Jak na věc


svatá kateřina

Popis lázeňských a wellness služeb:

    Parkování je možné na hlídaném parkovišti v Počátcích, kde jezdí mezi parkovištěm a resortem podle potřeby hotelový Shuttle Bus. Parkování po dobu pobytu, stejně jako odvozy dle potřeby nejsou zpoplatněny. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný max. do velikosti retrievera, na pokojích hotelu Gymnasion a Garnison. Poplatek za prvního psa činí 170 Kč/noc, za druhého a dalšího psa činí poplatek 370 Kč/noc.
    Sportovní možnosti, aktivity, pasivity: jízda na koni pro děti i dospělé, jízda v kočáře taženými koňmi, jízda psím spřežením, golf – driving range, tenis, taneční tréninky, jízda na kole, bruslení, chůze na sněžnicích, běh na lyžích, nordic walking, aj.
    Hotelová restaurace Voda překvapí vynikající mezinárodní kuchyní, ve které je kladen velký důraz na kvalitu používaných surovin a sníženou kalorickou hodnotu pokrmů. V menu restaurace je uvedena u všech jídel přibližná kalorická hodnota. Na své si přijdou také vegetariáni a hosté, kteří si neváhají připlatit za bio jídelníček. Cafe Orangerie a kavárna Pavillion nabídne po celý den kromě jiných specialit kávu z Etiopské province Kaffa, která je kolébkou kávy a původní domovinou divokých kávových bobů.


Lázně - lázeňské a wellness pobyty

    Resort Svatá Kateřina**** se nachází v polovině cesty mezi Prahou a Brnem nedaleko Jihlavy v prostředí nedotčené přírody, obklopen lesy a rybníky, v krajině, kde harmonie našla své jméno. Ticho a klid, žádná auta, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti a naučte se odpočívat. Zdravé jídlo, čistý vzduch a pohyb vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života. Odevzdejte se do rukou zkušených terapeutů, vyzkoušejte adrenalinovou jízdu na psím spřežením nebo relaxujte v bublinkové lázni.
    Resort Svatá Kateřina je tvořen hotely Svatá Kateřina, Garnison a Gymnasion, které dohromady disponují kapacitou 79 dvoulůžkových pokojů rozdělených do kategorií Standard, Superior, Deluxe a Apartmá delux.
    NABÍZÍME:Pokoje kategorie standard (Shiraz) jsou v hotelu Gymnasion, kde se nachází dietologická laboratoř s přístrojem InBody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 4 tělocvičny, kosmetika, manikúra a pedikúra, sluneční louka RA a masážní kabiny.
    Wellness procedury: bruselská čokoládová masáž, detoxikační medová masáž, klasická masáž, sportovní masáž, lymfatická masáž, terapie horkými lávovými kameny, jogurtová masáž, bambusová masáž, aromaterapeutická masáž, anticelulitidní masáž, thajské masáže: klasická, aroma, relaxační, těhotenská, regenerační, anticelulitidová, zázvorová, aj., koupele: aromaterapeutická,  povzbuzující, uvolňující, antistresová, aj., zábaly: skořicový, zeštíhlující, detoxikační, anticelulitidový, rasulbath, aj.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00