Jak na věc


sušeného mléko pro štěňata

Pečené maso TOMAPETS KACHNÍ ČIPS 250g - MEGA SLEVA!

    Sušené maso je velmi trvanlivé, snadno přepravitelné a velmi výhodné právě z hlediska poměru jeho váhy k bohatosti proteinů v něm obsažených. Tehdy se výroba prováděla sušením tenkých proužků masa na slunci, v současnosti se vyrábí průmyslovou dehydratací.
    Už i na českém trhu lze najít mnoho značek sušeného hovězího masa. Každý výrobce má vlastní receptury, díky kterým můžete ochutnat nepřeberné množství chutí a variant sušeného masa. V našem e-shopu si vyberete z velkého množství příchutí a značek sušeného masa, určitě objevíte pro sebe ty nejchutnější a nejvhodnější druhy sušeného masa.
    Mají Vaši psi rádi pamlsky ze sušeného masa Brit Lets Bite, Calibra Joy a jim podobné? Pokud ano, nepřehlédněte akční nabídku na výprodej sušeného masa Tomapets se SLEVOU AŽ 50%! Nabídka je platná pouze do vyprodání omezených zásob!
    ​Dnes v době našeho návratu k přírodě a při oblibě cestování přírodou se sušené maso dostalo znovu do potravinových zásob cestovatelů a nejen to. Sušené maso je oblíbené i jako pochoutka při sledování televize, ale i doplněk diet a sportovní výživy. V Americe i v Austrálii je známé pod názvem jerky nebo jerked meat, v Africe se používá výraz biltong.


DINGO suchary pro psy 5kg ROZVAŽOVANÉ

    Historie sušeného a silně soleného masa začíná na severoamerickém kontinentě, kde bylo nezbytnou a trvanlivou potravou traperů, zlatokopů a dobyvatelů západu. Mnozí ho určitě známe z Rodokapsů i vážné literatury o Divokém západu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00