujeme a koordinujeme. S nastávajícími novomanželi si upřesníme výzdobu a svatební tabuli, následně mohou pustit starosti s těmito přípravami z hlavy a soustředit se na jiné důležité věci, které je s přípravou na životní den čekají.
    Pokud toužíte po příjemně stráveném svatebním dni v Brně v malebném koutku přírody, navštivte nás. Hotel Brno Fontána na břehu Brněnské přehrady je to pravé místo pro nezapomenutelný zážitek. Romantické prostředí a naše profesionální služby Vás určitě uspokojí.
    Přejděte na náš formulář určený přímo k poptávce volného termínu na svatbu, vyplňte datum, na které plánujete svůj svatební den a my Vám v co nejkratší době odpovíme, zda je Vámi poptávaný termín volný.
    Vážení novomanželé, Svatební apartmán pro Vaši noc bude pro Vás ZDARMA připraven jako pozornost hotelu Fontána! Zatímco Vy budete celý život vzpomínat na obřad, Vaši hosté dlouho nezapomenou na Vaši svatební hostinu!


Videoprezentace stylových pokojů

    Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním a koordinací svateb. Kdo si vybere náš mlýn, vybírá se tím také téměř bezstarostný průběh příprav. Svatebčany od počátku provázíme přípravami. Seznámíme Vás se vším, co je třeba zařídit, co zařídíme za Vás. Seznam věcí, které musí budoucí ženich s nevěstou neopomenout je dlouhý, ale tím, že svateb za život mnoho neabsolvujete, tak Vás některé položky mohou v průběhu překvapit. U nás Vás žádné překvapení nečeká, protože Vás se vším, co je třeba do svatby zařídit, seznámíme první den naší společné cesty. Povedeme Vás až k datu svatbu, dál již půjdete sami a my budeme rádi, když Vás cesta zavede často zpět k nám a společně zavzpomínáme.
    Veškeré dekorace můžete objevovat buď v našem internetovém obchodě, nebo i přímo v kamenné prodejně, kde si v příjemném prostředí naleznete inspiraci pro váš den a mnoho svatebních doplňků. Centrum svatebních dekorací má pro Vás otevřeno od pondělí až do pátku, na místě Vám zdarma předvedeme ukázku svatební výzdoby, poradíme s množstvím a najdeme řešení pro Vaše potřeby. Adresa: Brno, Kristenova 5.
    Je-li pro Vás cena nájmu akceptovatelná a líbí se Vám náš mlýn, musíte se přijet minimálně jedenkrát podívat osobně. Na vlastní oči poznáte kouzlo našeho mlýna. Zavolejte do domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 


Svatba v Brně - svatební hostina

    Mlýn nabízí mnoho variant a kombinací. Lze si pronajmout jeho jednotlivé bloky, které jsou rozděleny na vlastní mlýn (včetně ubytovací kapacity), celý Špýchar (včetně ubytovací kapacity), sál Špýcharu bez ubytovací kapacity a samotná ubytovací kapacita Špýcharu. Lze si pronajmout jenom Špýchar, ovšem jako celek i s ubytovací kapacitou. K pronájmu je i celý areál, ale tam není možnost kratšího pronájmu než na dva dny, důvodem je jeho nepoužitelnost pro další zájemce, neboť jej nelze v jednodenním provozu připravit v odpovídající kvalitě.
    Svatební hostina, večeře formou rautu i konečná snídaně není součástí pronájmu prostor Martinského mlýna, ale je součástí svatebního balíčku, jehož přesnou specifikaci procházíme s každým zájemcem o prostory našeho mlýna.
    Svatební agentura Nejkrásnější svatba pro Vás zajistí komplexní realizaci větších i menších oslav.
    Jsme připraveni s nabídkou i pro Váš posvatební den - na dosah je Vám restaurace s terasou, vinný sklípek, či wellness studio.
    Každý svatební pár, od léta páně 2017, od nás dostane rok od svatby na Martinském mlýně Dárkový manželský poukaz. Manžel s manželkou si budou moci naplánovat opět cestu k nám a znovu v myšlenkách prožít jejich nejkrásnější den na místě, kde byla zpečetěna jejich společná cesta životem.
    Kompletní svatební plán a ceník, jehož základy jsou pevně dány, stejně jako jsou pevné kamenné základy našeho mlýna, si detailně prostudujeme společně u mlýnské pece. 


Váš svatební den v Brně

    Areál si lze jako celek pronajmout i včetně kuchyně a baru, tedy připravený pro jiný catering než mlýnský. Cena pronájmu kuchyně a baru je za příplatek 49.000,- k ceně. Úklid prostor provádí pronajímatel. Nájemce pak nad rámec této částky zodpovídá za veškeré zařízení mlýna, které mu bylo svěřeno. K vyrovnání případných ztrát je složena jinak vratná kauce 50.000,- .K dispozici po celou dobu tohoto typu nájmu je správce objektu.
    Pronájem je možný pouze celého areáluŠpýchar - sál, terasa, patro (včetně nábytku)Špýchar - ubytování (30 lůžek, včetně snídaně)Ubytování ve Mlýně (20 lůžek, včetně snídaně)+ 2 lůžka svatební pokoj pro novomanžele
    4 týdny před akcí - bez poplatků3 týdny před akcí - 25 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky2 týdny před akcí - 50 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky1 týden před akcí - 75 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky 1 den před akcí a v den akce - 100 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky
    První krok na cestě k manželství po zásnubách bývá výběr termínu svatby a místa, kde se bude svatební obřad a následná veselka konat. Zavedou-li Vás cesty a zájem na náš Martinský Mlýn, vězte, že se nemusíte již strachovat, co vše Vás v přípravách na velký den čeká. Mnoho svateb jsme již na našem mlýně zažili a zrealizovali, budoucí manžele vším potřebným provedli, proto věřte, že provedeme hravě přípravami i samotným dnem i Vás. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00