Jak na věc


strakatý králík, beroun

Dřevěné mléko v přenosné krabičce

    Koník jezdí bez problémů na koberci, dlažbě, parketách i plovoucí podlaze. Kolečka jsou z bezbarvé gumy podobná kolečkům na in-line bruslích, takže nedochází k poškrábání ani zabarvení podlahy. Venku se dá na koníkovi jezdit na asfaltových površích i zámkové dlažbě.
    Balení a montáž – produkty jsou baleny v kartonové krabici. Jsou plně sestaveny, je jen potřeba připevnit hlavu na trup výrobku jednoduchým utažením šroubu či prostrčením a zajištěním závlačky a zapnutím zipu.
    Koníci Ponnie jsou produkty té nejvyšší kvality. Povrch hračky je vyroben z velmi odolného jemného plyše a jeho detailní zpracování dává koníkům realistický vzhled. Vnitřní mechanismus je vyroben z bytelné ocelové konstrukce. Všechny tyto aspekty zajišťují dlouhodobou životnost produktu a jeho bezproblémový provoz.
    Výrobek je určen pro jízdu na hladkých rovinatých površích. Nemá brzdný systém a je navržen tak, aby při jízdě na rovinatém povrchu nedosáhl nebezpečné rychlosti.


Informace o plemenu Český strakatý pes

    Kouzlo této hračky je v tom, že se uvádí do jízdy pohyby dítěte, které reálně připomínají jízdu na skutečném koni (nemá motor a nejsou potřeba tedy žádné baterie). Koník se rozjede nasedáním a vysedáním ze sedla. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením madel. Ponnie rozvíjí koordinaci pohybů dítěte a zapojuje jeho důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00