Jak na věc


svéráz národní lovu v zimě ke stažení zdarma

SVÉRÁZ NÁRODNÍHO LOVU a RYBOLOVU 2 dvd kolekce

    Chceme, aby každý náš výrobek byl potřebný v každodenním životě, nestal se krátkodobou věcí spotřeby, ale - stejně jako dobré víno - zrál, získával časem na hodnotě a stal se "rodinným stříbrem" pro více generací.
    Naši svérázní lovci se tentokrát vydávají na ryby. A opět s vodkou. Parta chlapů jede na ryby a vezme si na cestu 16 kartonů vodky. To vše ve jménu kulturní rekreace. Avšak stane se, že je proud zanese (i s drahocenným nákladem) do Finska. Nestačili ještě vypakovat pruty a došlo jim, že překročili státní hranici. Kvapem se vrátili do vlasti, přičemž v cizině zapomněli škatule s pitivem. Jednu nebo dvě - to by ještě šlo vydržet, ale všech šestnáct, to už je státní kauza. A ve jménu takové je ruské vojenské námořnictvo připraveno se potopit. Třeba až na dno...
    Chceme vzkřísiti řemeslnou práci co nejvíce využívající místních přírodních materiálů, tvořící nejen věc užitečnou svému účelu, ale též blízkou našemu srdci a oku lahodící.
    Ruská komedie, ve které se víc pije než mluví aneb Hurá s vodkou na medvěda. (1995) Hrají: V. Haapassalo, A. Buldakov, V. Byčkov, S. Strugačov, S. Kuprijanov a další. Scénář a režie: Alexandr Rogožkin. V ruském znění s titulky.


Trabantem Hedvábnou stezkou SD (movie)

    Máte rádi folklor a rádi byste se jím doslova obklopili? Můžete si pořídit folklorní tričko a jiné folklorní drobnosti z Podluží. Trička potisklá podlužáckým ornamentem dle originálního nákresu Bc. Silvie Markovičové z Lanžhota.
    Věříme, že Svéráz získá si Vaši důvěru opravdovostí materiálů a poctivě provedenou prací. Bude naslouchat všude, kde bude vyhledáván, a společným úsilím s těmi, kdož porozumějí, pomůže snad v obnově řemesel, by se povznesly z dnešního stavu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00