Jak na věc


surfcam postprocesor heidenhain

Setkání uživatelů systému Surfcam

    Ve středu 25. září 2013 proběhlo v pražském hotelu Step setkání uživatelů systému Surfcam, na němž byla představena nová verze CAM systému Surfcam 2014 R1. Jedná se o první aktualizaci, která proběhla v režii nového majitele, společnosti VERO.
    Představené změny jsou zatím z větší části spíše kosmetické, zaměřené na vylepšení uživatelského komfortu, avšak nová verze také obsahuje jednu novou významnou strategii – adaptivní hrubování. Jedná se o pokročilou tříosou hrubovací strategii, která se vyznačuje řízeným stykem nástroje s odebíraným materiálem, redukcí kroku a funkcí adaptivní výšky. Materiál je během hrubování odebírán v plné hloubce, která je například v oblasti šikmých stěn automaticky snižována na potřebnou hodnotu. Technologie vychází z optimalizovaných drah nástroje, strategie je však jiná než u starší technologie TrueMill. Výsledkem je efektivní a velmi přesné hrubování.


Administrátor fóra požaduje, abyste byli registrováni a přihlášeni k prohlížení fór.

    Pro přihlášení musíte být registrován. Registrace trvá jen pár vteřin a dává vám mnohem větší možnosti. Administrátor fóra též může dávat rozšířené pravomoci registrovaným uživatelům. Před registrací se ujistěte, že jste se obeznámili s našimi podmínkami pro použití a s dalšími pravidly a ujednáními. Také se ujistěte, že si přečtete jakákoliv pravidla, která se na fóru objeví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00