Jak na věc


stylový nábytek venkovský selský obratan

Český a anglický stylový nábytek na míru

    Stylový nábytek ASTO se vyznačuje ladností křivek oblouků u skleníků nebo jemným způsobem frézování u zásuvek či dvířek. Právě tyto drobné prvky zajišťují dokonale elegantní a decentní vzhled, který Vás v případě koupě bude provázet životem. Tento elegantní styl nábytku se totiž jen tak neokouká, protože má svůj nenapodobitelný půvab.
    Stylový nábytek můžeme vyrobit v jakémkoli odstínu. V přírodním tónu, světle hnědý (buk), tmavě hnědý (ořech), mahagon, třešeň, a také v černém provedení. Novinkou je nábytek pod označením PATINA. Jedná se o povrchovou úpravu, která spočívá ve vytírání jedné vrstvy barvy. Barva může být hnědá, zlatá ale i stříbrná.
    Stylový nábytek, tento styl vyrábíme od samotného počátku historie společnosti ASTO a do dnes je číslem jedna v oblíbenosti u našich zákazníků. Vybavit jím lze v podstatě jakoukoliv místnost bytu a velmi stylově působí v kanceláři firmy, která se svou filozofii shoduje s tímto druhem nábytku.


Jak stylový nábytek zakomponovat do místnosti

    V žádném případě není nutné stylovým nábytkem přeplnit místnost. Jedná se o poměrně dominantní kousky, takže zpravidla postačí 2 až 3 kousky, aby nebyla porušena dostatečná vzdušnost daného pokoje. Skutečná krása stylového nábytku se ukazuje, když jednotlivé kusy stojí samostatně a mají kolem sebe volný prostor alespoň půl metru na každé straně. Římsy, kterými je nábytek ukončen, vyniknou když stojí samostatně.
    Hlavní činností společnosti Barrington Furniture s.r.o. je od roku 1995 kompletní vybavování stylových interiérů na klíč, výroba a prodej stylového nábytku v různých řadách, prodej špičkových kožených i čalouněných sedacích souprav a křesel, prodej bytového textilu a interiérových doplňků.
    Do jaké části bytu se náš stylový nábytek hodí? Je to velice jednoduché, krom toalety a koupelny vlastně všude. Obývací pokoje, jídelny, pracovny, ložnice, dětské pokoje - zde preferujeme světlé odstíny, předsíně, všechny tyto místnosti získávají s přítomností rustikálního nábytku své kouzlo a příjemnou atmosféru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00