Jak na věc


strojně hlazené betonové podlahy

Proč Vám můžeme doporučit betonové podlahy?

    Vykoupíme od vás strojně opracované dřevěné trámy, případně je nabídneme k dalšímu prodeji formou komisního prodeje. Vlastníte nepotřebné strojně opracované dřevěné trámy o minimální délce 5m v množství od 10 m2, tak neváhejte a nabídněte nám je k prodeji. Naše poptávka výkupu dřevěných trámů se neustále mění, v případě zájmu o prodej strojně opracovaných dřevěných trámů proto sledujte tuto poptávkovou kategori - dřevěné trámy
    Denní záběr takto prováděných strojně zahlazených betonových desek je cca 1 000–2 500 m2 denně, přičemž samozřejmě záleží na složitosti a dalších aspektech technologického provedení (mocnost desky, členitost, doprava betonové směsi atd.).
    Výsledný povrch takto provedených strojně zahlazených desek lze provést do úplného lesku, kde je finální povrch konečnou povrchovou úpravou, nebo jako podkladní vrstva pro finální povrchy, jakými jsou např. epoxidové stěrky, keramická dlažba, marmoleum a další povlakové krytiny.
    Strojně hlazené betonové desky se provádějí převážně jako povrchová úprava základových desek v průmyslových a občanských objektech, dále jako povrchová úprava monolitických stropních desek či jako vyrovnávací a výplňové betonové desky tam, kde je vyžadována povrchová úprava se strojním zahlazením.


KK Stav Concrete s.r.o. - Informace o průmyslových podlahách, betonových podlahách, litých podlahách

    V rámci realizace podlah u nových výrobních hal, nebo rekonstrukci původních hal na nové výrobní prostory s nutností umístění obráběcích, výrobních a jiných zařízení o vysoké hmotnosti a vlivech na okolí, či zamezení vlivu okolí na tyto zařízení je nutné vyrobit samostatný základ.
    I pro nás je zajímavé sledovat vývoj ve stavebnictví za poslední roky – podlahové topení ať už elektrické nebo zejména teplovodní se stalo běžnou součástí domů a technologie hlazených betonových podlah je již v kombinaci s podlahovým topením prověřena.
    Uretanový podlahový olej Balení: 5l Vlastnosti: Interiérový, na parkety, podlahy, stoly, zábradlí Vytvrzovací impregnační olej zvýrazňuje hloubku a barevný tón dřeva, proniká hluboko do struktury, zaplňuje póry, na měkké i tvrdé dřeviny, odolný běžným čistícím prostředkům Tónování: Čirý Vydatnost: Impregnované povrchy: 20-50m2/l Neošetřené povrchy: 5-10m2/l Akce - 5l za 2 369,-
    Betonové podlahy jsou až o 30% levnější než podlahy anhydritové. Betonové podlahy lze pokládat do spádu např. k odtokovým rourám. Lze realizovat i balkony, garáže, vlhké prostory, což v případě anhydritu není možné, nebo jsou zde určitá omezení. Pomocí přísad lze betonovou směs upravit tak, aby byla naprosto vhodná i pro podlahové topení.


Renovace a sanace poškozených podlah

    Dřevěné ploty a příslušenství dodáváme po celé České republice i na Slovensko buď pouze jako materiál nebo nabízíme kompletní servis od konzultace a zaměření na místě až po konečné dodání včetně montáže a pravidelného servisu. Naší předností je minimální použití kovových dílů tak, aby nedocházelo k narušení dřevěného charakteru plotu. Veškeré rozměry, podobu i řešení jsme připraveni přizpůsobit přáním zákazníka. Protože spokojený zákazník je naším hlavním cílem, klademe i v dnešní uspěchané době důraz na individuální přístup a maximální přizpůsobení vašim potřebám a možnostem.
    Betonové podlahy provádíme moderním způsobem a máme v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Naše společnost každý rok provede realizaci 200 000 metrů2 podlahových ploch pomocí strojně hlazených betonových potěrů.
    Před vlastním odběrem bazarového zboží se prosím informujte u vedoucí bazaru na telefoním čísle +420 777 562 744 o aktuální dostupnosti danného zboží či materiálu.
    Betonová směs je připravena pomocí dieselového mixokretu přímo na stavbě a pomocí čerpadla je dopravena na místo pokládky. Výhodou je, že směs lze pomocí čerpadla a hadic šetrně vůči rozvodům dopravit jak do velké vzdálenosti například 120m, ale i do velké výšky např. do 24patra. Podlaha může být na základě přání zákazníka upravena do roviny, ale v případě potřeby i do spádu, což se může hodit (terasy,bazény atd.).
    V jakých minimálních tloušťkách je možné aplikovat beton, když je podklad 1) polystyren 100 mm + separačka a 2) kročejová izolace (tvrzená vata 30 mm) + separačka. Bez podlahového vytápění. .... více >>


Beton je po pokládce strojně hlazen tak, aby vznikla skutečně hladká a rovná podlaha.

    Strojně nanášená akrylátová omítka Balení: 25kg Vlastnosti: Struktura zrno na zrno, na bázi akrylových disperzí, minerálního plniva, mramorové drti, s obsahem vláken Obsahuje fungicidní a algicidní prostředky, odolná mechanickému poškození a povětrnostním vlivům, pružná, vysoká přídržnost k podkladu, voděodolná, omyvatelná Tónování: Bílá Výběr odstínů dle vzorkovníku Vydatnost: Zrnitost 1,5: 13,8m2/25kg
    Zajistíme realizaci omítky jako předcházející činnost před podlahami, strojní omítky provádíme pomocí strojních omítaček a máme s touto činností rozsáhlé zkušenosti.
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné realizovat betonovou podlahu v případě, že je zatím instalována pouze izolace mezi krovy skelnou vatou a není ještě nainstalována parozábrana. Je .... více >>
    Strojně nanášená omítka na bázi koloidního křemíku Balení: 25kg Vlastnosti: Struktura zrno na zrno, do exteriéru i interiéru, lze na beton, cementově-vápenné omítky, sádrokatron Vysoká vydatnost a paropropustnost, obsahuje fungicidy a algicidy, odolná povětrnostním vlivům Tónování: Bílá Výběr odstínů dle vzorkovníku EOS Vydatnost: Zrnitost 1,5: 1,8kg/m2


Jaké jsou výhody oproti anhydritovým podlahám ?

    Akrylátová vrchní barva POLOLESK Balení: 0,7kg 2kg 5kg Vlastnosti: Na dřevo, plechové střechy, ocel, minerální a betonové podklady, radiátory Tvrdý, ale pružný nátěr, vysoká světlostálost, do interiéru i exteriéru, odolný vodě a povětrnostním vlivům Schválena k nátěrům předmétů pro děti do 3 let Tónování: Bílá 15 odstínů dle vzorníku Vydatnost: 8-10m2/kg AKCE - 0,75kg za 149,-
    Ploty se skládají z jednotlivých dílců: plotovky, ráhna, sloupky, kotvící trny a příslušenství pro konečnou dodávku. Standardně jsou plotovky ukončeny rovným řezem, ale na přání můžou být v provedení špice, nehet, fazeta nebo dle dalších individuálních požadavků zákazníka. Ploty nabízíme buď v provedení bez povrchové úpravy, nebo je použito nátěru Karbolineum dle požadovaného odstínu barvy, popřípadě vysokotlaké impregnace.
    Olej na venkovní podlahy Balení: 5l Vlastnosti: Směs borovicového a lněného oleje, do exteriéru Vytvrzovací olej k ochraně dřevěných ploch, UV ochrana, kombinace hloubkové impregnace dřeva s optimální ochranou povrchu, vodoodpudivý, odolný proti usazování nečistot Tónování: Přírodní odstín Vydatnost: 6-10m2/l AKCE - 5l za 1 499,-


Navštivte fotogalerii plotů »

    Co je potřeba? Nemusíte se o nic starat, přenechte vše na nás. Zajistíme si dopravu materiálu na stavbu a za jeden den jsme schopni Vám udělat podlahu v celém rodinném domě. Pokud si chcete materiál zajistit sami, rádi Vám poradíme s jeho výběrem, protože ke kvalitnímu zpracování betonové podlahy, potřebujeme i odpovídající materiál.
    Beton je jeden z nerozšířenějších materiálů používaných ve stavebnictví. Beton je zpravidla směs vody, písku a pojiva. Jako pojivo se používá cement. Beton lze připravit přímo na stavbě ..
    Jak je pokládka betonových podlah náročná? Do kolika dní mám tento proces aplikace betonu rozložit. Našel jsem že až 150 m2 za den. Takže 750 m2 za 5-6 dní, je to reálné .... více >>
    U této technologie dochází k oddělení minimální možné vrstvy materiálu strojně a následnému ručnímu dočištění tak, aby byla v co největší míře zachována nejkvalitnější vrchní vrstva dřeva. Je to kompromisní řešení přinášející cenovou úsporu při maximálním zachování výhod přirozeného charakteru dřeva. Podobně jako u ručně opracovaných plotů mají plotovky tvar nepravidelného půlválce o libovolném průměru, obvykle v rozmezí od 5 do 8 centimetrů. Mezery mezi plotovkami přizpůsobujeme individuálním přáním zákazníků (nejčastěji bývají v rozmezí 5–7 centimetrů).


Provádíme kvalitní betonové podlahy po celé ČR !

    Strojně nanášená silikonová omítka Balení: 25kg Vlastnosti: Struktura zrno na zrno Vysoce pružná, paropropustná, odolná povětrnostním vlivům, samočistící, s fungicidy a algicidy, s obsahem vláken, voděodolná Tónování: Bílá Výběr odstínů dle vzorkovníku EOS Vydatnost: Zrnitost 1,5: 1,8kg/m2

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00