Jak na věc


svatby na statku na vysočině

Svatba v Brně - svatební hostina

    Svatba je jedním z nejkrásnějších dní, na který se vzpomíná po celý život. Aby ta Vaše byla skvělá a svatební hosté na ni ještě dlouho vzpomínali, je třeba vše pečlivě naplánovat a zorganizovat. My Vám s tím rádi pomůžeme.
    4 týdny před akcí - bez poplatků3 týdny před akcí - 25 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky2 týdny před akcí - 50 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky1 týden před akcí - 75 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky 1 den před akcí a v den akce - 100 % z ceny kalkulovaného objemu zakázky
    Sportovní oblečení s názvem #sportovnikolekceHK obsahuje designové kousky, které Hanka Kynychová poctivě testovala na sobě a svých klientkách. Zaměřila se na to, aby kolekce sloužila pro všechny sporty, všechny typy postav a pro všechny věkové kategorie.
    Svatební agentura Nejkrásnější svatba pro Vás zajistí komplexní realizaci větších i menších oslav.
    Je tu jeden z nejočekávanějších okamžiků tohoto roku - svatební čas. Pokud jste pozvaná na svatbu a lámete si hlavu co na sebe, máme pro vás několik tipů. Nadýchejte inspiraci...


Značka Mango přináší v nové kampani sedmdesátkový šarm

    Svatba - toto slovo obsahuje mnoho - nádherný obřad, výbornou hostinu, zajímavou zábavu, čarovnou novomanželskou noc. A vše by mělo být pokud možno dokonalé. Pokud si nechcete kazit tento den spoustou nepříjemných starostí, nechte to na nás, rádi se o Vás postaráme!
    Nejvýznamnější den v životě ženy znamená obléci si nezapomenutelné šaty. Po celý život nevěsty vzpomínají na svou kouzelnou róbu. S jakými novými trendy přicházejí světoví návrháři? 
    Pro rezervaci Vašeho svatebního termínu kontaktujte naši svatební koordinátorku, která Vám ráda nabídne volné termíny, ověří je na místní matrice a provede jejich předběžnou rezervaci. Poté Vám předá pokyny od místní matriky.


INSPIRACE: 11 podzimních svatebních dortů, které byste měli vidět

    Areál GALATEA **** je svou dostupností 30 minut jízdy autem z Prahy a Liberce ideálním místem pro uspořádání svatebního obřadu, hostiny a ubytování svatebních hostů nejen z blízkosti Mladé Boleslavi, ale i z širokého okolí. Celý svatební den včetně obřadu si můžete užít na jednom místě, bez nutností přejíždění a v prostředí nádherného parku s rybníkem Brčálníkem. Získáte tak více času užít si váš velký den a věnovat se jak jeden druhému, tak i vašim hostům. V chladnějších měsících říjen – březen doporučujeme obřady taktéž na místním Kosmonoském zámku v Zrcadlovém sále, který je od areálu GALATEA vzdálený pouze 500 m.
    Po obřadu následuje svatební hostina, která je klíčovým okamžikem celé svatby, reprezentuje nejen novomanžele, ale i jejich rodiny, a proto musí být dokonalá. Nechte vyniknout letité zkušenosti našich profesionálů, kteří Vám pomohou s výběrem toho pravého místa pro svatební hostinu, navrhnou a připraví dekoraci svatební tabule, výzdobu prostor, svatební menu, včetně výběru vín a ostatních nápojů a zabezpečí dokonalou obsluhu u svatební tabule. Zatímco novomanželé završí svatební den v našem svatebním apartmánu, svatební hosté si odpočinou v příjemně zařízených pokojích s výhledem na stříbrné přehradní jezero.
    Podzim je oficiálně tu se vším všudy a s ním i sezóna milující roláky. Jestli si ještě pořád nejste úplně jistí, tento článek vás o tom rozhodně přesvědčí.
    Jsme připraveni s nabídkou i pro Váš posvatební den - na dosah je Vám restaurace s terasou, vinný sklípek, či wellness studio.


Roláky vládnou podzimu i zimě. Milují je ženy i muži!

    Vážení novomanželé, Svatební apartmán pro Vaši noc bude pro Vás ZDARMA připraven jako pozornost hotelu Fontána! Zatímco Vy budete celý život vzpomínat na obřad, Vaši hosté dlouho nezapomenou na Vaši svatební hostinu!
    Svatba - kouzelné slovo, šest písmen měnících váš život. Snad každá žena touží po princi, který by žil jen pro ni, snad každý muž hledá svoji princeznu, která by patřila jen jemu. Svatba, to je ten den, kdy ve skutečnost se mění sen.
    Jste pozvaná na svatbu a nevíte si rady? Co zakoupit budoucím novomanželům, aby se jim to nejen líbilo ale i hodilo? Jak se vyhnout trapasu, kdy budete mít stejný dárek jako jiný svatebčan? Odpověď najdete v článku...
    Rozhodnout se kdy, kde a s kým spojíte svůj život, to je jen Vaše volba. Nemůžeme Vám poradit ani kdy, ani s kým, ale můžeme vám poradit KDE -


Karlie Kloss se podruhé vdala. Tentokrát v šatech návrháře Jonathana Simkai

    Svatební den. Tento den je jedinečný, je to den, kdy se všechno změní a ze slečny se stává mladá paní. Vzpomínka na tento den zůstává v paměti po celý život, je to jeden z těch dní, kdy kanou slzy štěstí. Je to den, který si budete připomínat po celý zbytek života. Je jedno, jak moc byl ten prsten, který od tohoto dne budete na levém prsteníčku nosit, drahý. Ať stál kolik chtěl, bude už navždy tím nejdražším, co budete mít. Jeho symbolická hodnota je nevyčíslitelná, stejně tak jako láska, kterou stvrzuje.
    Kapacita ubytování je celkem 58 osob, k dispozici je 27 pokojů různých kategorií. Pro novomanžele nabízíme svatební apartmá nebo pokoj typu superior, který může využít nevěsta již na ranní přípravy.
    Hluboký výstřih, průsvitná látka, působivé detaily, klasická sukně i svatební mini šaty jsou tím, co přináší podzimní svatební kolekce žádané návrhářky Reem Acra. Kolekce je osobním milostným dopisem a ztělesňuje moderní dívku z New Yorku.
    Váš jedinečný den zahájíte svatebním obřadem pod slavobránou na svěžím, upraveném trávníku. K místu Vašeho prvního manželského polibku dojdete po slavnostním koberci a celou cestu se budete moci kochat romantickým výhledem na brněnskou přehradu. Pro pořízení svatebních fotografií můžete využít jak prostory našeho hotelu a jeho romantické okolí, tak i nedaleký hrad Veveří, který je od hotelu vzdálen jen 17 minut autem.


Listopadové Fashion Must Have patří mužům!

    Dneškem startuje již tradičně měsíc věnovaný mužům, rakovině prostaty a varlat, měsíc věnovaný našemu silnějšímu pohlaví. Proto i my věnujeme naše módní must have právě mužům!
    Veškeré dekorace můžete objevovat buď v našem internetovém obchodě, nebo i přímo v kamenné prodejně, kde si v příjemném prostředí naleznete inspiraci pro váš den a mnoho svatebních doplňků. Centrum svatebních dekorací má pro Vás otevřeno od pondělí až do pátku, na místě Vám zdarma předvedeme ukázku svatební výzdoby, poradíme s množstvím a najdeme řešení pro Vaše potřeby. Adresa: Brno, Kristenova 5.
    Svatební šaty vládnoucí podzimu i zimě na přelomu 2019/2020 se zahalily do moderní klasiky. Designéři Fernando Garcia a Laura Kim představili dvanáct svatebních šatů od tradice až po mini střihy.
    Dokonce i chladné zimní dny si zaslouží svatbu, jak se patří. A jednou z nejdůležitějších nezbytností je i kytice plná tepla a lásky. Zaměřte se na sezónní barvy.
    Druhý svatební obřad Karlie Kloss a Joshua Kuschnera proběhl o víkendu ve Wyomingu. Mezi hosty byli k vidění Katy Perry, Orlando Bloom, Mila Kunis i Diane von Furstenberg.


Vlněné čepice pro mámu a dceru

    V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.
    Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější. Výběr vhodného líčení ale může být mnohdy složitější, než se zdá. Jak být sama sebou, cítit se ve slavnostním make-upu dobře a ještě vyniknout, vám poradí tento článek.
    Pokud toužíte po příjemně stráveném svatebním dni v Brně v malebném koutku přírody, navštivte nás. Hotel Brno Fontána na břehu Brněnské přehrady je to pravé místo pro nezapomenutelný zážitek. Romantické prostředí a naše profesionální služby Vás určitě uspokojí.
    Nebudeme si nic nalhávat, netradiční svatební dorty nás upřímně baví! A cukráři a umělci, kteří je tvoří jsou v pravém slova smyslu designéry. Které byste si neměli na podzim 2019 nechat ujít?
    Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00