Jak na věc


stylové dekorace do bytu

S výběrem stylové kuchyně Vám rádi pomůžeme

    Vaše kuchyň, přestože bude vypadat stylově (tedy staře), bude vybavena těmi nejmodernějšími doplňky pro Váš maximální komfort (plnovýsuvné zásuvky, komfortní kování, drátěný program, vestavěné odpadkové koše, LED osvětlení, atd.). Můžeme dodat kuchyň i včetně elektrospotřebičů (Whirpool, Gorenje, Mora, Nardi, Fagor, Baumatic, Ariston, AEG - Electrolux, Bosch, Siemens,...) dle Vašeho výběru.
    Nejprve se dohodneme na designu kuchyně. Většinou tvoříme vlastní návrh - pro dokonalou představu může být i ve 3D a zpracujeme Vám cenovou kalkulaci. To vše zcela zdarma. Jako bonus připravíme plán rozvodů elektřiny, vody či plynu. Po odsouhlasení zakázky zaměříme prostor pro vestavbu kuchyně a začneme s výrobou. Po dokončení kuchyň přivezeme a během jednoho dne namontujeme.
    Stylové kuchyně vždy zůstanou na trhu. Umí vytvořit atmosféru tepla a zátiší. V tom spočívá tajemství jejich popularity. Artefakty stylových kuchyní jsou lakovaná dvířka se zachováním textury dřeva, pracovní desky z přírodního nebo umělého  kamene, nebo také správně vybraná laminátová deska, porcelánové nebo keramické dřezy, madla a dřezové baterie v barvě bronzu, zlata nebo stříbra. To vše a mnoho dalšího je v naší nabídce stylových kuchyní. Můžeme vám nabídnout kuchyně ve stylu pravého toskánského venkova, ve stylu Provence nebo ve stylu Arte Povera.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00