Jak na věc


studio w

Novinka - Mikrojehličková radiofrekvence Liftron

    Trápí Vás celulitida a chcete dát „pomerančové kůži“ navždy sbohem? Estetická rázová vlna X-WAVE je převratná novinka a v současnosti nejúčinnější terapie v boji proti celulitidě.
    Studio 6 – to jsou tři hodiny nabité událostmi. Dvojice moderátorů společně s našimi zpravodaji a hosty diskutují o tom, co dnešek přinese nového v politice, ekonomice, kultuře a ve sportu. Podrobně se dozvíte, jaké bude počasí a co nás čeká na silnicích.
    Výměnu starých kuchyňských dvířek všeho druhu a pracovních desek. Připravíme elektroinstalace pro nové či staré kuchyně, Připravíme instalace vody a odpadu. Zajistíme klasické obklady do kuchyně či moderní skleněné obklady.
    Hledáte cestu k trvalé redukci podkožního tuku? Kryolipolýza je nová ověřená technologie určená k neinvazivnímu odbourání podkožního tuku - liposukce zmražením.
    Smyslný pohled díky krásným dlouhým řasám. Na prodlužování řas ve Studiu Lia v Brně používáme kvalitní řasy Blink LASHES, speciální lepidlo a aplikace řasa na řasu.
    Díky stejnoměrné distribuci laserové energie v průběhu ošetření přístrojem SPA SHR je epilace prováděna plynulým pohybem po ošetřované oblasti, nikoliv bodovým přikládáním hlavice.


INTERIER Studio - KUCHYŇSKÉ STUDIO, PRAHA 4

    Vrásky, strie a jizvy jsou pryč! Dejte sbohem vrásčité pleti, povislé pokožce a jizvičkám na vaší kráse. To vše a ještě mnohem více dokáže bez použití skalpelu přímo zázračné ošetření přístrojem Liftron.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00