Jak na věc


svítící želva nejlevnější

Ravensburger 3D Puzzle - Vítězný oblouk (Noční edice) - 216 dílků

    Svítící náramky v našem eshopu najdete v různě velkých baleních. Svítící náramky si můžete vybrat v různých barvách, každá karva svítících náramků má jinou intenzitu světla, které vyzařuje. Svítící náramky mají vždy v balení i stejný počet plastových spojek, aby se svítící náramky daly propojit - nasadit na ruku, vytvořit svítícího hada jako dekoraci, pomocí speciálních plastových sojit lze ze svítích náramků vytvořit květinu či svítící míč. Svítící náramky jsou opravdu určeny k zábavě a ke kreativitě.
    Svítící náramky jsou svítící tyčinky na bázi chemického světla, které po aktivaci spojíte spounou do náramku. Patří mezi nejoblíbenější svítící produkty na našem eshopu. Svítící náramky vyrábíme pod vlastní značkou Light&Glow, svítící náramky jsou od certifikovaného výrobce na svítící náramky v Asii. Svítící náramky prochází našimi interními testy, dbáme na kvalitu dodávaného zboží svítících náramků. Svítící náramky od IDSYS splňují normy Evropské unie. Všechny svítící náramky mají certifikaci CE.
    Nejlepší cena sexy boty na podpatku Pleaser na Českém internetu, svítící boty v nejširším výběru a průběžně doplňovaný sortiment pro Vaši maximální spokojenost
    Doba svitu náramků: svítí po dobu cca 6-8 hodin intenzivněji (dle okolní teploty), pak postupně zhasínají cca dalších 12 hodin !!!


Ravensburger 3D Puzzle svítící - Maják v příboji - 216 dílků

    Svítící boty jsou boty reagující s UV světlem a nebo jsou natřeny přímo neonovou barvou vydávající světlo. Tyto svítící boty jsou vhodné pro tanečnice i obsluhu nočních podniků. z obuvi většinou svítí podpatek s platformou, efekt takto svítící obuvi je velmi zajímavý a hodící se právě do nočních podniků. Svítící boty jsou velmi moderní a extravagantní obuv, jistě budete v této obuvi budit pozornost.
    Svítící boty nejsou nikterak početná skupina obuvi v nabídce výrobce Pleaser, přesto unikátnost a extravagantní vzhled si už našel místo v botníku spousty našich zákaznic. Doplňte i vy svůj botník svítícími botami Pleaser a zajistěte si, že žádný z vašich kroků nezůstane bez povšimnutí. Svítící boty Pleaser klasicky v našem podání nabízíme za nejnižší ceny a v plné nabídce velikostí.
    Svítící náramky jsou originálním a nevšedním doplňkem každé párty nebo firemního večírku. Naše náramky jsou vysoce kvalitní a splňují nejpřísnější normy EU.
    Klíčová slova:Svítící náramky, svítící náramky na párty, svítící náramky pro děti, svítící náramky na tábor, svítící náramky na koncert


HM STUDIO Puzzle 3D Eiffelova věž / led - 82 dílků

    Svítící náramky a svítící tyčinky mají velmi široké využití. V letních měsících nejčastěji svítící náramky a tyčinky používají na letních open air festivalech pro podporu atmosféry mezi diváky, na letních táborech pro noční bojové hry pro děti, rybáři a potápěči na noční chytání ryb či potápění, vodáci a horolezci pro označení místa svého táboru, automobilisti na vyznačení trasy na nepřehledných komunikacích za snížené viditelnosti. Na podzim a v zimních měsících svítící náramky a svítící tyčinky více využívají lidé v místnostech, barech jako dekoraci, nebo na párty pro jedinečný zážitek s přáteli.
    Náramky velice rozsáhlé možnosti využití:-pro bary, diskotéky, kluby a restaurace (kontaktujte nás pro velkoobchodní ceny)-na jakýkoliv nejen firemní večírek, párty, oslavu apod.-na hraní pro děti (od tří let)-na diskotéku-a mnoho mnoho dalšího... !Naše náramky nabízíme balené po 100ks v tubě, buď barvy namíchané (každá z 6 barev je zastoupena cca 17 náramky v tubě), nebo balené po 100ks každá barva svítících náramků zvlášť po 100ks v tubě.
    Svítící náramky fungují jako chemické světlo. Uvnitř plastové trubičky je kapalina a ampulka s chemikálií, pokud se propojí ve svítícím náramku chemikálie a tekutina, reakce způsobí svit na dobu až 12 hodin. Svítící náramky jsou bezpečné, samozřemě v návodu najdete upozornění, že obsah není dovoleno pít ani jinak konzumovat.


Lightstick - Svítící tyčinka 25cm

    Svítící náramek je plastová tyčinka, správně řečeno plastová trubička, která je naplněna kapalinou a v ní plave skleněná ampulka. Při aktivaci svítící tyčinky, tedy nalomení ampluky, se obě kapaliny promíchají a vznikne chemické světlo, které rozzáří celý svítící náramek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00