Jak na věc


svatby na statku levně

Videoprezentace stylových pokojů

    Zavolejte pro domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 
    Je-li pro Vás cena nájmu akceptovatelná a líbí se Vám náš mlýn, musíte se přijet minimálně jedenkrát podívat osobně. Na vlastní oči poznáte kouzlo našeho mlýna. Zavolejte do domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 
    Kompletní svatební plán a ceník, jehož základy jsou pevně dány, stejně jako jsou pevné kamenné základy našeho mlýna, si detailně prostudujeme společně u mlýnské pece. 
    První krok na cestě k manželství po zásnubách bývá výběr termínu svatby a místa, kde se bude svatební obřad a následná veselka konat. Zavedou-li Vás cesty a zájem na náš Martinský Mlýn, vězte, že se nemusíte již strachovat, co vše Vás v přípravách na velký den čeká. Mnoho svateb jsme již na našem mlýně zažili a zrealizovali, budoucí manžele vším potřebným provedli, proto věřte, že provedeme hravě přípravami i samotným dnem i Vás. 


Svatební obřad na Martinském Mlýně

    Věřte nám, že svatební fotky z prostředí našeho mlýna Vám vždy vyvolají silné emoce a krásné vzpomínky na Váš životní den. V našem balíčku máte obsaženého fotografa, který Vám nafotí fotky s mlýnem a jeho krásami, protože mlýn velmi dobře zná a ví jak základní balíček fotek Vás na mlýně (25-30 fotografií) nafotit. Na další fotografie můžete využít fotografa svého pokud nebudete chtít využít služby našeho fotografa nejen na základní balíček fotek, ale i na celý svatební den. 
    Každá svatba na našem mlýně je vždy výjímečná a nádherná. Rozhodnete-li se konat svatbu na našem mlýně svěřujete většinu starostí s přípravou svatby do našich rukou. Náš mlýn je jedinečný svým vzhledem a lokalitou. Zodpovídáme za to, že každá svatba konaná u nás bude pohádková od začátku až do konce, proto v pronájmu našeho mlýna na svatbu je obsažena většina potřebných věcí, které víme, že by jste museli zajišťovat jinde.
    Svatební hostina, večeře formou rautu i konečná snídaně není součástí pronájmu prostor Martinského mlýna, ale je součástí svatebního balíčku, jehož přesnou specifikaci procházíme s každým zájemcem o prostory našeho mlýna.


Svatební ceník - pronájem mlýna

    Mlýn nabízí mnoho variant a kombinací. Lze si pronajmout jeho jednotlivé bloky, které jsou rozděleny na vlastní mlýn (včetně ubytovací kapacity), celý Špýchar (včetně ubytovací kapacity), sál Špýcharu bez ubytovací kapacity a samotná ubytovací kapacita Špýcharu. Lze si pronajmout jenom Špýchar, ovšem jako celek i s ubytovací kapacitou. K pronájmu je i celý areál, ale tam není možnost kratšího pronájmu než na dva dny, důvodem je jeho nepoužitelnost pro další zájemce, neboť jej nelze v jednodenním provozu připravit v odpovídající kvalitě.
    Budoucí nevěsto a ženichu, chystáte se do roka a do dne udělat jeden z největších životních kroků, a to vstoupit do společné cesty životem a oddat se jeden druhému ve svazku manželském.
    Svatební hostinu připravujeme a koordinujeme. S nastávajícími novomanželi si upřesníme výzdobu a svatební tabuli, následně mohou pustit starosti s těmito přípravami z hlavy a soustředit se na jiné důležité věci, které je s přípravou na životní den čekají.
    Jediné, co musíte naši milí svatebčané udělat je, že se nám rok od vašeho kouzelného svatebního dne u nás na mlýně, emailem, telefonicky nebo poštovní holubicí ozvete. Že se máte stále rádi nám čestným slovem stvrdíte a pak možná od nás, když vám vaše slova uvěříme, dárkový poukaz dostanete. 
    Pronájem je možný pouze celého areáluŠpýchar - sál, terasa, patro (včetně nábytku)Špýchar - ubytování (30 lůžek, včetně snídaně)Ubytování ve Mlýně (20 lůžek, včetně snídaně)+ 2 lůžka svatební pokoj pro novomanžele


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00